Thoolse heldin krijgt onderscheiding voor redden van drenkeling
THOLEN - Ineke Niemantsverdriet is vandaag verrast door burgemeester Sijbers. Uit handen van de burgemeester kreeg Ineke een penning voor haar kordate optreden bij het redden van Ann Schoep-Bastiaanse die vorig jaar zomer bijna verdronk bij Poortvliet.
Schoep raakte tijdens het zwemmen op 7 augustus 2020, ter hoogte van het strandje aan de Schelphoek, bij Poortvliet in de problemen. Naar aanleiding van de gebeurtenis is een onderscheiding aangevraagd bij de Koninklijke Maatschappij tot Redding van Drenkelingen. Deze werd woensdag uitgereikt.
Meer uit Tholen
SINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.
4 uur geledenTHOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.
23 uur geledenPOORTVLIET - Op de Poortvlietsedijk (N286) bij Poortvliet is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto van de weg geraakt en onderaan de dijk tot stilstand gekomen. Rond 00.35 uur verloor een man door nog onbekende oorzaak de controle over zijn auto. De auto kwam zo'n 100 meter verderop beneden de dijk op de zijkant, op de passagierskant, tot stilstand.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Het programma voor Koningsdag 27 april in Sint-Maartensdijk.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM / ROOSENDAAL - Patiënten van het Bravis ziekenhuis kunnen weer gebruikmaken van het online portaal MijnBravis. Bravis verbrak sinds 7 april preventief de verbinding met onder meer dit systeem vanwege een data-incident bij softwareleverancier ChipSoft. Volgens ChipSoft zijn hierbij geen patiëntgegevens van Bravis gestolen. Na een grondige evaluatie en zorgvuldige heropstart, kunnen patiënten nu weer veilig inloggen, informatie bekijken en afspraken maken. Direct na het bekend worden van het data-incident bij ChipSoft op 7 april, heeft Bravis zich nadrukkelijk laten adviseren door onder meer het landelijk cyberexpertisecentrum Z-Cert. Na bestudering van een uitgebreid adviesrapport van expertisecentrum Z-Cert besloot het ziekenhuis de verbindingen met de verschillende applicaties zorgvuldig te herstellen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Het bestuur van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland had vorige week woensdagmiddag de Streekdrachtgroep Tholen uitgenodigd in De Wimpel in Sint Philipsland. Ook de leden van andere vrouwenverenigingen in Sint Philipsland en Anna Jacobapolder hadden een uitnodiging gekregen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Op de Plaatweg bij Sint-Annaland is woensdagmiddag een auto over de kop geslagen. Het voertuig kwam uiteindelijk weer op zijn wielen tot stilstand. De auto raakte zwaar beschadigd.
2 dagen geleden