Thoolse fotowedstrijd ‘Dit is Tholen’
De gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend organiseren dit jaar gezamenlijk een fotowedstrijd met als thema ‘Dit is Tholen’. De makers van de beste drie foto’s krijgen een cadeaubon, die te besteden is bij een lokale ondernemer. Hun foto’s komen op de omslag van de nieuwe gemeentegids te staan. Foto’s kunnen tot en met donderdag 12 mei aangeleverd worden.
Met het thema Dit is Tholen worden inwoners én bezoekers van de gemeente Tholen uitgedaagd om in beeld te brengen wat voor hen Tholen is. Het kan dus een foto van van alles zijn: natuurschoon, een mooi bouwwerk, mensen die genieten van alles wat er in de gemeente te beleven is, of juist van de rust en ruimte. Iedereen mag maximaal twee foto’s insturen. De foto’s mogen maximaal twee jaar oud zijn en moeten in de gemeente Tholen gemaakt zijn.
De foto’s zullen beoordeeld worden door een jury, die bestaat uit burgemeester Marleen Sijbers, een medewerker van de gemeente Tholen en een medewerker van stichting Tholen Beter Bekend. Zij kiezen uit alle inzendingen negen foto’s die om de eerste, tweede en derde plaats strijden tijdens een stemronde op Facebook. Deze foto’s komen op de omslag van de nieuwe gemeentegids. De overige zes foto’s krijgen een eervolle vermelding er in. Daarnaast wordt door Stichting Tholen Beter Bekend de mooiste belevingsfoto gekozen, die rechtstreeks in de prijzen valt. Bij deze foto gaat het erom dat je mensen ziet die genieten in de gemeente Tholen. De foto’s worden ook gebruikt voor de website www.eilandtholen.nl en promotiedrukwerk.
Wie de eerste plaats behaalt, krijgt een bon ter waarde van 75 euro. De tweede prijs is een bon ter waarde van 50 euro en wie zijn foto als derde eindigt krijgt een bon ter waarde van 25 euro. Deze bonnen zijn te besteden bij lokale ondernemers in Tholen. Stichting Tholen Beter Bekend reikt een prijs uit voor de mooiste belevingsfoto: een bon ter waarde van 75 euro, die ook te besteden is bij een lokale ondernemer.
Tot en met 12 mei kan iedereen zijn of haar foto’s aanleveren via het digitale formulier dat te vinden is op https://www.tholen.nl/actueel/nieuws-en-actualiteiten/thoolse-fotowedstrijd-dit-is-tholen. De winnende foto’s worden eind mei bekend gemaakt. Bij vragen of problemen met het verzenden van de foto’s via het formulier, kan contact opgenomen worden via [email protected].
Meer uit Tholen
NOORD-BRABANT - Het KNMI heeft voor vrijdagmiddag code geel afgegeven vanwege onweersbuien die vooral in het oosten en zuiden van Nederland worden verwacht. De komende uren kunnen daar plaatselijk felle buien ontstaan, met onweer, kleine hagel en in korte tijd veel regen.
7 uur geledenTHOLEN - De Thoolse fractie van Forum voor Democratie (FvD) wil inzicht in alle incidenten die zich hebben voorgedaan bij de voormalige noodopvang aan de Molenvlietsedijk. Fractievoorzitter Liesje Heuseveldt heeft daarover schriftelijke vragen gesteld aan de burgemeester. De partij wil onder meer weten hoeveel meldingen er waren van overlast, diefstal, vernieling, bedreiging, intimidatie en geweld.
8 uur geledenTHOLEN - Wie op zaterdag 29 augustus wil deelnemen aan de tiende editie van De Thoolse Mijl, heeft nog maar enkele dagen om zich in te schrijven. De inschrijving voor de zwemtocht door de Oosterschelde sluit op zondag 23 augustus. Zwemmers kunnen kiezen uit een afstand van 1,85 of 3,7 kilometer.
12 uur geledenTHOLEN - Liefhebbers van klassieke muziek kunnen zaterdag 22 augustus terecht in de Vierschaar van het oude stadhuis. Daar brengen alt Marjoke Kager en pianist Peter Verhoogt vanaf 15.30 uur een middag vol Franse liederen uit de 19e eeuw.
1 dag geledenTHOLEN - De laatste week van de zomervakantie is aangebroken en dat betekent dat vanaf volgende week duizenden kinderen weer naar school gaan. Traditiegetrouw start ook Veilig Verkeer Nederland dan weer met de campagne 'Onze scholen zijn weer begonnen', waarmee iedereen bewust wordt gemaakt. Want helaas vinden direct na de zomervakantie veel verkeersongevallen plaats onder leerlingen.
1 dag geleden[Advertorial] ZUNDERT - Er zijn een paar zekerheden in het leven. Je moet belasting betalen, het Nederlands elftal vliegt na penalty's uit een eindtoernooi en Corso Zundert is op de eerste zondag van september. Het grootste corso ter wereld belooft ook dit jaar een spectaculair feest voor alle zintuigen te worden. En jij kunt erbij zijn, als je tenminste een beetje snel bent.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Al vijftig jaar vliegen de tennisballen in het rond bij T.C. Sint Annaland aan de Stoofweg. "Hier zijn we begonnen. We zijn nog nooit verkast", vertellen André Santra en Martijn van der Graaf terwijl ze door de map bladeren met daarin de officiële oprichtingsakte en vele andere papieren die herinneren aan het roemrijke verleden van de club. "We zijn misschien niet de grootste tennisvereniging, maar wel eentje waar persoonlijke aandacht vooropstaat. Hier ben je geen nummer, maar kent iedereen je bij je voornaam."
2 dagen geleden