Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thoolse fotowedstrijd ‘Dit is Tholen’

Thoolse fotowedstrijd ‘Dit is Tholen’

De gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend organiseren dit jaar gezamenlijk een fotowedstrijd met als thema ‘Dit is Tholen’. De makers van de beste drie foto’s krijgen een cadeaubon, die te besteden is bij een lokale ondernemer. Hun foto’s komen op de omslag van de nieuwe gemeentegids te staan. Foto’s kunnen tot en met donderdag 12 mei aangeleverd worden. 

Met het thema Dit is Tholen worden inwoners én bezoekers van de gemeente Tholen uitgedaagd om in beeld te brengen wat voor hen Tholen is. Het kan dus een foto van van alles zijn: natuurschoon, een mooi bouwwerk, mensen die genieten van alles wat er in de gemeente te beleven is, of juist van de rust en ruimte. Iedereen mag maximaal twee foto’s insturen. De foto’s mogen maximaal twee jaar oud zijn en moeten in de gemeente Tholen gemaakt zijn. 

De foto’s zullen beoordeeld worden door een jury, die bestaat uit burgemeester Marleen Sijbers, een medewerker van de gemeente Tholen en een medewerker van stichting Tholen Beter Bekend. Zij kiezen uit alle inzendingen negen foto’s die om de eerste, tweede en derde plaats strijden tijdens een stemronde op Facebook. Deze foto’s komen op de omslag van de nieuwe gemeentegids. De overige zes foto’s krijgen een eervolle vermelding er in. Daarnaast wordt door Stichting Tholen Beter Bekend de mooiste belevingsfoto gekozen, die rechtstreeks in de prijzen valt. Bij deze foto gaat het erom dat je mensen ziet die genieten in de gemeente Tholen. De foto’s worden ook gebruikt voor de website www.eilandtholen.nl en promotiedrukwerk. 

Wie de eerste plaats behaalt, krijgt een bon ter waarde van 75 euro. De tweede prijs is een bon ter waarde van 50 euro en wie zijn foto als derde eindigt krijgt een bon ter waarde van 25 euro. Deze bonnen zijn te besteden bij lokale ondernemers in Tholen. Stichting Tholen Beter Bekend reikt een prijs uit voor de mooiste belevingsfoto: een bon ter waarde van 75 euro, die ook te besteden is bij een lokale ondernemer. 

Tot en met 12 mei kan iedereen zijn of haar foto’s aanleveren via het digitale formulier dat te vinden is op https://www.tholen.nl/actueel/nieuws-en-actualiteiten/thoolse-fotowedstrijd-dit-is-tholen. De winnende foto’s worden eind mei bekend gemaakt. Bij vragen of problemen met het verzenden van de foto’s via het formulier, kan contact opgenomen worden via [email protected]

Meer uit Tholen

Jarige Accelerando houdt jubileumconcert in april: ‘De rode draad is een muzikale tijdlijn’

SINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.

1 uur geleden
Lijsttrekkers SGP en FvD meest populair onder Thoolse kiezers: Dit is de top tien

THOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.

4 uur geleden
WHS speelt opnieuw gelijk, Stavenisse profiteert van rode kaart tegenstander [SPEELRONDE 17/19]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 21 maart allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 in de Derde Klasse en speelronde 17 in de Vierde en Vijfde Klasse.

7 uur geleden
Gemeente grijpt voorlopig niet in bij groen rondom wooncomplex Buitenhof

THOLEN - Het Thoolse college ziet voorlopig geen reden om in te grijpen bij het groen rondom wooncomplex Buitenhof. Bewoners van het complex hadden eerder dit jaar hun zorgen geuit over het onderhoud van de elzen en wilgen voor hun ramen. Zij vinden dat er te weinig gesnoeid wordt, maar het college kijkt hier anders tegenaan.

23 uur geleden
Voorjaarskermis strijkt weer vier dagen lang neer aan de Thoolse haven

THOLEN - De voorjaarskermis staat deze week weer opgesteld in Tholen. Vier dagen lang kan jong en oud genieten van verschillende attracties langs de haven aan de Contre Escarpe.

1 dag geleden
Rolbrug in Thoolse haven na twee jaar weer in gebruik voor testperiode

THOLEN - De rolbrug bij de haven van Tholen is sinds maandag weer in gebruik. Na bijna twee jaar stilstand kunnen inwoners en bezoekers weer een ommetje door de haven maken. De brug was in april 2024 buiten gebruik gesteld vanwege technische storingen en hoge onderhoudskosten.

1 dag geleden
Concordia Concert beleeft grootste editie met 160 muzikanten van alle leeftijden

THOLEN - Het jaarlijkse Concordia Concert vond afgelopen zaterdag plaats in sporthal De Meulvliet, die voor de gelegenheid was omgebouwd tot concertzaal. Tijdens deze avond lieten alle acht orkesten en groepen van de vereniging van zich horen. In totaal stonden er zo'n 160 muzikanten op het podium, in de leeftijd van zes tot zeventig jaar.

2 dagen geleden