Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thoolse fotowedstrijd ‘Dit is Tholen’

Thoolse fotowedstrijd ‘Dit is Tholen’

De gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend organiseren dit jaar gezamenlijk een fotowedstrijd met als thema ‘Dit is Tholen’. De makers van de beste drie foto’s krijgen een cadeaubon, die te besteden is bij een lokale ondernemer. Hun foto’s komen op de omslag van de nieuwe gemeentegids te staan. Foto’s kunnen tot en met donderdag 12 mei aangeleverd worden. 

Met het thema Dit is Tholen worden inwoners én bezoekers van de gemeente Tholen uitgedaagd om in beeld te brengen wat voor hen Tholen is. Het kan dus een foto van van alles zijn: natuurschoon, een mooi bouwwerk, mensen die genieten van alles wat er in de gemeente te beleven is, of juist van de rust en ruimte. Iedereen mag maximaal twee foto’s insturen. De foto’s mogen maximaal twee jaar oud zijn en moeten in de gemeente Tholen gemaakt zijn. 

De foto’s zullen beoordeeld worden door een jury, die bestaat uit burgemeester Marleen Sijbers, een medewerker van de gemeente Tholen en een medewerker van stichting Tholen Beter Bekend. Zij kiezen uit alle inzendingen negen foto’s die om de eerste, tweede en derde plaats strijden tijdens een stemronde op Facebook. Deze foto’s komen op de omslag van de nieuwe gemeentegids. De overige zes foto’s krijgen een eervolle vermelding er in. Daarnaast wordt door Stichting Tholen Beter Bekend de mooiste belevingsfoto gekozen, die rechtstreeks in de prijzen valt. Bij deze foto gaat het erom dat je mensen ziet die genieten in de gemeente Tholen. De foto’s worden ook gebruikt voor de website www.eilandtholen.nl en promotiedrukwerk. 

Wie de eerste plaats behaalt, krijgt een bon ter waarde van 75 euro. De tweede prijs is een bon ter waarde van 50 euro en wie zijn foto als derde eindigt krijgt een bon ter waarde van 25 euro. Deze bonnen zijn te besteden bij lokale ondernemers in Tholen. Stichting Tholen Beter Bekend reikt een prijs uit voor de mooiste belevingsfoto: een bon ter waarde van 75 euro, die ook te besteden is bij een lokale ondernemer. 

Tot en met 12 mei kan iedereen zijn of haar foto’s aanleveren via het digitale formulier dat te vinden is op https://www.tholen.nl/actueel/nieuws-en-actualiteiten/thoolse-fotowedstrijd-dit-is-tholen. De winnende foto’s worden eind mei bekend gemaakt. Bij vragen of problemen met het verzenden van de foto’s via het formulier, kan contact opgenomen worden via [email protected]. 

Meer uit Tholen

Lisa uit Tholen debuteert in wintervoorstelling: ‘Ik ben aangestoken door mijn zus’

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Hoor je binnenkort 'oh dennenboom' uit een woonkamer komen? Dan kan je zomaar in de buurt wonen van een van spelers van de nieuwste productie van Stichting Vierschaar. Het is namelijk een van de nummers die door regisseur Diemer van Wijk bij spelers is aangekomen om alvast te oefenen. Met het succes van Huiveren in het Hof nog in het geheugen pakt de stichting in december opnieuw uit met een spektakel in het Markiezenhof: Het meisje met de zwavelstokjes.

2 uur geleden
Bianka Mennema stopt als bestuursvoorzitter van Bravis ziekenhuis

WEST-BRABANT/THOLEN - Bestuursvoorzitter Bianka Mennema neemt op 1 januari 2027 afscheid van het Bravis ziekenhuis. Na ruim negen jaar keert zij terug als medisch specialist, in het Erasmus MC. De Raad van Toezicht stelt een interim-bestuurder aan.

6 uur geleden
Women in Rock Festival brengt ode aan overleden zangeres Jerney Kaagman

THOLEN - Het Women in Rock Festival draait zaterdag 17 oktober weer in de theaterzaal van de Meulvliet. Vrouwelijke muzikanten en zangeressen staan vanaf 17.30 uur in de spotlight. Memories of Earth & Fire sluit het festival af met een eerbetoon aan de band van Jerney Kaagman.

22 uur geleden
Thoolse werkgroep reist weer met bussen naar Mars voor het Leven

THOLEN - Op zaterdag 14 november wordt op het Malieveld in Den Haag opnieuw de landelijke Mars voor het Leven gehouden. Duizenden deelnemers uit het hele land zullen daar samenkomen voor een stille tocht waarin aandacht wordt gevraagd voor de bescherming van ongeboren leven, maar ook voor mensen die worstelen met eenzaamheid, uitzichtloosheid en moeilijke keuzes rond het begin en het einde van het leven. De mars wordt georganiseerd door Stichting Schreeuw om Leven en vindt dit jaar voor de 34e keer plaats.

1 dag geleden
Holland Huis viert nieuwe status als rijksmonument samen met inwoners

SCHERPENISSE - Het Holland Huis in Scherpenisse heeft dit jaar de officiële status van rijksmonument gekregen. Zaterdag 17 oktober viert Kunstkamer Holland Huis dat vanaf 11.00 uur met een expositie, een boekpresentatie en een klassiek concert.

1 dag geleden
Toon (84) roeide als kind fietsers over het kanaal: ‘Mijn spierballen heb ik flink getraind’

OUD-VOSSEMEER/NIEUW-VOSSEMEER - Ooit waren ze verbonden middels een pontje, toen kwam de Vossemeersebrug en nu komt er een derde verbindende factor tussen beide dorpen. Aan beide zijden van het Schelde-Rijnkanaal komen elementen die een nieuwe verbindende factor moeten vormen tussen de dorpen die al eeuwenlang worden gescheiden door water.

1 dag geleden
College wil toegankelijkheid van Thoolse looproutes in kaart brengen

THOLEN - Het college wil in kaart brengen hoe toegankelijk de looproutes in de gemeente zijn. Dat schrijft het in antwoord op vragen van Algemeen Belang Tholen (ABT) over verzakte en slechte bestrating in de kernen.

2 dagen geleden