Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thoolse fotowedstrijd ‘Dit is Tholen’

Thoolse fotowedstrijd ‘Dit is Tholen’

De gemeente Tholen en Stichting Tholen Beter Bekend organiseren dit jaar gezamenlijk een fotowedstrijd met als thema ‘Dit is Tholen’. De makers van de beste drie foto’s krijgen een cadeaubon, die te besteden is bij een lokale ondernemer. Hun foto’s komen op de omslag van de nieuwe gemeentegids te staan. Foto’s kunnen tot en met donderdag 12 mei aangeleverd worden. 

Met het thema Dit is Tholen worden inwoners én bezoekers van de gemeente Tholen uitgedaagd om in beeld te brengen wat voor hen Tholen is. Het kan dus een foto van van alles zijn: natuurschoon, een mooi bouwwerk, mensen die genieten van alles wat er in de gemeente te beleven is, of juist van de rust en ruimte. Iedereen mag maximaal twee foto’s insturen. De foto’s mogen maximaal twee jaar oud zijn en moeten in de gemeente Tholen gemaakt zijn. 

De foto’s zullen beoordeeld worden door een jury, die bestaat uit burgemeester Marleen Sijbers, een medewerker van de gemeente Tholen en een medewerker van stichting Tholen Beter Bekend. Zij kiezen uit alle inzendingen negen foto’s die om de eerste, tweede en derde plaats strijden tijdens een stemronde op Facebook. Deze foto’s komen op de omslag van de nieuwe gemeentegids. De overige zes foto’s krijgen een eervolle vermelding er in. Daarnaast wordt door Stichting Tholen Beter Bekend de mooiste belevingsfoto gekozen, die rechtstreeks in de prijzen valt. Bij deze foto gaat het erom dat je mensen ziet die genieten in de gemeente Tholen. De foto’s worden ook gebruikt voor de website www.eilandtholen.nl en promotiedrukwerk. 

Wie de eerste plaats behaalt, krijgt een bon ter waarde van 75 euro. De tweede prijs is een bon ter waarde van 50 euro en wie zijn foto als derde eindigt krijgt een bon ter waarde van 25 euro. Deze bonnen zijn te besteden bij lokale ondernemers in Tholen. Stichting Tholen Beter Bekend reikt een prijs uit voor de mooiste belevingsfoto: een bon ter waarde van 75 euro, die ook te besteden is bij een lokale ondernemer. 

Tot en met 12 mei kan iedereen zijn of haar foto’s aanleveren via het digitale formulier dat te vinden is op https://www.tholen.nl/actueel/nieuws-en-actualiteiten/thoolse-fotowedstrijd-dit-is-tholen. De winnende foto’s worden eind mei bekend gemaakt. Bij vragen of problemen met het verzenden van de foto’s via het formulier, kan contact opgenomen worden via [email protected]

Meer uit Tholen

Thoolse avondvierdaagse groeit uit tot feestje voor jong en oud [FOTOALBUM]

THOLEN - Hij eindigde op donderdagavond zoals hij maandag begon: droog en zonnig. Dat bij de twee tussenliggende dagen van de Thoolse avondvierdaagse paraplu's en poncho's de boventoon voerden, mocht de pret bij de 430 deelnemers niet drukken. Voor de 31e keer trokken Tholenaren, jong en oud, hun wandelschoenen aan voor een wandeling van drie of vijf kilometer langs de mooiste plekjes van de stad.

1 uur geleden
De zomer keert deze week even terug met 27 graden, later wisselvallig weer [WEERBERICHT]

THOLEN - Er staat volgens meteoroloog Rico Schröder van Weeronline opnieuw een wisselvallige week op het programma. Vrijwel elke dag zijn er perioden met regen of enkele buien, maar er zijn ook genoeg droge momenten met zon. Eerst is het nog vrij warm, met dinsdag lokaal 27 graden. Vanaf woensdag dalen de temperaturen duidelijk en wordt het 17 tot 19 graden.

6 uur geleden
Tholen steekt deze week de handen uit de mouwen voor een schone leefomgeving

THOLEN- De gemeente Tholen staat deze week in het teken van de Thoolse Clean Up Week. Van maandag 14 tot en met vrijdag 18 september ruimen vrijwilligers, inwoners en leerlingen op verschillende plekken zwerfafval op. 

9 uur geleden
Hasan Gulmez (38) runt vijf bedrijven, maar Nerd Valley is anders: ‘Dit vind ik écht leuk’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Hasan Gulmez van Nerd Valley.

1 dag geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Uitzicht bij haven Stavenisse is uitzonderlijk mooi’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.

1 dag geleden
Voetbalschool Sint Philipsland maakte eerste gasttrainers bekend voor 21e editie

SINT PHILIPSLAND - Van maandag 19 tot en met woensdag 21 oktober vindt in Sint Philipsland alweer de 21e editie van de Voetbalschool plaats. Jaarlijks ontvangt de organisatie gasttrainers uit het betaald voetbal, die deelnemers een leerzame en onvergetelijke ervaring bezorgen. Ook dit jaar zijn er weer enkele bekende namen van de partij.

2 dagen geleden
Vlaketunnel twee nachten dicht voor onderhoud, verkeer omgeleid via N289

ZEELAND - Weggebruikers die later deze maand richting Zeeland reizen, moeten rekening houden met nachtelijke afsluitingen. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de Vlaketunnel in de A58 en het Dampoortaquaduct in de N57. Beide zijn twee nachten in beide richtingen afgesloten.

2 dagen geleden