Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Thoolse Emma Smits krijgt eigen kerstspecial op NPO3

Thoolse Emma Smits krijgt eigen kerstspecial op NPO3

THOLEN - Het is alweer een even geleden dat de Thoolse Emma Smits te zien was in het NPO-programma AuPairs. Maar speciaal voor de kerstdagen komt de zender nu met een aflevering die volledig in het teken staat van Emma en haar au pair-gezin. 

In de aflevering, die 28 december te zien is bij NPO3, gaat Emma terug naar Miami. Daar verrast ze haar host-moeder Karmel en de kinderen waar ze maandenlang voor gezorgd heeft. “Heel stiekem vertrok ik twee weken geleden naar Miami om daar Karmel en de kids te verrassen en om daar dus één extra AuPairs kerstspecial-aflevering te maken! Mét Bella en zonder pet”, aldus Emma. “O ja, en ik vloog niet alleen! Mijn moeder, Ellie, ging met mij mee.”

Emma is ontzettend blij en dankbaar dat zij de kans kreeg om haar au pair-gezin weer op te zoeken. “Mega vet! Iedereen uit het programma hoopt wel zijn/haar gezin ooit weer eens terug te zien, denk ik”, aldus de Thoolse. “Ik wel in ieder geval! En wauw, het was heel gek om ze weer te zien, maar sommige momenten voelden het ook weer als vorig jaar. En wát zijn de kinderen gegroeid! Bizar wat een meid Renata aan het worden is en de jongens echt (kleine) mannen worden. Heel leuk en enorm dankbaar ben ik dat ik een extra aflevering kreeg. Ik zie Karmel en de kids dus gewoon twee keer dit jaar, want volgende week vliegen we er weer heen om kerst te vieren! In één woord: bizar!”

Wil jij weten hoe de hereniging was? Kijk dan op 28 december om 22.00 uur op NPO3.


 Foto: Emma Smits


Lees ook

Thoolse Emma te zien in televisieprogramma ‘Au Pairs’

Meer uit Tholen

Ook dit jaar wordt tijdens Zevendorpentocht geld ingezameld voor het goede doel

THOLEN - Na het succes van vorig jaar koppelt de Zevendorpentocht op Tholen ook dit jaar een goed doel aan het evenement. Tijdens de 36e editie van de populaire wandeltocht wordt op zaterdag 11 juli geld ingezameld voor Stichting Vrienden van Siem.

14 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Oude burgemeesterswoning in Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

18 uur geleden
Dominee D.J. Budding presenteert boek ‘Ik zal raadgeven’ in Hervormde kerk

SCHERPENISSE- In de Hervormde kerk vond op vrijdag 12 juni de presentatie plaats van het boek 'Ik zal raadgeven', geschreven door dominee D.J. Budding. Wethouder P. Hoek en de plaatselijke predikant, dominee J. Lohuis, ontvingen de eerste exemplaren. Dominee Budding deed 48 jaar geleden intrede in de gemeente Scherpenisse, die tevens zijn eerste gemeente was. 

1 dag geleden
Adriaan Hoek opent nieuwe concertserie op het gerestaureerde Van Dam-orgel

THOLEN - Met het concert van 19 juni in de Grote Kerk van Tholen gaat de jaarlijkse concertserie van drie orgelconcerten van start. Deze reeks staat in het teken van het gerestaureerde Van Dam-orgel uit 1832, dat sinds de afronding van de restauratie opnieuw een prominente plaats inneemt in het Thoolse muziekleven.

1 dag geleden
UWV Zeeland: ‘Banengroei valt tijdelijk stil bij hoge energieprijzen’

ZEELAND - Werknemers en werkzoekenden krijgen de komende jaren te maken met een arbeidsmarkt die in beweging blijft, maar weinig groeikansen biedt. Volgens de arbeidsmarktprognose van UWV groeit het aantal banen in Zeeland tussen 2026 en 2028 beperkt met ongeveer 1.300 extra banen.

1 dag geleden
Thoolse peuters en kleuters komen volgende week volop in beweging

SINT-MAARTENSDIJK - In sport- en gemeenschapscentrum Haestinge in Sint-Maartensdijk wordt op woensdag 17 juni van 14.30 tot 16.30 uur een gratis Beweegmeemarkt georganiseerd voor jonge kinderen van 0 tot en met 6 jaar. Aanmelden is verplicht en kan via de website van Jij op Tholen.

2 dagen geleden
Provincie wil 750.000 euro betalen aan gemeente Tholen om dossier ‘rugstreeppad’ af te sluiten

THOLEN - De provincie Zeeland wil een bedrag van 750.000 euro beschikbaar stellen aan de gemeente Tholen om een jarenlang slepend dossier rond Dalempolder en Welgelegen af te ronden. Met de financiële tegemoetkoming hopen beide overheden verdere juridische procedures te voorkomen.

2 dagen geleden