Thoolse Emma Smits krijgt eigen kerstspecial op NPO3
THOLEN - Het is alweer een even geleden dat de Thoolse Emma Smits te zien was in het NPO-programma AuPairs. Maar speciaal voor de kerstdagen komt de zender nu met een aflevering die volledig in het teken staat van Emma en haar au pair-gezin.
In de aflevering, die 28 december te zien is bij NPO3, gaat Emma terug naar Miami. Daar verrast ze haar host-moeder Karmel en de kinderen waar ze maandenlang voor gezorgd heeft. “Heel stiekem vertrok ik twee weken geleden naar Miami om daar Karmel en de kids te verrassen en om daar dus één extra AuPairs kerstspecial-aflevering te maken! Mét Bella en zonder pet”, aldus Emma. “O ja, en ik vloog niet alleen! Mijn moeder, Ellie, ging met mij mee.”
Emma is ontzettend blij en dankbaar dat zij de kans kreeg om haar au pair-gezin weer op te zoeken. “Mega vet! Iedereen uit het programma hoopt wel zijn/haar gezin ooit weer eens terug te zien, denk ik”, aldus de Thoolse. “Ik wel in ieder geval! En wauw, het was heel gek om ze weer te zien, maar sommige momenten voelden het ook weer als vorig jaar. En wát zijn de kinderen gegroeid! Bizar wat een meid Renata aan het worden is en de jongens echt (kleine) mannen worden. Heel leuk en enorm dankbaar ben ik dat ik een extra aflevering kreeg. Ik zie Karmel en de kids dus gewoon twee keer dit jaar, want volgende week vliegen we er weer heen om kerst te vieren! In één woord: bizar!”
Wil jij weten hoe de hereniging was? Kijk dan op 28 december om 22.00 uur op NPO3.
Foto: Emma Smits
Thoolse Emma te zien in televisieprogramma ‘Au Pairs’
Meer uit Tholen
THOLEN - De Zero Waste Week komt van 18 tot en met 24 april voor het eerst naar Tholen. Tijdens deze week leren inwoners hoe ze afval kunnen verminderen. Er zijn workshops, een wandeltocht en een handwerkcafé.
4 uur geledenTHOLEN - Tijdens voorbereidende schoonmaakwerkzaamheden bij buitenzwembad De Spetter in Tholen is schade aan het tegelwerk geconstateerd. Plaatselijk laten het tegelwerk en de glazuurlaag los, wat zeer scherpe randen veroorzaakt. Dit zorgt voor een veiligheidsrisico en dat de geplande openingsdatum in mei niet haalbaar zal zijn.
21 uur geledenTHOLEN / RIJSBERGEN / BREDA - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdag een gevangenisstraf van 5,5 jaar geëist tegen een 61-jarige man uit Tholen. De man is eigenaar van een Nederlandse zeeschip, waarmee twee cocaïnetransporten vanuit Zuid-Amerika en Afrika waren gepland. Tegen een 48-jarige man uit Rijsbergen eiste het OM een gevangenisstraf van 3,5 jaar voor zijn aandeel in de zaak. Een vrouw van 49 uit Breda wordt verdacht van schuldwitwassen van crimineel geld. Tegen haar werd een taakstraf geëist.
23 uur geledenTHOLEN - Voor walstroom in de Thoolse haven krijgt de gemeente steeds nul op het rekest bij Rijkswaterstaat. Dat zegt het college op schriftelijke vragen van PvdA-GroenLinks. Het onderwerp wordt wel steeds aangekaart, maar geld en netcongestie staan het plan in de weg.
1 dag geledenTHOLEN - Veiliger fietsen tot je honderdste, wie wil dat nou niet? Op woensdag 15 april kunnen 55-plussers op Tholen meedoen aan de Doortrapdag. Ze krijgen tips van specialisten, zoals een fysiotherapeut en een fietsenmaker, en leren veilig fietsen op een oefenparcours. De dag wordt afgesloten met een groepsfietstocht.
1 dag geledenTHOLEN - De Flex is vanaf maandag 20 april ook beschikbaar in de gemeente Tholen. Onlangs zijn in alle kernen al groene hub-borden geplaatst. Er zijn meer dan zeventig opstapplaatsen. Met dit flexibele vervoer kun je wanneer je wil door heel Zeeland reizen, ook 's avonds en in het weekend.
2 dagen geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Jan van Tienen maakte woensdagavond zijn opwachting in de finaleweek van De Slimste Mens. De oud-Tholenaar werd in meerdere afleveringen de slimste van de dag en keerde daarom terug. Maar al snel bleek dat hij het nu een stuk lastiger had.
2 dagen geleden