Thoolse Emma Smits krijgt eigen kerstspecial op NPO3
THOLEN - Het is alweer een even geleden dat de Thoolse Emma Smits te zien was in het NPO-programma AuPairs. Maar speciaal voor de kerstdagen komt de zender nu met een aflevering die volledig in het teken staat van Emma en haar au pair-gezin.
In de aflevering, die 28 december te zien is bij NPO3, gaat Emma terug naar Miami. Daar verrast ze haar host-moeder Karmel en de kinderen waar ze maandenlang voor gezorgd heeft. “Heel stiekem vertrok ik twee weken geleden naar Miami om daar Karmel en de kids te verrassen en om daar dus één extra AuPairs kerstspecial-aflevering te maken! Mét Bella en zonder pet”, aldus Emma. “O ja, en ik vloog niet alleen! Mijn moeder, Ellie, ging met mij mee.”
Emma is ontzettend blij en dankbaar dat zij de kans kreeg om haar au pair-gezin weer op te zoeken. “Mega vet! Iedereen uit het programma hoopt wel zijn/haar gezin ooit weer eens terug te zien, denk ik”, aldus de Thoolse. “Ik wel in ieder geval! En wauw, het was heel gek om ze weer te zien, maar sommige momenten voelden het ook weer als vorig jaar. En wát zijn de kinderen gegroeid! Bizar wat een meid Renata aan het worden is en de jongens echt (kleine) mannen worden. Heel leuk en enorm dankbaar ben ik dat ik een extra aflevering kreeg. Ik zie Karmel en de kids dus gewoon twee keer dit jaar, want volgende week vliegen we er weer heen om kerst te vieren! In één woord: bizar!”
Wil jij weten hoe de hereniging was? Kijk dan op 28 december om 22.00 uur op NPO3.
Foto: Emma Smits
Thoolse Emma te zien in televisieprogramma ‘Au Pairs’
Meer uit Tholen
THOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.
6 uur geledenZEELAND - De Zeeuwse industrie staat onder druk door een combinatie van geopolitieke onzekerheden, stijgende loonkosten en afnemende export door internationale spanningen. Hoewel de economie vorig jaar sterker groeide dan verwacht, wordt door UWV de komende jaren een afvlakking voorspeld. Dit heeft ook gevolgen voor de arbeidsmarkt, vooral voor sectoren en beroepen die gevoelig zijn voor economische schommelingen.
10 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 21 februari organiseert wandelsportvereniging (WSV) Oosterscheldestappers uit Sint-Maartensdijk voor de 14e keer de Kees Wessels winterwandeltocht.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeenteraad heeft donderdagavond burgemeester Marleen Sijbers (60) aanbevolen voor herbenoeming. Daarmee wordt zij voorgedragen voor een tweede ambtstermijn. Sijbers werd zes jaar geleden benoemd als burgemeester van Tholen en zit nu in het laatste jaar van haar eerste termijn.
1 dag geledenPOORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.
2 dagen geleden