Thoolse Avond4daagse komt eraan!
THOLEN - Inwoners van de gemeente Tholen kunnen van 13 t/m 16 september aan de wandel tijdens de Thoolse Avond4daagse. Sinds dit jaar onder de vlag van Stichting Tholen Sterk.
“Plezier, vertier, nautisch, educatie en lichtjes voor jong en oud waren eerder steekwoorden voor Stichting Tholen, daar komt nu sportiviteit en beweging bij onder het motto: Tholen sport samen Sterk. Voor de eerste keer wordt de Avond4Daagse in Tholen georganiseerd door Tholen Sterk ,hoewel het de 26e avond4daagse is. Voorheen was dit evenement in handen van de wandelsportclub uit Oud Vossemeer. Echter die stopte met de organisatie in 2019, waardoor deze werd opgepakt in eigen beheer door Thea Niemantsverdriet en Rianne Bolier. Toevalligerwijs ook bestuursleden van Tholen Sterk. Waardoor 1+1 makkelijke uitkomst geeft’, zo legt men uit.
Inschrijving
Inschrijven kan voor verschillende afstanden en bij de eigen sportvereniging of via het formulier opwww.tholensterk..nl/avond4daagse, behalve basisschoolleerlingen. Zij kunnen zich inschrijven in de eerste schoolweek op hun school en niet via de website. De wandelaars kunnen zich inschrijven voor 3 routes, met de afstand 3, 5 of 10 kilometer. De kosten om mee te kunnen wandelen bedragen € 3,50 p.p. en een groep van minimaal 10 personen betaalt € 3,- per persoon. Contant betalen op de startdag kan ook, maar kost € 1,- per persoon extra, te weten € 4,50 en € 4,-. “Voorinschrijving is dus voordeliger! Voor diegenen die aan de start willen betalen vragen we vriendelijk gepast contant te voldoen. Pinnen is eventueel mogelijk”, zegt de organisatie.
Starttijden
Maandag, dinsdag en woensdag: Tussen 18.15 en 18.45 uur voor de 3 en 5 km. Tussen 18.00 en 18.30 uur voor de 10 km.
Donderdag:19.15 uur voor de 3 km. Tussen 18.45 en 19.00 uur voor de 5 km. Tussen 17.45 en 18.00 uur voor de 10 km.
De start en finish is bij de Meulvliet aan de Zoekweg.
Wisselbekers
Er zijn wisselbekers te winnen voor de leukste, meest herkenbare schooldeelnemers én de overige leukste origineelste herkenbare (sport) groep? De groep moet dan uit minimaal 10 personen bestaan. Durven jullie als vriendengroep, sportvereniging, buurtbewoners, collega’s van bedrijf of in een ander vorm van groep de uitdaging aan?
Slotavond
Op donderdag 16 september is de slotavond. De samenkomst is gepland op de Markt. Om 19.45 uur worden dan de winnaars van de wisselbekers bekend gemaakt. Daarna volgt de ‘intocht’ met muzikale medewerking van Koninklijke Muziekvereniging Concordia via de Molenvlietsestraat/Dijk naar de Meulvliet. Daar kan iedereen haar deelname verzilveren in een medaille.
Stichting Tholen Sterk vraagt iedereen zich aan de geldende corona regels te houden. Denk aan en respecteer elkaar en geef elkaar de ruimte.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het buitenbad De Spetter in Tholen gaat vanaf donderdag weer open. Ook de zwemlessen starten dan weer. Het zwembad was sinds maandag gesloten vanwege herstelwerkzaamheden. De beschermlaag op het tegelwerk liet los. Er is inmiddels een nieuwe coating aangebracht, waardoor het bad weer veilig open kan.
6 uur geledenTHOLEN - Van een hoger minimumloon en strengere regels voor telemarketing tot veranderingen voor huurders, gastouders en vrachtwagenchauffeurs. Per 1 juli treden verschillende nieuwe wetten en regelingen in werking. Dit zijn de belangrijkste wijzigingen op een rij.
7 uur geledenSINT-ANNALAND - De Provincie Zeeland start een tweejarige pilot om ammoniak en de luchtkwaliteit in Zeeland nauwkeuriger in kaart te brengen. Door satellietdata, grondmetingen en kunstmatige intelligentie te combineren moet een gebiedsdekkend beeld ontstaan. Dat geeft meer inzicht in de effecten van maatregelen voor natuurherstel en stikstofreductie. De sensoren voor de pilot worden geproduceerd in Sint-Annaland.
1 dag geledenTHOLEN - Geen waterleiding, stroom of riool, maar toch een volwaardig openbaar toilet. Aan de Oesterdam bij Tholen zijn donderdag de allereerste natuurtoiletten van Zeeland geopend. Dit gebeurde samen met MDL Fonds (Maag Darm Lever), die zich inzet voor meer natuurtoiletten in Nederland.
1 dag geledenZEELAND - Na een bloedhete periode met temperaturen ruim boven de 30 graden is het weer voorlopig een stuk aangenamer. Toch hoeven zonliefhebbers niet lang te treuren: volgens Weeronline neemt de kans op warm en zelfs tropisch zomerweer later in juli alweer toe.
2 dagen geledenTHOLEN - Aan de Oesterputten is een nieuw calisthenicspark geopend, een openbare sportplek met toestellen waarop mensen kunnen trainen. Initiatiefnemer Joachim Wisse liep al jaren rond met het plan om zo'n voorziening naar Tholen te halen. "De ambitie is dat dit park uitgroeit tot meer dan alleen een sportvoorziening."
2 dagen geledenTHOLEN - Martin van den Bovenkamp wordt per 1 september de nieuwe gemeentesecretaris en algemeen directeur van de gemeente Tholen. Hij volgt Jan Fraanje op, die in september met pensioen gaat.
2 dagen geleden