Thools wandelnetwerk na jaren compleet
POORTVLIET - Het Thools wandelnetwerk is compleet met de onder andere een heus trekpontje. Niemand minder dan Sinterklaas en wethouder Frank Hommel openden de tweede fase van het wandelnetwerk waarvan in 2015 al het begin werd gemaakt.
Dinsdag werd het wandelnetwerk Tholen fase 2 officieel geopend. Fase 2 omvat het zuidelijke gedeelte van Tholen. Fase 1, het noorden van Tholen en Anna Jacobapolder / Sint-Philipsland is in juni 2015 officieel al geopend.
Ommetjes
Met deze afronding van fase 2 ligt er nu op Tholen een compleet wandelnetwerk met maar liefst 239 kilometer aan routes. Deze routes rondom de dorpen, zogenaamde ommetjes, zijn via enkele langere routes aan elkaar gekoppeld zodat er een wandelnetwerk is ontstaan. Als resultaat is er nu op heel Tholen, 239 kilometer bewegwijzerd wandelnetwerk gerealiseerd waarvan 54 kilometer over onverhard boerenland, natuurgebieden en dijken. De opening werd gedaan door wethouder Frank Hommel die een tak doorknipte bij het trekpontje onder toeziend oog van Sinterklaas.
Meer uit Tholen
THOLEN - Dit weekend is het weer zover: de zomertijd gaat in. Twee keer per jaar verzetten we de tijd. Het zorgt regelmatig voor verwarring, want wanneer gaat de klok nu vooruit en wanneer gaat de klok achteruit? Het goede nieuws is dat er gelukkig handige ezelsbruggetjes voor zijn. Het slechte nieuws is dat we dit weekend een uurtje minder kunnen slapen. Althans, dat wordt vaak gezegd als de klok een uur vooruit gaat.
2 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Smerdiek krijgt er een bijzondere wandelroute bij. Op dinsdag 31 maart om 14.30 uur wordt op de Markt bij de waterpomp het Hazenpad officieel geopend. De opening wordt verricht door auteur Jeroen Windmeijer. Iedereen is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.
6 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.
1 dag geledenTHOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.
1 dag geledenTHOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.
2 dagen geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 21 maart allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 in de Derde Klasse en speelronde 17 in de Vierde en Vijfde Klasse.
2 dagen geleden