Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tholense derby eindigt met terechte winnaar

Tholense derby eindigt met terechte winnaar

THOLEN - Het publiek was in grote getale naar sportpark de Bent gekomen om in een lekker herfst zonnetje de derby tussen Tholense Boys en WHS bij te wonen. Tholense Boys was gewaarschuwd, de 0-9 overwinning van WHS op Kapelle van een week eerder, heeft indruk gemaakt. Als je een aantal vaste krachten moet missen, zou het best een moeilijke middag kunnen worden voor Tholense Boys. 

WHS leek de vorige week ingezette trend, voort te zetten, na 4 minuten was het wie anders dan Arvin de Witte, die de score opende voor WHS, 0-1. Ongeveer 30 minuten later tekende hij ook voor de 0-2. Geen vuiltje aan de lucht voor WHS, WHS was heer en meester de eerste helft. De tweede helft liep toch anders, Tholense Boys kwam beter uit de kleedkamer en was gevaarlijker dan de stallanders. Ze kregen na 10 minuten in de tweede helft loon naar werken,  Koen Nieuwkoop schoot de verdiende penalty onberispelijk binnen. 

Daarna heeft Tholense Boys nog meer kansen gekregen op de gelijkmaker, maar ging hier slordig mee om. En als je die kansen niet benut, dan treed de al oude voetbalwet in werking, dan valt hij aan de andere kant. Het was nota bene de van Tholense Boys naar WHS verhuisde Werner Marsman die de 1-3 binnen tikte. De wedstrijd was beslist, mooie wedstijd met een terechte winnaar!!

Meer uit Tholen

Bravis opent speciale vrouwenhartpolikliniek voor onbegrepen hartklachten

WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis is vanaf 1 oktober gestart met een speciale vrouwenhartpolikliniek. Op deze nieuwe polikliniek krijgen patiënten met onbegrepen hartklachten meer tijd, aandacht en begeleiding. Daarmee speelt Bravis in op groeiende inzichten binnen de cardiologie. Hart- en vaatziekten uiten zich bij vrouwen namelijk niet altijd op dezelfde manier als bij mannen.

10 uur geleden
Twee objecten moeten historische band tussen Vossemeerse dorpen zichtbaar maken

NIEUW-VOSSEMEER/OUD-VOSSEMEER - Inwoners van Oud-Vossemeer en Nieuw-Vossemeer kunnen op zaterdag 10 oktober meepraten over twee nieuwe objecten die bij de dorpen komen te staan. Dit gebeurt bij de voormalige veerverbinding over het Schelde-Rijnkanaal. De objecten moeten verwijzen naar de oude verdedigingslinie en een symbolische verbinding vormen tussen beide dorpen.

14 uur geleden
Jaarmarkt strijkt weer neer rond de Hervormde kerk in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De Hervormde gemeente van Sint Philipsland organiseert dit weekend weer een jaarmarkt. Rond het kerkgebouw kunnen bezoekers bij verschillende standhouders rondstruinen of een ritje maken met paard en wagen.

1 dag geleden
Opgelet: Vossemeersebrug gaat vanaf vanavond acht weken lang dicht

OUD-VOSSEMEER/STEENBERGEN - Het verkeer moet vanaf vanavond rekening houden met een langdurige afsluiting van de Vossemeersebrug. De brug tussen Oud-Vossemeer en Steenbergen gaat om 21.00 uur dicht en blijft acht weken afgesloten voor onderhoudswerkzaamheden.

1 dag geleden
Tweede aanvraagronde voor ontheffing Westerscheldetunnel start 5 oktober

ZEELAND - Organisaties kunnen vanaf maandag 5 oktober opnieuw een ontheffing aanvragen voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In deze tweede aanvraagronde kunnen voor het eerst ook organisaties die collectief personenvervoer verzorgen een aanvraag indienen. Daarnaast kunnen bedrijven en organisaties in het vracht- en goederenvervoer en noodzakelijk werkverkeer opnieuw een aanvraag doen.

2 dagen geleden
Interkerkelijk Mannenkoor Tholen geeft zomerconcert in de Koorkerk

THOLEN - Op zaterdagmiddag 3 oktober verzorgt het Interkerkelijk Mannenkoor Tholen (IMT) een sfeervol zomerconcert in de Koorkerk in Tholen.

2 dagen geleden
Hobbymarkt keert na een jaar afwezigheid terug in Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - De Vosmeerse hobbymarkt keert na een jaar afwezigheid weer terug. In dorpshuis De Vossenkuil laten komende zaterdag een twintigtal creatievelingen met veel passie en plezier hun hobby zien aan bezoekers. De entree is gratis.

2 dagen geleden