Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tholense derby eindigt met terechte winnaar

Tholense derby eindigt met terechte winnaar

THOLEN - Het publiek was in grote getale naar sportpark de Bent gekomen om in een lekker herfst zonnetje de derby tussen Tholense Boys en WHS bij te wonen. Tholense Boys was gewaarschuwd, de 0-9 overwinning van WHS op Kapelle van een week eerder, heeft indruk gemaakt. Als je een aantal vaste krachten moet missen, zou het best een moeilijke middag kunnen worden voor Tholense Boys. 

WHS leek de vorige week ingezette trend, voort te zetten, na 4 minuten was het wie anders dan Arvin de Witte, die de score opende voor WHS, 0-1. Ongeveer 30 minuten later tekende hij ook voor de 0-2. Geen vuiltje aan de lucht voor WHS, WHS was heer en meester de eerste helft. De tweede helft liep toch anders, Tholense Boys kwam beter uit de kleedkamer en was gevaarlijker dan de stallanders. Ze kregen na 10 minuten in de tweede helft loon naar werken,  Koen Nieuwkoop schoot de verdiende penalty onberispelijk binnen. 

Daarna heeft Tholense Boys nog meer kansen gekregen op de gelijkmaker, maar ging hier slordig mee om. En als je die kansen niet benut, dan treed de al oude voetbalwet in werking, dan valt hij aan de andere kant. Het was nota bene de van Tholense Boys naar WHS verhuisde Werner Marsman die de 1-3 binnen tikte. De wedstrijd was beslist, mooie wedstijd met een terechte winnaar!!

Meer uit Tholen

19-jarige man overleden aangetroffen aan Langeweg in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.

7 uur geleden
Rien Koopman floot op topniveau én runde tegelijk HEMI: ‘Het sprak me aan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.

12 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Verkoeling zoeken bij de Oesterdam’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

15 uur geleden
Vijf weken omrijden: Slaakbrug bij Sint Philipsland dicht voor onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.

1 dag geleden
Thoolse collectanten gezocht voor collecteweek Prinses Beatrix Spierfonds

THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Het Spierfonds zoekt in heel Nederland extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.

1 dag geleden
Auto in de berm Oud-Vossemeer, bestuurster geschrokken

OUD-VOSSEMEER - Een bestuurster van een personenauto is vanmorgen met de schrik vrijgekomen bij een eenzijdig ongeval op de N656 bij Oud-Vossemeer.

2 dagen geleden
Achttien kunstenaars openen hun ateliers tijdens Open Atelierroute Tholen

THOLEN - Bezoekers kunnen zaterdag van 11.00 tot 16.30 uur een kijkje nemen in de ateliers verspreid over de gemeente Tholen. Tijdens de Open Atelierroute openen 18 kunstenaars hun deuren en tonen zij hun werk op de plek waar het wordt gemaakt.

2 dagen geleden