Tholenaren krijgen emmer vol energiebesparende producten
THOLEN - De gemeente Tholen deelt 1500 gratis ‘energie-emmers’ uit aan huurders van Stadlander. In deze emmer zitten energiebesparende producten ter waarde van € 75,-. Vanaf 10 november 2021 ontvangen huurders van Stadlander een brief van de gemeente Tholen om een gratis energie-emmer op te halen bij bouwmarkt Hubo in Tholen of Sint-Annaland. Particuliere huurders kunnen contact opnemen met de gemeente om een brief te ontvangen. De emmers zijn beschikbaar zolang de voorraad strekt, uiterlijk tot 31 juli 2022.
Deze actie is bedoeld voor alle huurders in de gemeente Tholen. Per adres wordt maximaal één emmer verstrekt.
Huurders bij Stadlander ontvangen in de periode van 10 t/m 26 november 2021 automatisch een brief. Deze brief moet worden ingeleverd bij bouwmarkt Hubo in Tholen of in Sint-Annaland om een emmer op te kunnen halen.Particuliere huurders kunnen contact opnemen met de gemeente om een brief te ontvangen via telefoonnummer 14 0116 of door te mailen naar [email protected] met als onderwerp ‘energie-emmer’. Zij vermelden hierbij hun NAW-gegevens én de naam van de verhuurder.Wat zit er in de emmer?
De emmer zit vol met producten waarmee huurders energie kunnen besparen:
3 ledlampen1 tochtstrip van 6 meter lang1 brievenbusborstel1 rol radiatorfolie1 waterstraalregelaar/perlator1 schakelklok1 dorpelstrip van 1,1 meter langEnergie besparen
De gemeente Tholen biedt de energie-emmer aan vanuit de Landelijke Regeling Reductie Energiegebruik Woningen (RREW). Het doel van deze regeling is het verminderen van de CO2-uitstoot door te zorgen voor een lager energieverbruik. Dat kan al met eenvoudige energiebesparende maatregelen en producten.
Met kleine aanpassingen in een huurwoning kan er veel energie worden bespaard, wat ook terug is te zien op de energierekening. Een ledlamp is bijvoorbeeld veel zuiniger dan een gloeilamp en gaat veel langer mee. En een tochtstrip helpt om minder gas te verbruiken en zorgt voor minder tocht in huis.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.
3 uur geledenSINT-ANNALAND - De vijfde editie van het Op d'n Dreef Festival gaat aankomend weekend van start. Dit jaar niet alleen met een muzikaal programma op vrijdag en zaterdag, maar ook met een ladies bingo op de donderdagavond. "Zo proberen we het eiland levendig te houden", zegt medeorganisator André van Ast.
19 uur geledenTHOLEN - Na enkele gesprekken wil de SGP opnieuw een coalitie vormen met de CU en VVD. Daarmee blijft het college wat betreft partijen onveranderd. Wel wordt gezocht naar een vierde wethouder; in de vorige periode waren dat er drie.
23 uur geledenTHOLEN - Op 1 en 8 april vond het jaarlijkse damtoernooi voor Thoolse basisscholen plaats. Na een spannende strijd wist Ter Tolne 1 de felbegeerde bokaal binnen te slepen. Zij mogen zich kronen tot Thools damkampioen 2026.
1 dag geledenTHOLEN - Tholen heeft zich aangesloten bij het Zonvenant van het Nationaal Huidfonds. Met deze samenwerking wil de gemeente inwoners en bezoekers bewuster maken van het belang van bescherming tegen schadelijke uv-straling en zo huidkanker helpen voorkomen. Om die reden zijn op donderdag 9 april drie zonnebrandpalen geplaatst bij drukbezochte strandopgangen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Het rioolstelsel van Sint-Annaland wordt van 13 april tot en met 22 mei gereinigd en geïnspecteerd. Dit is nodig om ervoor te zorgen dat regen- en afvalwater goed kan blijven wegstromen. Tijdens de werkzaamheden kunnen inwoners soms een lichte rioolgeur in huis ruiken. Ook kan er kort verkeersoverlast in de straten zijn.
2 dagen geleden