Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tholenaar (19) voor de tweede keer tegen de lamp: auto in beslag genomen na rijden onder invloed

Tholenaar (19) voor de tweede keer tegen de lamp: auto in beslag genomen na rijden onder invloed

THOLEN - Een 19-jarige Tholenaar heeft donderdagmorgen zijn auto in moeten leveren. De politie betrapte hem op de Prins Clauslaan in Tholen op rijden onder invloed van drugs.

De Tholenaar van 19 jaar had al eerder zijn rijbewijs moeten inleveren vanwege een soortgelijke overtreding. Agenten zagen hem donderdag rond 08.45 uur toch weer rijden en besloten hem te controleren.

Hij moest een speekseltest doen en die wees uit dat hij onder invloed was van THC (de werkzame stof in hasj en wiet). De man is aangehouden en overgebracht naar een politiecellencomplex waar hij een verklaring aflegde.

De auto van de man is in beslag genomen door de politie. Van hem is een bloedmonster afgenomen door een GGD-arts. Dit bloed wordt onderzocht door medewerkers van het NFI. Als de uitslag bekend wordt bepaalt een officier van justitie over de verdere afhandeling van de zaak.

Meer uit Tholen

Brand in bouwcontainer snel geblust in Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - Aan de Hofstraat in Oud-Vossemeer is zondagmiddag brand uitgebroken in een bouwcontainer. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.

15 uur geleden
Speeltuin De Speelkrael gaat twee dagen dicht voor inclusieve aanpassingen

SCHERPENISSE - Speeltuin De Speelkrael in Scherpenisse is op donderdag 19 en vrijdag 20 februari gesloten vanwege werkzaamheden. De vlonder rond de boom wordt aangepast zodat deze rolstoeltoegankelijk wordt. Daarnaast komen er een duo-schommel, een marktkraam, een muziekbloem en een tipitent in de Krijgerskrael.

1 dag geleden
Rechtbank stuurt gemeente Tholen terug naar tekentafel voor hotel Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - De rechtbank geeft de gemeente Tholen zes weken de tijd om alsnog te onderbouwen waarom de bouw van een hotel op het havenplateau verantwoord is. Dat blijkt uit een tussenuitspraak in een zaak waar de lokale watersportvereniging en het college van burgemeester en wethouders tegenover elkaar staan.

2 dagen geleden
Thoolse haven nog zonder walstroom: ‘Met overlast en vervuiling tot gevolg’

THOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.

2 dagen geleden
Cultuurplein Tholen stopt: ‘Nieuwe wind bij gemeente laat minder ruimte voor ons’

THOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.

3 dagen geleden
Klaassen vertelt: ‘Wij bieden volledige mondzorg onder één dak’ [COLUMN]

[Advertorial] - Op onze locatie aan de Voltastraat bieden wij inmiddels een breed scala aan mondzorg onder één dak. U kunt bij ons terecht voor reguliere controles bij de tandarts, kleine gebitsreparaties zoals het aanbrengen van vullingen, en esthetische correcties met schildjes. Ook voor kronen en bruggen bent u bij ons in goede handen. Kortom: tandheelkundige zorg van A tot Z.

3 dagen geleden
Carnaval Grôôt Pesôôt 2026: Dit is de route en hoe laat de optocht begint

OUD-VOSSEMEER - Nog een paar dagen en dan gaat carnaval in Grôôt Pesôôt weer beginnen. Ook dit jaar trekt er weer een feestelijke optocht door het dorp. De lampionoptocht vindt donderdagavond plaats.

3 dagen geleden