Tholen Unighted volop bezig met voorbereidingen van 9e Vrijmibotho
THOLEN - Vrijdag 14 juni lijkt nog ver weg, maar Stichting Tholen Unighted is al vol enthousiasme bezig met de voorbereidingen van de 9e Vrijmibotho! In 2015 ontstond het geweldige idee voor de Vrijdagmiddagborrel Tholen: in december dat jaar organiseerden Vincent van der Male en Martine van de Velde de allereerste editie in de sfeervolle Gasthuiskapel in de binnenstad.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - De Philipsdam is vanochtend afgesloten door een vrachtwagen die geschaard is en door hevige sneeuwval. Het is nog niet bekend wanneer de weg weer open gaat.
1 uur geledenSCHERPENISSE/THOLEN - De inloopbijeenkomsten in dorpshuis De Vossenkuil en dorpshuis Sassegrave die voor vanavond gepland stonden, gaan niet door. Dat maken Stadlander en de gemeente Tholen bekend. Het ging om bijeenkomsten over de herinrichting van de Hoge Markt en de herontwikkeling van de Bou Kooijmanstraat.
1 uur geledenTHOLEN - Het busverkeer in Zeeland ligt volledig stil door de hevige sneeuwval. Er rijden geen bussen tot minstens 14.00 uur, meldt vervoerder Connexxion. Ook Arriva is gestopt met rijden.
2 uur geledenTHOLEN - De Zeeuwse Reinigingsdienst (ZRD) haalt vandaag geen afval op in de gemeente Tholen. Door de slechte weersomstandigheden en code oranje zijn alle inzamelroutes geannuleerd.
4 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Vanwege de aanhoudend slechte weersvoorspellingen en de verwachte gladheid heeft het College van Bestuur van de Stichting Lowys Porquin besloten, in overleg met de schooldirecteuren, dat alle scholen morgen gesloten blijven. "De veiligheid van onze leerlingen, ouders en medewerkers staat altijd voorop, en wij willen voorkomen dat iemand onnodig risico loopt onderweg naar school", meldt LPS in een brief aan ouders, die verstrekt is via de scholen. Het gaat om 31 scholen, verspreid over de gemeenten Woensdrecht, Steenbergen en Bergen op Zoom.
20 uur geledenTHOLEN - De winter heeft Nederland stevig in zijn greep. De week begon op veel plaatsen al met een dik pak sneeuw en volgens Weeronline is het winterweer voorlopig nog niet voorbij. Met name woensdag kan op grote schaal opnieuw sneeuw vallen, terwijl ook later in de week de neerslag onzeker blijft.
21 uur geledenSINT-ANNALAND - Stichting Vrienden van Siem heeft opnieuw een recordbedrag opgehaald voor de goede doelen. Vorig jaar wisten ze het record al te verbreken met 48.000 euro, nu hebben ze hem weer aangescherpt met maar liefst 54.000 euro.
1 dag geleden