Tholen Sterk organiseert vrijwilligersavond voor Havendagen
THOLEN - Tholen Sterk organiseert op dinsdag 7 mei om 19.30 uur een speciaal 'wij-heten-de-vrijwilligers-een-warm-welkom-brainstorm-uurtje'. Alle (toekomstige) vrijwilligers worden uitgenodigd in de Meulvliet voor een lekker bakje koffie of thee.
"Ben jij dé vrijwilliger die wij zoeken en wil jij meewerken aan de organisatie van het grootste evenement van de Gemeente Tholen? Wil jij de havendagen 2020 backstage meemaken, gratis toegang tot de feestavonden en behoren tot een sterk en te gek team? Dan zijn we op zoek naar jou."
Vrijwilligers
De organisatie roept toekomstige vrijwilligers dan ook op om hun vrienden mee te nemen. "Want hoe meer nieuwe vrijwilligers, des te beter we kunnen werken aan de toekomst van onze stichting voor de komende jaren." De organisatie kan vrijwilligers gebruiken bij bijna alle disciplines, zo zoeken ze onder andere sjouwers, begeleiders, koffie schenkers, horeca tijgers, media magnaten, keukenhulpen, verkeersregelaars, fotografen, en ga zo maar door. Iedereen vanaf 18 jaar is welkom.
Uitleg
Tijdens deze speciale avond krijgen de vrijwilligers uitleg over het programma. "Jullie krijgen de primeur van de artiesten", belooft de organisatie. Daarnaast wordt geluisterd naar de input van de vrijwilligers "En wij gaan melden wat onze stichting aan de vrijwilligers te bieden heeft." Aanmelden kan uiterlijk tot 1 mei via de website www.tholensterk.nl/vrijwilligers/
Lukt dit niet dan mag je mailen naar: [email protected]
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Een anonieme tip heeft onlangs geleid tot de vondst van verdovende middelen in een woning in Sint-Annaland. Ook op meerdere locaties in West-Brabant trof de politie drugs aan na binnengekomen tips via Meld Misdaad Anoniem. Er zijn meerdere verdachten aangehouden.
1 uur geledenSINT-ANNALAND - Het rioolstelsel van Sint-Annaland wordt van 13 april tot en met 22 mei gereinigd en geïnspecteerd. Dit is nodig om ervoor te zorgen dat regen- en afvalwater goed kan blijven wegstromen. Tijdens de werkzaamheden kunnen inwoners soms een lichte rioolgeur in huis ruiken. Ook kan er kort verkeersoverlast in de straten zijn.
6 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zondagmiddag een buitenbrand geblust die mogelijk is aangestoken door vandalen. De brand woedde in een rietkraag aan de Rijksweg in Sint Philipsland.
22 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.
1 dag geledenTHOLEN - De Zero Waste Week komt van 18 tot en met 24 april voor het eerst naar Tholen. Tijdens deze week leren inwoners hoe ze afval kunnen verminderen. Er zijn workshops, een wandeltocht en een handwerkcafé.
2 dagen geleden