Tholen Sterk organiseert vrijwilligersavond voor Havendagen
THOLEN - Tholen Sterk organiseert op dinsdag 7 mei om 19.30 uur een speciaal 'wij-heten-de-vrijwilligers-een-warm-welkom-brainstorm-uurtje'. Alle (toekomstige) vrijwilligers worden uitgenodigd in de Meulvliet voor een lekker bakje koffie of thee.
"Ben jij dé vrijwilliger die wij zoeken en wil jij meewerken aan de organisatie van het grootste evenement van de Gemeente Tholen? Wil jij de havendagen 2020 backstage meemaken, gratis toegang tot de feestavonden en behoren tot een sterk en te gek team? Dan zijn we op zoek naar jou."
Vrijwilligers
De organisatie roept toekomstige vrijwilligers dan ook op om hun vrienden mee te nemen. "Want hoe meer nieuwe vrijwilligers, des te beter we kunnen werken aan de toekomst van onze stichting voor de komende jaren." De organisatie kan vrijwilligers gebruiken bij bijna alle disciplines, zo zoeken ze onder andere sjouwers, begeleiders, koffie schenkers, horeca tijgers, media magnaten, keukenhulpen, verkeersregelaars, fotografen, en ga zo maar door. Iedereen vanaf 18 jaar is welkom.
Uitleg
Tijdens deze speciale avond krijgen de vrijwilligers uitleg over het programma. "Jullie krijgen de primeur van de artiesten", belooft de organisatie. Daarnaast wordt geluisterd naar de input van de vrijwilligers "En wij gaan melden wat onze stichting aan de vrijwilligers te bieden heeft." Aanmelden kan uiterlijk tot 1 mei via de website www.tholensterk.nl/vrijwilligers/
Lukt dit niet dan mag je mailen naar: [email protected]
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Inwoners die in september boompjes hebben besteld, kunnen hun jonge bomen ophalen op donderdag 4, vrijdag 5 of zaterdag 6 december. De uitgifte vindt plaats tussen 11.00 en 16.00 uur op de gemeentewerkplaats (Nijverheidsweg 34 in Sint-Maartensdijk). In totaal worden er dit jaar 5.081 boompjes uitgedeeld in de gemeente Tholen, geholpen door een team van vrijwilligers.
6 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Op de A58 en A4 rondom Bergen op Zoom en Roosendaal staan dinsdagochtend lange files door een ongeval en een autobrand. Op beide snelwegen staan de vertragingen van zo'n 45 minuten. Ook bij afslag Tholen staat er een file.
11 uur geledenTHOLEN- De kerstvakantie staat voor de deur en Jij op Tholen heeft weer een leuk en veelzijdig programma voor kinderen en jongeren. Van schaatsen en een escapegame tot een NERF Battle en een kerstfestijn: er is voor ieder wat wils. Inschrijven is vanaf deze week mogelijk, maar wees er snel bij, want vol is vol.
12 uur geledenSCHERPENISSE - In de Hoge Markt verdwijnen elf parkeerplekken en in de Spuidamstraat komen er veertien bij. Dat blijkt uit het nieuwe ontwerp van de gemeente voor deze straten in Scherpenisse waar inwoners binnenkort hun mening over kunnen geven. Ook komt er meer groen in de Hoge Markt.
1 dag geledenTHOLEN - Een inwoner van de gemeente Tholen heeft afgelopen weekend de hoofdprijs van 1,2 miljoen euro gewonnen bij de Lotto. Het winnende lot was een abonnement, waarmee de speler zes van de zeven getrokken cijfers goed had voorspeld.
1 dag geledenTHOLEN - Een bestuurster is afgelopen nacht op de Postweg in Tholen opnieuw in de problemen gekomen. Volgens getuigen reed de vrouw opvallend slingerend waarna ze in de berm belandde, een boom schampte en pas tientallen meters verder tot stilstand kwam. Het was haar tweede incident in een korte tijd.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden