Tholen Sterk organiseert 27ste Avond4Daagse in Tholen
THOLEN - Tholen Sterk organiseert dit jaar de zevenentwintigste editie van de Avond4Daagse. Deze wandeltochten vinden plaats van maandag 12 september tot en met donderdag 15 september.
De vierdaagse gaat op maandag 12 september van start en duurt tot en met donderdag 15 september. Op maandag, dinsdag en woensdag start de vierdaagse voor de tien kilometer tussen 18.00 en 18.30 uur. Voor de drie kilometer is dat tussen 18.15 en 18.45 uur. Op donderdag start de tien kilometer om 18.00 uur. Voor de vijf kilometer geldt een starttijd van 19.00 uur en voor degene die drie kilometer willen lopen is dat 19.15 uur. De start/finish is bij de Meulvliet aan Zoekweg 8 in Tholen.
Als je drie van de vier avonden hebt deelgenomen aan de Avond4Daagse, dan ontvang je een medaille. Ook is er een wisselbeker. Deze is voor de leukste en meest herkenbare schooldeelnemers en voor de leukste, origineelste en meest herkenbare groep.
Veiligheid
Stichting Tholen Sterk vraagt om geduld en respect tijdens dit bijzondere evenement. “We hebben samen de verantwoordelijkheid voor welzijn en veiligheid van de deelnemers én de andere weggebruikers”, aldus de organisatie.” Luister altijd naar instructies van de verkeersregelaars.”
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Twee mannen die in juni een vrouw in Sint-Annaland hebben opgelicht door zich als politieagenten voor te doen, zijn nog niet gepakt. Onlangs besteedde het opsporingsprogramma Bureau Brabant aandacht aan de zaak. De politie vraagt nog steeds om tips van het publiek.
15 uur geledenSCHERPENISSE - Dit jaar schonk schilder Jaap de Jonge 34 kunstwerken aan de Kunstkamer met de mededeling: "Kijk maar wat je ermee doet." Het werd een verloting.
20 uur geledenTHOLEN - De eerste sneeuwbuien van het jaar zijn weer over Tholen getrokken. We vroegen jullie om de mooiste foto's in te sturen en daar hebben jullie massaal gehoor aan gegeven. In de reacties van onze oproep op Facebook kwamen bijna 100 foto's binnen! Van sneeuwpoppen en iglo's tot talloze honden die zich in de sneeuw vermaken.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Bij basisschool De Rieburch in Sint-Maartensdijk is donderdagmiddag rook waargenomen die uit het dak en het plafond van het gebouw kwam. Uit voorzorg is de school ontruimd. Hulpdiensten zijn met meerdere eenheden aanwezig
1 dag geledenTHOLEN - De gemeente Tholen kijkt tevreden terug op de jaarwisseling. Over het algemeen verliep het feest rustig en zonder grote incidenten. Er is dit jaar ongeveer 6.050 euro aan schade aan gemeentelijke eigendommen gemeld. Sint-Maartensdijk, Stavenisse, Anna Jacobapolder en Scherpenisse bleven schadevrij.
1 dag geledenWEST-BRABANT/ZEELAND - Vanochtend is het nog steeds glad op de wegen. Dit komt door bevriezing, eerder gevallen sneeuw en regen op koude wegen. Vanavond kan regen opnieuw verraderlijke gladheid veroorzaken. In het weekend gaat het flink vriezen.
1 dag geledenTHOLEN - Tholen is sinds deze week bedekt onder een laagje sneeuw. Heb jij hier foto's van? We zijn op zoek naar jullie gezelligste sneeuwfoto, de mooiste sneeuwpoppen, actiefoto's van jullie sneeuwgevecht of andere prachtige sneeuwfoto's. Stuur je foto vandaag nog in via onze website.
2 dagen geleden