Tholen Sterk organiseert 27ste Avond4Daagse in Tholen
THOLEN - Tholen Sterk organiseert dit jaar de zevenentwintigste editie van de Avond4Daagse. Deze wandeltochten vinden plaats van maandag 12 september tot en met donderdag 15 september.
De vierdaagse gaat op maandag 12 september van start en duurt tot en met donderdag 15 september. Op maandag, dinsdag en woensdag start de vierdaagse voor de tien kilometer tussen 18.00 en 18.30 uur. Voor de drie kilometer is dat tussen 18.15 en 18.45 uur. Op donderdag start de tien kilometer om 18.00 uur. Voor de vijf kilometer geldt een starttijd van 19.00 uur en voor degene die drie kilometer willen lopen is dat 19.15 uur. De start/finish is bij de Meulvliet aan Zoekweg 8 in Tholen.
Als je drie van de vier avonden hebt deelgenomen aan de Avond4Daagse, dan ontvang je een medaille. Ook is er een wisselbeker. Deze is voor de leukste en meest herkenbare schooldeelnemers en voor de leukste, origineelste en meest herkenbare groep.
Veiligheid
Stichting Tholen Sterk vraagt om geduld en respect tijdens dit bijzondere evenement. “We hebben samen de verantwoordelijkheid voor welzijn en veiligheid van de deelnemers én de andere weggebruikers”, aldus de organisatie.” Luister altijd naar instructies van de verkeersregelaars.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
10 uur geledenTHOLEN - Het NK Tegelwippen is voor de zevende en laatste keer van start gegaan. Tot 31 oktober gaat heel Nederland opnieuw aan de slag met het verwijderen van tegels uit de tuin en het vervangen ervan door planten, gras of bloemen. Tijdens deze sloteditie maken deelnemers kans om een uniek stukje gras te winnen.
14 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.
1 dag geledenSINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Vier weken lang gingen elf basisscholen in de Bevelanden en Tholen de strijd aan tegen gebruikt textiel. Op deze manier hebben ze 15.316 kilo gebruikt textiel terug in de kringloop gebracht, waardoor het opnieuw gebruikt of gerecycled kan worden. De winnaar is Basisschool De Eendracht uit Hansweert. In de gemeente Tholen won de Groen van Prinstererschool uit Scherpenisse de tweede prijs.
2 dagen geledenSCHERPENISSE - Schrijver en scenarist Ahmad Resh uit Scherpenisse heeft onlangs de Storyworld Publieksprijs gewonnen. Zijn graphic novel Bartje kreeg van het publiek de meeste stemmen. Binnenkort maakt Resh ook zijn televisiedebuut.
2 dagen geleden