Tholen rijdt gemiddeld 9,5 kilometer te hard
THOLEN - Vorig jaar zijn er in Zeeland 129.000 snelheidsboetes uitgedeeld. Met zo’n 9,5 kilometer per uur te hard staat Tholen in de 5 top van de Zeeuwse gemeenten met bekeurde snelrijders.
In de gemeente Tholen zijn vorig jaar meer dan 3.500 boetes uitgedeeld voor het te hard rijden. Daarmee is de gemeente nog niet eens de grote boosdoener van de provincie. In Schouwen-Duivenland werden vorig jaar ruim 49.000 snelheidsboetes uitgedeeld, dat zijn er ongeveer 134 per dag.
Te hard
De gemeente Tholen is wel te vinden is top 5 Zeeuwse gemeenten met de hoogste gemiddelde snelheidsovertredingen. Met 9,5 kilometer per uur te hard staat Tholen op de vierde plaats. Bovenaan het lijstje staat Reimerswaal en Kapelle, met 11,4 km/u te hard. In Goes is de schade het minste, daar rijden ze gemiddeld 8,7 km/u te hard.
Geflitst
Dat de inwoners van Schouwen-Duivenland meer op de bon zijn geslingerd dan andere gemeenten komt niet alleen door pech. Daar staat namelijk ook de meest actieve flitspaal van Zeeland. Vorig jaar zijn er ruim 15.000 verkeersboetes uitgedeeld door de flitspaal op de N57. Ook de flitspaal op de N59 zorgt voor een hoop enveloppen op de mat. De paal ten oosten van de gemeente kon vorig jaar ruim 10.000 keer flitsen.
Meer uit Tholen
SCHERPENISSE - In de Hoge Markt verdwijnen elf parkeerplekken en in de Spuidamstraat komen er veertien bij. Dat blijkt uit het nieuwe ontwerp van de gemeente voor deze straten in Scherpenisse waar inwoners binnenkort hun mening over kunnen geven. Ook komt er meer groen in de Hoge Markt.
1 uur geledenTHOLEN - Een inwoner van de gemeente Tholen heeft afgelopen weekend de hoofdprijs van 1,2 miljoen euro gewonnen bij de Lotto. Het winnende lot was een abonnement, waarmee de speler zes van de zeven getrokken cijfers goed had voorspeld.
7 uur geledenTHOLEN - Een bestuurster is afgelopen nacht op de Postweg in Tholen opnieuw in de problemen gekomen. Volgens getuigen reed de vrouw opvallend slingerend waarna ze in de berm belandde, een boom schampte en pas tientallen meters verder tot stilstand kwam. Het was haar tweede incident in een korte tijd.
8 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenSCHERPENISSE - De Gereformeerde Gemeente van Scherpenisse organiseert op zaterdagavond 13 december een psalmzangavond met bovenstem, muzikaal begeleid door organist Bart Kruithof. De toegang is gratis. Er wordt een collecte gehouden waarvan de opbrengst bestemd is voor het Deputaatschap voor Israël.
2 dagen geledenTHOLEN - Tholen wil elektrisch rijden stimuleren, maar volgens PvdA-GroenLinks blijft het aantal laadpalen achter. De fractie maakt zich zorgen over de trage uitrol, terwijl het college onder andere wijst op een tekort aan technici die de laadpunten kunnen installeren.
3 dagen geledenSINT-ANNALAND - Wie zin heeft in een gezellige dag vol activiteiten, kan vanaf vanmiddag terecht bij streekmuseum De Meestoof. Van 16.00 tot 21.00 uur staat het streekmuseum in het teken van de jaarlijkse Winterfair met een mix van kraampjes, lekkernijen en muziek voor jong en oud.
3 dagen geleden