
Tholen krijgt extra toeristische informatiepunten
THOLEN - Het toeristisch informatiepunt. Even simpel als doeltreffend. De drie beeldschermen die nu toeristische weetjes verstrekken worden daarom uitgebreid. Als het aan wethouder Frank Hommel ligt, komt er ook een in het gemeentehuis. Er wordt 5000 euro uitgetrokken voor twee of drie extra schermen.
Wethouder Frank Hommel opende in juni het eerste informatiepunt bij Bowling de Thoolse Brug. De andere twee locaties zijn te Chaletpark de Krabbenkreek/Brasserie de Deubraek in Stalland en in Sint-Maartensdijk bij Wegwijs Lokaal. Bij deze punten kunnen bezoekers en inwoners informatie krijgen over bezienswaardigheden en activiteiten op Tholen. De informatiepunten zijn weloverwogen geplaatst, want ze bevinden zich bij een drietal recreatieondernemers die een training gastheerschap volgden. Dit in navolging van de VVV die in 2018 haar deuren sloot. "De drie informatiepunten hanteren ruime openingstijden, zijn goed toegankelijk voor bezoekers en ingericht met narrowcasting of een touchscreen", aldus de gemeente eerder.
Nu de informatiepunten een succes blijken, wil Tholen overgaan tot de realisatie van extra toeristische informatiepunten. "Het is werkelijk een doorslaand succes en daarom trekken wij graag een bedrag van 5000 euro uit voor extra schermen", zegt hij. "We gaan goed kijken wat goede locaties zijn. Ik denk zelf aan het gemeentehuis. Dan kunnen mensen in plaats van wachten wanneer hun nummertje verschijnt, kijken wat er op Tholen allemaal te beleven is", besluit hij. De gemeente maakt binnenkort bekend waar de schermen komen.
Meer uit Tholen
POORTVLIET - Op de Postweg bij Poortvliet zijn vanochtend een bestelbus en een personenauto met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten waren met spoed uitgerukt, maar het leek allemaal mee te vallen.
10 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Rijkswaterstaat voert vanavond onderhoud uit aan de Haringvlietbrug. Van dinsdag 30 september 22.00 uur tot woensdag 1 oktober 05.00 uur is de brug volledig afgesloten. Dat betekent dat zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan in beide richtingen dicht zijn. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer de technische installaties gecontroleerd.
11 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Afgelopen woensdagavond stond in De Wimpel het vrouwenhart centraal. Piet den Braber en Huibert Hoek waren bereid deze avond te verzorgen.
14 uur geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - In het buitengebied tussen Tholen en Oud-Vossemeer heeft zaterdagavond een oude schuur in brand gestaan. Dankzij de snelle inzet van de brandweer waren de vlammen snel onder controle.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Het was zaterdagavond lastig te zien voor de 570 bezoekers van het jubileumconcert Voilà of ze nu op het Maastrichtse Vrijthof plaats hadden genomen of dat ze in Oud-Vossemeer waren. Kosten noch moeite waren gespaard door de Oud-Vossemeers' muziekvereniging (OVM) om er een spektakel van te maken. Prachtige muziekstukken, een vuurwerkshow en amusement: in het spektakelstuk kwam alles samen. Als bekroning op het honderdjarige bestaan kregen ze van burgemeester Marleen Sijbers een Koninklijke Erepenning uitgereikt.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op de N286 tussen Sint-Maartensdijk en Stavenisse wordt het asfalt vernieuwd. Daardoor zijn de hoofdrijbaan en het fietspad ter hoogte van de Weelweg twee dagen lang afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Frans Hazen en Imad El Khalfioui van Hotel De Draak in Bergen op Zoom.
2 dagen geleden