Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tholen krijgt drie stenen schaaktafels in de openlucht

Tholen krijgt drie stenen schaaktafels in de openlucht

THOLEN - Binnenkort worden er op het eiland Tholen drie stenen schaaktafels geplaatst. Dat laat de gemeente Tholen weten. Het gemeentebestuur maakt 4500 euro vrij voor het project. Het geld komt uit de pot Stimuleringsfonds Samenleven. Het is nog niet bekend waar de tafels komen te staan.

Er zijn plannen om drie stenen schaaktafels op verschillende plekken op het eiland Tholen te plaatsen. Insteek hiervan is om de inwoners (na coronatijd) samen te brengen en de leefbaarheid te vergroten. Om deze tafels te kunnen plaatsen is de gemeente gevraagd om een bijdrage gevraagd. Het college van B&W kent een lager bedrag toe dan gevraagd, maar is wel bereid 4500 euro bij te dragen. Het geld komt uit het
Stimuleringsfonds Samenleven. Het is nog niet bekend waar de tafels uiteindelijk komen te staan. “Ze zullen aangewezen worden in overleg met betrokkenen in de diverse kernen”, zegt de gemeente.

Meer uit Tholen

Start verkoop Thuis aan de Kreek op 25 maart

[Advertorial] - De verkoop van het nieuwbouwproject Thuis aan de Kreek in Sint-Philipsland start op woensdag 25 maart. Belangstellenden zijn die avond tussen 19.00 en 21.00 uur welkom tijdens een vrije inloop in Dorpshuis De Wimpel. Aanmelden vooraf is niet nodig.

9 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De boeren zijn er weer druk mee op het eiland’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

14 uur geleden
Politie waarschuwt burgers voor oplichters die mail uit haar naam versturen

WEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.

1 dag geleden
20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland

[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.

1 dag geleden
Van plastic tot touw: Vrijwilligers ruimden weer afval op langs de Oosterschelde

SINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.

1 dag geleden
Seizoen is ten einde voor Bart Nieuwkoop door blessure

THOLEN - Het seizoen zit erop voor Bart Nieuwkoop. De voetballer uit Tholen is door een blessure niet meer inzetbaar voor Feyenoord.

2 dagen geleden
Linkse geluiden van SP en GroenLinks verdwijnen uit de Thoolse raad: ‘Heel jammer’

THOLEN - Na zestien jaar verdwijnt de Socialistische Partij (SP) uit de Thoolse raad. De partij kreeg de minste stemmen van alle deelnemende partijen. Ook GroenLinks keert niet terug. Voorzitter Frank Rodenburg betreurt de uitslag, terwijl lijsttrekker Nancy Raas-Tophoven zich zorgen maakt over de toekomst van de gemeenteraad.

2 dagen geleden