Tholen komt uit lockdown: Hélène van Geel
Hélène van Geel is eigenaresse van kapsalon Haarmode Hélène in Tholen. Ook zij mocht na de lockdown van een maand de kappersschaar weer ter hand nemen. “Ik heb dit zo gemist. De gezelligheid met de mensen, maar ook om hen mooi naar buiten te laten gaan. Maar eerlijk is eerlijk, dit keer viel het mee met de coronakapsels!”
“Deze lockdown stond voor mij in het teken van gezelligheid. Niet dat ik het leuk vond om dicht te moeten, natuurlijk niet. Maar Kerstmis stond voor de deur. Waar ik normaal zo geniet van die topdrukte, kon ik het nu extra gezellig maken thuis. Na oud en nieuw heb ik alles weer opgeruimd en ben ook in de salon wat gaan opruimen. Heel eerlijk had ik verwacht dat we pas twee weken later zouden mogen openen, dus al met al wat het toch nog even haasten om alles weer in gereedheid te brengen. Maar met die deadline, was het ook weer zo gepiept hoor. Ik heb zo genoten van afgelopen week. Het was al fantastisch dat mensen massaal weer begonnen te bellen en te appen voor een afspraak en om iedereen weer te zien, is ook zo fijn! Eerlijk is eerlijk, dit keer viel het mee met de coronakapsels. Toen er sprake van was dat we weer dicht moesten, maakten heel veel mensen nog even gauw een afspraak. Dat scheelde veel. Maar toch is iedereen weer blij dat ze naar de kapper mogen hoor. Ook voor het praatje. Ik heb al 33 jaar een salon en dan ken je je klanten zo goed, dat je ook een soort van maatschappelijk werkster ben. Heerlijk om zo’n band met je klanten te hebben. Ik hoop dan ook dat ik voorlopig lekker open kan blijven en mensen blij kan maken!”
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.
1 uur geledenTHOLEN - Op de Postweg bij Tholen is dinsdagavond schade ontstaan bij een aanrijding tussen twee auto's. Beide voertuigen kwamen om onbekende reden met elkaar in botsing. Er zijn geen gewonden gevallen.
4 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.
21 uur geledenBREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.
1 dag geledenTHOLEN - Een bestelbus is in de nacht van dinsdag op woensdag in een sloot langs de N659 bij Tholen terechtgekomen. Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen.
1 dag geledenTHOLEN - Een 39-jarige man uit Tholen is vorige week veroordeeld tot een celstraf van één jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, voor het betasten van zijn eigen dochtertje. De vader verklaarde dat hij midden in de nacht wilde controleren of zijn dochter een schone onderbroek nodig had, maar de rechtbank geloofde dat niet.
1 dag geledenTHOLEN - Een bestaande koopwoning op Tholen kostte vorig jaar 347 duizend euro, blijkt uit cijfers die het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) dinsdag naar buiten bracht. Dat is meer dan in 2024, toen de gemiddelde verkoopprijs nog 329 duizend euro bedroeg.
2 dagen geleden