Tholen komt uit lockdown: Hélène van Geel
Hélène van Geel is eigenaresse van kapsalon Haarmode Hélène in Tholen. Ook zij mocht na de lockdown van een maand de kappersschaar weer ter hand nemen. “Ik heb dit zo gemist. De gezelligheid met de mensen, maar ook om hen mooi naar buiten te laten gaan. Maar eerlijk is eerlijk, dit keer viel het mee met de coronakapsels!”
“Deze lockdown stond voor mij in het teken van gezelligheid. Niet dat ik het leuk vond om dicht te moeten, natuurlijk niet. Maar Kerstmis stond voor de deur. Waar ik normaal zo geniet van die topdrukte, kon ik het nu extra gezellig maken thuis. Na oud en nieuw heb ik alles weer opgeruimd en ben ook in de salon wat gaan opruimen. Heel eerlijk had ik verwacht dat we pas twee weken later zouden mogen openen, dus al met al wat het toch nog even haasten om alles weer in gereedheid te brengen. Maar met die deadline, was het ook weer zo gepiept hoor. Ik heb zo genoten van afgelopen week. Het was al fantastisch dat mensen massaal weer begonnen te bellen en te appen voor een afspraak en om iedereen weer te zien, is ook zo fijn! Eerlijk is eerlijk, dit keer viel het mee met de coronakapsels. Toen er sprake van was dat we weer dicht moesten, maakten heel veel mensen nog even gauw een afspraak. Dat scheelde veel. Maar toch is iedereen weer blij dat ze naar de kapper mogen hoor. Ook voor het praatje. Ik heb al 33 jaar een salon en dan ken je je klanten zo goed, dat je ook een soort van maatschappelijk werkster ben. Heerlijk om zo’n band met je klanten te hebben. Ik hoop dan ook dat ik voorlopig lekker open kan blijven en mensen blij kan maken!”
Meer uit Tholen
THOLEN - De Stichting Anthonie Keldermans Concerten, die het initiatief nam om het monumentale 15e eeuwse Oude Stadhuis te ontsluiten en te cultiveren als concertlocatie, start op 20 juni met de nieuwe reeks Stadhuisconcerten.
1 uur geledenTHOLEN - De komende dagen loopt de temperatuur in Nederland stap voor stap op. Richting het weekend wordt het op grote schaal tropisch warm. Er is zelfs kans op een hittegolf in Zeeland. Vrijdag springt eruit, met in bijna het hele land 30 graden of meer. Daarbij wordt het niet alleen heet, maar ook benauwd.
17 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - In de week van maandag 22 tot en met vrijdag 26 juni vindt in de gemeentelijke zwembaden opnieuw de Zwem4daagse plaats. Deelnemers kiezen vier momenten in de week waarop ze banen komen zwemmen. Daarmee halen ze geld op voor het goede doel.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Meer dan 130 kinderen beleefden afgelopen zaterdag een gezellige dag op en rond het havenplateau van Sint Philipsland. WSV De Slikleggers organiseerde daar alweer de tiende editie van de populaire Watersportdag.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Met maar vier attracties mag de kermis verre van groot zijn. Toch brengt de dorpse sfeer jong en oud op een zonnige zaterdagmiddag samen 'achter 't durp'. Al wekenlang kondigen de borden 'Karemus' prominent de komst van het evenement aan. Maar een echte dorpsbewoner heeft geen agenda nodig om te weten wanneer het tijd is voor twee dagen plezier, vermaak en vele biertjes.
2 dagen geledenTHOLEN - Na het succes van vorig jaar koppelt de Zevendorpentocht op Tholen ook dit jaar een goed doel aan het evenement. Tijdens de 36e editie van de populaire wandeltocht wordt op zaterdag 11 juli geld ingezameld voor Stichting Vrienden van Siem.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
3 dagen geleden