Tholen komt uit lockdown: Hélène van Geel
Hélène van Geel is eigenaresse van kapsalon Haarmode Hélène in Tholen. Ook zij mocht na de lockdown van een maand de kappersschaar weer ter hand nemen. “Ik heb dit zo gemist. De gezelligheid met de mensen, maar ook om hen mooi naar buiten te laten gaan. Maar eerlijk is eerlijk, dit keer viel het mee met de coronakapsels!”
“Deze lockdown stond voor mij in het teken van gezelligheid. Niet dat ik het leuk vond om dicht te moeten, natuurlijk niet. Maar Kerstmis stond voor de deur. Waar ik normaal zo geniet van die topdrukte, kon ik het nu extra gezellig maken thuis. Na oud en nieuw heb ik alles weer opgeruimd en ben ook in de salon wat gaan opruimen. Heel eerlijk had ik verwacht dat we pas twee weken later zouden mogen openen, dus al met al wat het toch nog even haasten om alles weer in gereedheid te brengen. Maar met die deadline, was het ook weer zo gepiept hoor. Ik heb zo genoten van afgelopen week. Het was al fantastisch dat mensen massaal weer begonnen te bellen en te appen voor een afspraak en om iedereen weer te zien, is ook zo fijn! Eerlijk is eerlijk, dit keer viel het mee met de coronakapsels. Toen er sprake van was dat we weer dicht moesten, maakten heel veel mensen nog even gauw een afspraak. Dat scheelde veel. Maar toch is iedereen weer blij dat ze naar de kapper mogen hoor. Ook voor het praatje. Ik heb al 33 jaar een salon en dan ken je je klanten zo goed, dat je ook een soort van maatschappelijk werkster ben. Heerlijk om zo’n band met je klanten te hebben. Ik hoop dan ook dat ik voorlopig lekker open kan blijven en mensen blij kan maken!”
Meer uit Tholen
BERGEN OP ZOOM/SINT-ANNALAND - Cees van Broekhoven (71) is als rasechte Bergenaar al decennialang nauw verbonden met Sint-Annaland. De voormalige leerkracht en docent theater kent het dorp van binnenuit. "Het is een hechte gemeenschap, maar tegelijk open voor nieuwkomers."
1 uur geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - Popkoor Voix en Cultikoor organiseren samen een kerstconcert op zondag 14 december in de Rooms-Katholieke kerk aan de Dorpsweg in Oud-Vossemeer. Tijdens deze middag kunnen bezoekers genieten van een muzikale kerstsfeer vol bekende en verrassende liedjes.
5 uur geledenTHOLEN - Voor het eerst sinds de oprichting in 1972 verhoogt de Grote Clubactie de afdrachtpercentage voor verenigingen van 80 naar 85 procent. Deze verhoging geldt meteen voor de actie van dit jaar. Voor elf Thoolse verenigingen betekent dit dat zij samen niet 23.868 euro, maar 25.359 euro ontvangen.
9 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - De Haringvlietbrug verkeert in slechte staat, dit komt door onverwacht snelle slijtage. Dat blijkt uit een kamerbrief die de Tweede Kamer donderdag heeft ontvangen van minister Tieman. Uit extra inspecties die sinds 2024 plaatsvinden, blijkt dat een deel van de lassen onder de rechterrijstrook richting het zuiden in slechtere staat verkeert dan gedacht.
1 dag geledenTHOLEN - Volgend weekend bereikt de meteorenzwerm Geminiden zijn hoogtepunt. Waar eerdere zwermen dit jaar wat tegenvielen, liggen de verwachtingen voor deze editie hoog. Bij helder weer zijn tientallen vallende sterren per uur zichtbaar.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Wandelaars, fietsers, duikers en vissers hebben er een mooie voorziening bij. Dinsdag is in de gemeente Tholen het tweede openbare, zelfreinigende toilet met watertappunt geopend. Wethouder Hilde Moerland verrichtte de opening bij Gorishoek in Scherpenisse.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 6 december allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 11.
2 dagen geleden