Tholen komt uit lockdown: Erwin de Nijs
Erwin de Nijs is eigenaar van sportschool Salus. De lockdown betekende voor hem dat hij van zeven dagen per week bezig zijn, ging naar ‘de tijd uitzitten’. “Niets voor mij, maar bovenal vind ik het belangrijk dat sport heel snel als essentieel aangemerkt wordt, zodat mensen bij een eventuele volgende lockdown in ieder geval aan hun gezondheid kunnen werken.”
“Heerlijk dat we weer open zijn”, verzucht De Nijs. “De eerste lockdown duurde langer, maar toen had ik genoeg te doen. Volop klussen in en om het huis en in de sportschool. Maar ja, na al die maanden zijn alle klussen wel af dus toen we weer dicht moesten, had ik buiten de grote schoonmaakbeurt in de sportschool niets te doen. Ik ben dan ook heel blij dat ik weer aan de gang kon. Dat actieve ritme had ik zo weer te pakken. Ik hoop net als velen met mij dat dit de laatste was. Ik ben gekleurd, maar in mijn ogen zijn sportscholen gewoon essentieel. In het kader van weerstand en gezondheid is sporten belangrijk en dat heb je volgens mij nodig in deze coronatijd. Bovendien hebben wij zoveel ruimte om meer dan voldoende afstand te houden. Maatwerk zou dan ook fijn zijn. Er zijn sportscholen die de helft aan meters hebben, maar wel het dubbele ledenaantal. Ook kunnen wij qua ventilatie zowat buitenomstandigheden creëren. Dat vind ik qua maatregelen wel een verschil.” De Nijs had niet verwacht dat hij ‘al’ open mocht. “Het werd echt heel laat aangekondigd dus ik had verwacht dat sportscholen nog niet aan de beurt zouden zijn. Gelukkig was dat wel zo. Iedereen is zo blij dat hij weer kan sporten.”
Meer uit Tholen
THOLEN/SINT PHILIPSLAND - Langs de Broekseweg en de N257 (Philipsdam) komen twee nieuwe flitspalen. De camera's controleren alleen op snelheid. Het is nog niet bekend wanneer de flitspalen geplaatst gaan worden.
3 uur geledenTHOLEN - Na een koele donderdag en een koude nacht keert de warmte dit weekend snel terug. Vanaf vrijdag loopt de temperatuur op en kan het zondag lokaal 25 graden worden. Ook de laatste dagen van september kunnen warm verlopen, al is dat nog onzeker.
7 uur geledenZEELAND - De eerste stallingslocatie van EBS voor de nieuwe elektrische bussen in Zeeland is opgeleverd. Groen Goud Biervliet realiseerde de stalling op het eigen terrein aan de Middenweg. Vanaf 13 december vormt Biervliet een van de uitvalsbases voor de elektrische bussen die EBS inzet voor Reizen door Zeeland. Het is de eerste EBS-stalling in Zeeland die wordt opgeleverd voor de start van de nieuwe concessie.
10 uur geledenTHOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.
1 dag geledenZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.
1 dag geledenTHOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
2 dagen geleden