Tholen komt uit lockdown: Erwin de Nijs
Erwin de Nijs is eigenaar van sportschool Salus. De lockdown betekende voor hem dat hij van zeven dagen per week bezig zijn, ging naar ‘de tijd uitzitten’. “Niets voor mij, maar bovenal vind ik het belangrijk dat sport heel snel als essentieel aangemerkt wordt, zodat mensen bij een eventuele volgende lockdown in ieder geval aan hun gezondheid kunnen werken.”
“Heerlijk dat we weer open zijn”, verzucht De Nijs. “De eerste lockdown duurde langer, maar toen had ik genoeg te doen. Volop klussen in en om het huis en in de sportschool. Maar ja, na al die maanden zijn alle klussen wel af dus toen we weer dicht moesten, had ik buiten de grote schoonmaakbeurt in de sportschool niets te doen. Ik ben dan ook heel blij dat ik weer aan de gang kon. Dat actieve ritme had ik zo weer te pakken. Ik hoop net als velen met mij dat dit de laatste was. Ik ben gekleurd, maar in mijn ogen zijn sportscholen gewoon essentieel. In het kader van weerstand en gezondheid is sporten belangrijk en dat heb je volgens mij nodig in deze coronatijd. Bovendien hebben wij zoveel ruimte om meer dan voldoende afstand te houden. Maatwerk zou dan ook fijn zijn. Er zijn sportscholen die de helft aan meters hebben, maar wel het dubbele ledenaantal. Ook kunnen wij qua ventilatie zowat buitenomstandigheden creëren. Dat vind ik qua maatregelen wel een verschil.” De Nijs had niet verwacht dat hij ‘al’ open mocht. “Het werd echt heel laat aangekondigd dus ik had verwacht dat sportscholen nog niet aan de beurt zouden zijn. Gelukkig was dat wel zo. Iedereen is zo blij dat hij weer kan sporten.”
Meer uit Tholen
POORTVLIET - De bouw van de nieuwe multifunctionele accommodatie in Poortvliet is donderdag 2 juli feestelijk van start gegaan. Kinderen van de peuteropvang, OBS Nova en de Jenaplanschool gaven samen met wethouder Peter Hoek en Aannemingsbedrijf Fraanje het symbolische startsein door kleurrijke handafdrukken op de eerste heipalen te zetten.
2 uur geledenHALSTEREN/SCHERPENISSE - Het lichaam dat zondagmiddag levenloos werd aangetroffen onder een scooter in een sloot bij Scherpenisse, is van een vermiste jongeman uit Halsteren. Hij was al sinds zaterdagavond vermist, zo meldt een woordvoerder van de politie.
6 uur geledenSCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.
22 uur geledenTHOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Rien Koopman, CEO van HEMI en voormalig topscheidsrechter.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) tussen Sint Philipsland en Steenbergen is de komende vijf weken afgesloten voor onderhoud. Rijkswaterstaat vervangt verschillende onderdelen om de brug veilig te houden. Tijdens de werkzaamheden is de hoofdrijbaan dicht, maar de parallelbaan blijft wel open.
2 dagen geledenTHOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Het Spierfonds zoekt in heel Nederland extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.
2 dagen geleden