Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tholen komt uit lockdown: Erwin de Nijs

Tholen komt uit lockdown: Erwin de Nijs

Erwin de Nijs is eigenaar van sportschool Salus. De lockdown betekende voor hem dat hij van zeven dagen per week bezig zijn, ging naar ‘de tijd uitzitten’. “Niets voor mij, maar bovenal vind ik het belangrijk dat sport heel snel als essentieel aangemerkt wordt, zodat mensen bij een eventuele volgende lockdown in ieder geval aan hun gezondheid kunnen werken.”

“Heerlijk dat we weer open zijn”, verzucht De Nijs. “De eerste lockdown duurde langer, maar toen had ik genoeg te doen. Volop klussen in en om het huis en in de sportschool. Maar ja, na al die maanden zijn alle klussen wel af dus toen we weer dicht moesten, had ik buiten de grote schoonmaakbeurt in de sportschool niets te doen. Ik ben dan ook heel blij dat ik weer aan de gang kon. Dat actieve ritme had ik zo weer te pakken. Ik hoop net als velen met mij dat dit de laatste was. Ik ben gekleurd, maar in mijn ogen zijn sportscholen gewoon essentieel. In het kader van weerstand en gezondheid is sporten belangrijk en dat heb je volgens mij nodig in deze coronatijd. Bovendien hebben wij zoveel ruimte om meer dan voldoende afstand te houden. Maatwerk zou dan ook fijn zijn. Er zijn sportscholen die de helft aan meters hebben, maar wel het dubbele ledenaantal. Ook kunnen wij qua ventilatie zowat buitenomstandigheden creëren. Dat vind ik qua maatregelen wel een verschil.” De Nijs had niet verwacht dat hij ‘al’ open mocht. “Het werd echt heel laat aangekondigd dus ik had verwacht dat sportscholen nog niet aan de beurt zouden zijn. Gelukkig was dat wel zo. Iedereen is zo blij dat hij weer kan sporten.” 

Meer uit Tholen

Jaarlijkse rondrit met oude tractoren trekt zaterdag weer door eiland Tholen

THOLEN - Op zaterdagochtend 23 mei klinkt weer het geronk van motoren door Tholen. Oude trekkers, glimmend opgepoetst of juist trots gedragen door jaren werk op het land, verzamelen zich voor de jaarlijkse rondrit van de Oldtimer Trekker Vereniging OTMMZ. Rond half tien staan de eerste deelnemers al klaar bij de Bergse Diepsluis voor koffie en een Zeeuwse bolus, terwijl langs de dijk langzaam een stoet van zo'n tachtig oldtimer trekkers groeit.

17 uur geleden
De Week van de Tandprotheticus: ontdek het vak achter uw glimlach

[Advertorial] - BERGEN OP ZOOM/PUTTE - Wereldwijd wordt tijdens de Week van de Tandprotheticus aandacht gevraagd voor een bijzonder beroep dat voor veel mensen van grote betekenis is, maar waarvan niet iedereen precies weet wat het inhoudt. Een mooi moment om stil te staan bij het vak van tandprotheticus. Want wat doet een tandprotheticus eigenlijk? Wanneer kunt u er terecht? En hoe wordt een kunstgebit tegenwoordig gemaakt?

21 uur geleden
Koninklijke Fanfare Accelerando viert 145-jarig jubileum met een reünie

SINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar en viert dit bijzondere jubileum met een feestelijke reünie op vrijdag 12 juni 2026. Oud-leden, leerlingen en iedereen die zich betrokken voelt bij de vereniging zijn van harte uitgenodigd om dit moment samen te beleven. Met deze hoge leeftijd is het de oudste muziekvereniging in de gemeente Tholen. Echter nog piepjong  wat betreft uitstraling, muzikaliteit en organisatietalent. Zo ook voor het de te organiseren reünie voor de honderden (oud-)muzikanten die actief zijn geweest bij onze vereniging.

1 dag geleden
Nieuwe Thoolse Floraroute brengt natuur en historie samen in Tholen

THOLEN - De Thoolse Floraroute wordt op vrijdag 22 mei tijdens de Dag van de Biodiversiteit officieel geopend op de Landtong in Tholen, langs de Schelde-Rijnweg richting De Punt, ter hoogte van het keermiddel. De opening vindt plaats om 14.00 uur en is vrij toegankelijk voor belangstellenden.

1 dag geleden
High tea mondt uit in lintje voor Ella de Rooij (53): ‘Een grote waardering’

POORTVLIET - Ella de Rooij-van de Vreede (53) uit Poortvliet is tijdens de lintjesregen op 24 april benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Zij zet zich al jarenlang in als mantelzorger en vrijwilliger bij De Schutse, maar is ook organisator van de Truckersrit Tholen. De onderscheiding kwam volledig onverwacht voor haar.

2 dagen geleden
‘Hier kan ik gewoon mijn ding doen’: WHS-jeugd trots op eigen club

SINT-ANNALAND - "Gelukkig spelen we in de competitie beter dan de afgelopen dagen in het toernooi. Meedoen is belangrijker dan winnen. Het zijn nu ook wel hele goede internationale teams waar we tegen moeten spelen. Op één wedstrijd na hebben we helaas alles verloren", zo vertellen Liam Borst en Finn van der Graaf.

2 dagen geleden
Vrienden van Siem klaar voor tweede Roparun: ‘We hebben de smaak te pakken’

SINT-ANNALAND - Op zaterdag 23 mei starten meer dan tweehonderd teams aan de Roparun. Dag en nacht leggen zij kilometers af  om geld in te zamelen voor palliatieve zorg voor mensen met kanker. Teamcaptain Mustafa Khuder reist dit weekend met zijn team Vrienden van Siem naar Frankrijk voor de estafetteloop. Het team uit Tholen deed vorig jaar voor het eerst mee en had de smaak meteen te pakken.

3 dagen geleden