Tholen komt uit lockdown: Corrie Besseling
Corrie Besseling is eigenaresse van Corrie’s Stoffenplaza in Sint-Annaland. Ze is blij dat haar winkel weer open is. “De verkoop ging wel door, alleen het is veel intensiever en dus drukker voor me. Dat maakte het voor ons niet bepaald makkelijker om iedereen te helpen”, zegt ze. “Mensen zijn meer dan ooit creatief bezig. Dat merk ik nog steeds.”
Corrie startte in 2007 haar winkel. Dat ze weer dicht moest, vond ze erg jammer. “Tijdens de lockdown wisten mensen me te vinden voor telefonische bestellingen, hoor. Kijk, panty’s, ondergoed en wol is prima telefonisch of via Whatsapp te bestellen, maar bij andere zaken is advies toch wel belangrijk. Het kost dan aardig wat tijd om het juiste product te zoeken en daarover uitleg te geven. Dat is niet erg maar ergens vind ik het wel onbegrijpelijk dat een winkeltje als dat van mij niet gewoon open mocht zijn. Als je kijkt hoe druk het is bij een supermarkt of een Makro, dan denk ik, dan moet ik toch ook open kunnen. Dorpswinkeltjes als die van mij zijn niet te vergelijken met ketens in de stad. Bij mij staat er hooguit drie man binnen. Dat is toch niet zo’n risico?”, vraagt ze zich af. “Het was hoe dan ook erg fijn om weer gewoon achter mijn toonbank te staan. Het is niet zo dat mijn klanten massaal in kwamen slaan hoor, maar je merkt wel dat mensen meer dan ooit creatief bezig zijn. Vooral haken voor baby’s is populair, zoals dekens en knuffeltjes. Mensen hebben daar nu ook gewoon meer tijd voor, dan is het fijn dat ze nu weer gewoon in de winkel hun spulletjes zelf uit kunnen zoeken.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Na de hertellingen van de stemmen zijn geen verschuivingen opgetreden in de zetelverdeling. De ChristenUnie krijgt de laatste restzetel, ten koste van Algemeen Belang Tholen (ABT) en het CDA. Het verschil tussen de drie partijen bedroeg minder dan tien stemmen. Donderdag wordt de uitslag definitief vastgesteld tijdens de zitting van het centraal stembureau.
2 uur geledenTHOLEN - "Een instrument en een monument waar je niet enkel naar kan en mag kijken, maar vooral naar moet luisteren." Zo omschrijft burgemeester Marleen Sijbers het bijna twee decennia oude Van Dam-orgel. Na een renovatie van ruim anderhalf jaar was vrijdagavond het moment dat de vernieuwde klanken mochten klinken in de imposante Onze Lieve Vrouwekerk. In de volle kerk genoten de aanwezigen ademloos van het eerste concert op het orgel. Aan Cees van der Poel, die niet enkel als orgeladviseur bij het proces betrokken was maar ook een bekwaam muzikant is, de eer om het eerste concert op het vernieuwde orgel te spelen.
6 uur geleden[Advertorial] - De verkoop van het nieuwbouwproject Thuis aan de Kreek in Sint-Philipsland start op woensdag 25 maart. Belangstellenden zijn die avond tussen 19.00 en 21.00 uur welkom tijdens een vrije inloop in Dorpshuis De Wimpel. Aanmelden vooraf is niet nodig.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.
1 dag geleden[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.
2 dagen geleden