Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tholen komt uit lockdown: Corrie Besseling

Tholen komt uit lockdown: Corrie Besseling

Corrie Besseling is eigenaresse van Corrie’s Stoffenplaza in Sint-Annaland. Ze is blij dat haar winkel weer open is. “De verkoop ging wel door, alleen het is veel intensiever en dus drukker voor me. Dat maakte het voor ons niet bepaald makkelijker om iedereen te helpen”, zegt ze. “Mensen zijn meer dan ooit creatief bezig. Dat merk ik nog steeds.”

Corrie startte in 2007 haar winkel. Dat ze weer dicht moest, vond ze erg jammer. “Tijdens de lockdown wisten mensen me te vinden voor telefonische bestellingen, hoor. Kijk, panty’s, ondergoed en wol is prima telefonisch of via Whatsapp te bestellen, maar bij andere zaken is advies toch wel belangrijk. Het kost dan aardig wat tijd om het juiste product te zoeken en daarover uitleg te geven. Dat is niet erg maar ergens vind ik het wel onbegrijpelijk dat een winkeltje als dat van mij niet gewoon open mocht zijn. Als je kijkt hoe druk het is bij een supermarkt of een Makro, dan denk ik, dan moet ik toch ook open kunnen. Dorpswinkeltjes als die van mij zijn niet te vergelijken met ketens in de stad. Bij mij staat er hooguit drie man binnen. Dat is toch niet zo’n risico?”, vraagt ze zich af. “Het was hoe dan ook erg fijn om weer gewoon achter mijn toonbank te staan. Het is niet zo dat mijn klanten massaal in kwamen slaan hoor, maar je merkt wel dat mensen meer dan ooit creatief bezig zijn. Vooral haken voor baby’s is populair, zoals dekens en knuffeltjes. Mensen hebben daar nu ook gewoon meer tijd voor, dan is het fijn dat ze nu weer gewoon in de winkel hun spulletjes zelf uit kunnen zoeken.”

Meer uit Tholen

Handen uit de mouwen in Poortvliet en Smerdiek tijdens de Natuurwerkdagen

POORTVLIET/SINT-MAARTENSDIJK - Op vrijdag 6 en zaterdag 7 november zijn de Nationale Natuurwerkdagen. Ook op Tholen gaan mensen aan de slag: schoolklassen in Poortvliet en vrijwilligers bij Sint-Maartensdijk.

1 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Kabouterdorpje aan de voet van een lindeboom’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.

5 uur geleden
Man (44) uit Tholen aangehouden voor plegen inbraak in Bergen op Zoom

BERGEN OP ZOOM- De politie heeft gisteren een 44-jarige man uit Tholen aangehouden. De man wordt verdacht van het plegen van een woninginbraak aan de Schaepmanlaan in Bergen op Zoom. De inbraak vond plaats op 14 augustus van dit jaar.

22 uur geleden
Thoolse bedrijven presenteren zich opnieuw op Contacta

THOLEN - Deelname aan een beurs is een kostbaar en arbeidsintensief traject. Door samen te werken op een plein kunnen zaken in gezamenlijkheid worden geregeld. Dat ontzorgt de deelnemers. Dit is de basis van het Tholen Plein wat voor de vierde keer op rij wordt georganiseerd tijdens Contacta in de Zeelandhallen van Goes.

1 dag geleden
Informatieavond over toekomst sport, onderwijs en ontmoeting in Tholen

THOLEN - De gemeente houdt op dinsdag 3 november een informatieavond over het Masterplan Tholen. Inwoners kunnen de plannen zien voor de Meulvliet, het Calvijn College en Tholense Boys en vragen stellen. Iedereen is welkom.

1 dag geleden
Laatste carmeeting van het seizoen is een Halloween-editie op de Oesterdam

THOLEN - Car Tuning Zeeland houdt komende zaterdag 31 oktober de laatste meeting van het seizoen. Het is een Halloween-editie op de Oesterdam. Bezoekers zijn welkom van 19.00 tot 23.00 uur. De toegang is gratis.

1 dag geleden
Tweedehands boekenmarkt in Scherpenisse: opbrengst gaat naar soosavond

SCHERPENISSE - De Stichting Ontspanning Gehandicapten houdt zaterdag 31 oktober een tweedehands boekenmarkt in clubgebouw 'Ons Huis' aan de Langeweg 34. De opbrengst gaat naar de soosavond voor mensen met een verstandelijke beperking.

2 dagen geleden