Tholen komt uit lockdown: Corrie Besseling
Corrie Besseling is eigenaresse van Corrie’s Stoffenplaza in Sint-Annaland. Ze is blij dat haar winkel weer open is. “De verkoop ging wel door, alleen het is veel intensiever en dus drukker voor me. Dat maakte het voor ons niet bepaald makkelijker om iedereen te helpen”, zegt ze. “Mensen zijn meer dan ooit creatief bezig. Dat merk ik nog steeds.”
Corrie startte in 2007 haar winkel. Dat ze weer dicht moest, vond ze erg jammer. “Tijdens de lockdown wisten mensen me te vinden voor telefonische bestellingen, hoor. Kijk, panty’s, ondergoed en wol is prima telefonisch of via Whatsapp te bestellen, maar bij andere zaken is advies toch wel belangrijk. Het kost dan aardig wat tijd om het juiste product te zoeken en daarover uitleg te geven. Dat is niet erg maar ergens vind ik het wel onbegrijpelijk dat een winkeltje als dat van mij niet gewoon open mocht zijn. Als je kijkt hoe druk het is bij een supermarkt of een Makro, dan denk ik, dan moet ik toch ook open kunnen. Dorpswinkeltjes als die van mij zijn niet te vergelijken met ketens in de stad. Bij mij staat er hooguit drie man binnen. Dat is toch niet zo’n risico?”, vraagt ze zich af. “Het was hoe dan ook erg fijn om weer gewoon achter mijn toonbank te staan. Het is niet zo dat mijn klanten massaal in kwamen slaan hoor, maar je merkt wel dat mensen meer dan ooit creatief bezig zijn. Vooral haken voor baby’s is populair, zoals dekens en knuffeltjes. Mensen hebben daar nu ook gewoon meer tijd voor, dan is het fijn dat ze nu weer gewoon in de winkel hun spulletjes zelf uit kunnen zoeken.”
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND/THOLEN - De politie heeft vrijdag 30 oktober een verkeerscontrole uitgevoerd op twee locaties in de gemeente Tholen. Hierbij zijn 102 voertuigen gecontroleerd. De politie stelde een reeks overtredingen vast, waaronder rijden onder invloed.
4 uur geledenTHOLEN - De Grote Clubactie heeft opnieuw een recordbedrag opgehaald op Tholen: 29.516,25 euro. Dat is ruim vijfduizend euro meer dan vorig jaar. Ook landelijk werd een recordbedrag ingezameld van ruim 27 miljoen euro.
5 uur geledenTHOLEN - Stichting Tholen Sterk organiseerde afgelopen zaterdag de lampionnen- en lichtjesoptocht in Tholen. Naar verwachting liepen ruim duizend deelnemers mee. De route week dit jaar af vanwege wegwerkzaamheden.
1 dag geledenSINT-ANNALAND/POORTVLIET - Ze hebben er even op moeten wachten, maar nu hij eenmaal 'uitruk gereed' op de kazerne staat te pronken, zijn de brandweerlieden er maar wat blij mee. Brandweer Sint-Annaland heeft als eerste kazerne van Zeeland haar nieuwe blusvoertuig in ontvangst mogen nemen.
1 dag geledenPOORTVLIET/SINT-MAARTENSDIJK - Op vrijdag 6 en zaterdag 7 november zijn de Nationale Natuurwerkdagen. Ook op Tholen gaan mensen aan de slag: schoolklassen in Poortvliet en vrijwilligers bij Sint-Maartensdijk.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenBERGEN OP ZOOM- De politie heeft gisteren een 44-jarige man uit Tholen aangehouden. De man wordt verdacht van het plegen van een woninginbraak aan de Schaepmanlaan in Bergen op Zoom. De inbraak vond plaats op 14 augustus van dit jaar.
3 dagen geleden