Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tholen genoot van een zonnige vrijmibotho: bekijk hier de foto's

Tholen genoot van een zonnige vrijmibotho: bekijk hier de foto's

THOLEN - Gisteren was het weer zover. Bij de Scheepswerf Duivendijk begon de gezelligste vrijdagmiddagborrel van het eiland. Een grote groep Tholenaren verzamelde zich om op informele wijze het weekend in te luiden.

De vrijmibotho is inmiddels niet meer weg te denken van het eiland. In 2015 werd de eerste vrijdagmiddagborrel op Tholen georganiseerd. Onder het genot van een hapje, een drankje, live-muziek en verschillende dj’s werd op informele wijze het weekend ingeluid. De initiatiefnemers van de vrijmibotho, Vincent van der Male en Martine van der Velde, wilden met de vrijdagmiddagborrel meer levendigheid creëren in en op Tholen.

De borrel begon om 16.00 uur en duurde tot 22.45 uur. De line-up zat vol met ‘favorieten, nieuwe opwindende live-optredens, zomerse geluiden en lokaal talent’. Zo trad de Thoolse Emma Smits op, evenals Extended Musical Live, Redondo, Milan Bonger live en Woodworks live die het podium betraden.

Meer uit Tholen

Terugblik 2025: Carolien opent bijzondere vakantiewoning en jubileum Vrijmibotho

THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 3: mei en juni.

5 uur geleden
Edward (62) is veilingmeester bij de laatste aardappelveiling van Nederland

SINT-ANNALAND - Sinds dit jaar is de Brabander Edward van den Eijnden (62) het nieuwe gezicht van Alvantho, de laatst overgebleven aardappelveiling van Nederland. Als veilingmeester en commercieel verantwoordelijke werkt hij aan de toekomst van de veiling, met oog voor traditie én vernieuwing.

23 uur geleden
Terugblik op 2025: Hans neemt afscheid van Haestinge en ringrijden op de Markt

THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 2: maart en april.

1 dag geleden
Terugblik op 2025: Govert vreest voor de boeren en een nieuwe carnavalsbouwclub

THOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 1: januari en februari.

2 dagen geleden
Man zwaargewond na crash op Kerstavond Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Een bestuurder van een bestelbusje is op Kerstavond zwaargewond geraakt bij een crash op de Vierde Dijk bij Sint Maartensdijk. Het slachtoffer is met spoed naar het Erasmus MC gebracht.

2 dagen geleden
Inzameldagen afval veranderen in 2026

THOLEN - Voor een groot aantal kernen en buitengebieden in de gemeente Tholen wijzigt de Zeeuwse Reinigingsdienst (ZRD) vanaf 1 januari 2026 de inzameldag voor het ophalen van afval en grondstoffen. Het gaat om restafval, papier en karton, groente, fruit en tuinafval (GFT) en plastic, metalen en drankenkartons (PMD). Bekijk de nieuwe planning van de inzamelroutes in de ZRD app of op zrd.nl/wanneer.

3 dagen geleden
Meekrap, het rode goud dat niet alleen welvaart naar Sint-Annaland bracht

SINT-ANNALAND - Meekrap was eeuwenlang het meest winstgevende product van de Stallandse landbouw. In een meestoof werd de meekrap verwerkt tot rode kleurstof voor de textielindustrie. Aan het einde van de negentiende eeuw stortte de meekrapnijverheid in en verdween het gewas bijna helemaal uit de gemeente.

3 dagen geleden