Tholen geniet van de zon, maar kans op buien neemt in Paasweekend toe
THOLEN - We genieten deze dagen massaal van de zon. Niet in het park of in de natuur, maar vooral vanuit hun eigen tuin of vanaf het balkon. Maar de voorspelling voor het Paasweekend is minder rooskleurig. De kans op buien neemt toe, en de temperatuur daalt naar een graad of 16.
De aanloop naar Pasen is ronduit lenteachtig. De zon schijnt veel en het blijft over het algemeen droog. Alleen later op deze maandag stijgt vanuit het westen de kans op wat lichte regen. Vanavond en vannacht trekt bewolking en lichte regen oostwaarts over het land. Morgen is het dan weer droog en ook de zon is dan weer van de partij.
Maar wordt het deze week veelal 17 tot 23 graden, tijdens de Paasdagen is het gemiddeld een graad of 16. Daarmee blijft het te zacht voor de tijd van het jaar, want gebruikelijk is 11 tot 14 graden half april. Goede vrijdag zal nog zonnig verlopen. Maar op zaterdag wordt het weerbeeld al anders met meer wolken en enkele buien. Tijdens de Paasdagen is het licht wisselvallig met vooral op Eerste Paasdag een grote kans op buien. Op Tweede Paasdag kan nog een bui voorkomen, maar zien we ook weer vaker de zon.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.
13 uur geledenTHOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.
18 uur geledenSINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.
1 dag geledenTHOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.
1 dag geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 21 maart allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 in de Derde Klasse en speelronde 17 in de Vierde en Vijfde Klasse.
1 dag geledenTHOLEN - Het Thoolse college ziet voorlopig geen reden om in te grijpen bij het groen rondom wooncomplex Buitenhof. Bewoners van het complex hadden eerder dit jaar hun zorgen geuit over het onderhoud van de elzen en wilgen voor hun ramen. Zij vinden dat er te weinig gesnoeid wordt, maar het college kijkt hier anders tegenaan.
2 dagen geledenTHOLEN - De voorjaarskermis staat deze week weer opgesteld in Tholen. Vier dagen lang kan jong en oud genieten van verschillende attracties langs de haven aan de Contre Escarpe.
2 dagen geleden