Tholen doet massaal boodschappen voor Oekraïne
THOLEN - Mooie acties op het eiland voor de mensen uit Oekraïne. Niet alleen worden vluchtelingen opgevangen, er zijn mooie inzamelingsacties op poten gezet. Onder andere door Noëlle Klaassens. “Samen met Jurgen Stroot ben ik bij de Albert Heijn, Primera en Gall&Gall Tholen een inzamelingsactie gestart voor Oekraïne. Bij alle drie de winkels kan geld gedoneerd worden en bij de Albert Heijn tevens ook emballagebonnen en producten”, zo legt ze uit.
“De totaalwaarde van het ingezamelde geld en de emballagebonnen zal door bovenstaande winkels verdubbeld worden en vervolgens gedoneerd aan GIRO555. De ingezamelde producten worden vervoerd naar Oekraïne. De actie is vrijdag van start gegaan en tot nu toe een groot succes. Er zijn al zestien rolcontainers aan producten ingezameld! De actie zal vermoedelijk nog een paar weken doorlopen, maar dit is afhankelijk van de vraag vanuit Oekraïne. Meerdere keren per week heb ik contact over naar welke producten er specifiek tekort is. De afgelopen twee dagen hebben heel veel vrijwilligers geholpen en zij staan aankomende week ook weer voor ons klaar. Wij zijn ongelooflijk dankbaar voor alle hulp, donaties en positieve reacties die we tot nu toe hebben ontvangen”, aldus Noëlle.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
5 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
12 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenTHOLEN - Ineke Schippers is de nieuwe lijsttrekker van Algemeen Belang Tholen voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Fractievoorzitter Han van 't Hof neemt een stapje terug naar plek twee op de kieslijst.
3 dagen geleden