Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tholen doet massaal boodschappen voor Oekraïne

Tholen doet massaal boodschappen voor Oekraïne

THOLEN - Mooie acties op het eiland voor de mensen uit Oekraïne. Niet alleen worden vluchtelingen opgevangen, er zijn mooie inzamelingsacties op poten gezet. Onder andere door Noëlle Klaassens. “Samen met Jurgen Stroot ben ik bij de Albert Heijn, Primera en Gall&Gall Tholen een inzamelingsactie gestart voor Oekraïne. Bij alle drie de winkels kan geld gedoneerd worden en bij de Albert Heijn tevens ook emballagebonnen en producten”, zo legt ze uit.

“De totaalwaarde van het ingezamelde geld en de emballagebonnen zal door bovenstaande winkels verdubbeld worden en vervolgens gedoneerd aan GIRO555. De ingezamelde producten worden vervoerd naar Oekraïne. De actie is vrijdag van start gegaan en tot nu toe een groot succes. Er zijn al zestien rolcontainers aan producten ingezameld! De actie zal vermoedelijk nog een paar weken doorlopen, maar dit is afhankelijk van de vraag vanuit Oekraïne.  Meerdere keren per week heb ik contact over naar welke producten er specifiek tekort is. De afgelopen twee dagen hebben heel veel vrijwilligers geholpen en zij staan aankomende week ook weer voor ons klaar. Wij zijn ongelooflijk dankbaar voor alle hulp, donaties en positieve reacties die we tot nu toe hebben ontvangen”, aldus Noëlle. 

Meer uit Tholen

Thoolse lezersfoto van de week: ‘Stoomgemaal aan de Schelphoekseweg’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. 

11 uur geleden
Laatste editie van NK Tegelwippen: Win een grasmat uit Walibi of Paleis het Loo

THOLEN - Het NK Tegelwippen is voor de zevende en laatste keer van start gegaan. Tot 31 oktober gaat heel Nederland opnieuw aan de slag met het verwijderen van tegels uit de tuin en het vervangen ervan door planten, gras of bloemen. Tijdens deze sloteditie maken deelnemers kans om een uniek stukje gras te winnen.

15 uur geleden
Opnieuw een flitsmarathon: Op deze dag zijn 24 uur lang extra snelheidscontroles

WEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.

1 dag geleden
[UPDATE] Jongen(7) met skelter vermist in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.

1 dag geleden
School met de Bijbel en De Rieburch ontvangen voucher voor groene schoolpleinen

SINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.

1 dag geleden
Tweede prijs Textiel Race voor Groen van Prinstererschool in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Vier weken lang gingen elf basisscholen in de Bevelanden en Tholen de strijd aan tegen gebruikt textiel. Op deze manier hebben ze 15.316 kilo gebruikt textiel terug in de kringloop gebracht, waardoor het opnieuw gebruikt of gerecycled kan worden. De winnaar is Basisschool De Eendracht uit Hansweert. In de gemeente Tholen won de Groen van Prinstererschool uit Scherpenisse de tweede prijs.

2 dagen geleden
Ahmad Resh wint publieksprijs met zijn graphic novel Bartje en maakt tv-debuut

SCHERPENISSE - Schrijver en scenarist Ahmad Resh uit Scherpenisse heeft onlangs de Storyworld Publieksprijs gewonnen. Zijn graphic novel Bartje kreeg van het publiek de meeste stemmen. Binnenkort maakt Resh ook zijn televisiedebuut.

2 dagen geleden