
Thierry Baudet heeft grote aanhang in Vlissingen
VLISSINGEN - In lijn met de landelijke uitslagen is Forum voor Democratie in de gemeente Vlissingen de grootste partij geworden.
Ze kreeg ruim 14 procent van de stemmen. Het CDA werd tweede met bijna 11 procent en de VVD werd daar net achter derde. De SP kreeg een grote klap te verwerken en moest ten opzichte van vier jaar geleden bijna tien procent inleveren. Het is nu de achtste partij van de gemeente Vlissingen.
Provincie
Op provinciaal vlak is het CDA de grootste. Nu bijna alle stemmen zijn geteld lijkt de partij van De Bat uit te komen op zeven zetels. De SGP is nummer twee met vijf zetels. Derde eindigt nieuwkomer Forum voor Democratie met vier zetels, net zoveel als de VVD en PvdA. Verliezers zijn de SP en PVV, die beide nog twee zetels hebben.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - De samenwerking tussen regio en rijk vanuit Wind in de zeilen bestaat vijf jaar. 'De voortgangsrapportages die twee keer per jaar verschijnen, laten zien dat er door de samenwerking mooie resultaten zijn bereikt', schrijft de gemeente Vlissingen in een persbericht.
1 uur geledenOOST-SOUBURG - Aan de Dongestraat in Oost-Souburg worden een gezondheidscentrum en 24 appartementen gebouwd. Deze vernieuwing komt op de plek van het schoolgebouw van de Parelburcht en sportzaal Van Duyvenvoorde, die niet meer in gebruik zijn. De sloop van de school begint zo snel mogelijk, laat de gemeente Vlissingen weten.
19 uur geledenVLISSINGEN - 104 kinderen van basisscholen uit de hele stad bezoeken deze weken de zomerschool in brede school De Combinatie in Vlissingen. Dinsdag zijn ze al begonnen en donderdag was de feestelijke, officiële opening.
22 uur geledenVLISSINGEN - "Ik geef je mijn Raam" de unieke expositieruimte aan de Koudekerkseweg 8 in Vlissingen toont gedurende zes weken negen zogeheten Outsider kunstenaars uit het atelier "de Glazen Pui" in Middelburg.
1 dag geledenOOST-SOUBURG - De locatie van de brandweerpost in Oost-Souburg is gekozen om snel in alle richtingen te kunnen uitrukken. In het oog springen doet deze plek op het bedrijventerrein aan de Marie Curieweg alleen wat minder. "Veel Souburgers weten daardoor niet dat ons dorp een eigen brandweer heeft", vertelt ploegleider Mark de Feijter. Die is er dus wel degelijk en bestaat zelfs 25 jaar.
1 dag geledenVLISSINGEN - Bij laag water snel metselen, zodat de mortel voor hoog water hard is. Dit typeert het uitzonderlijke groot onderhoud deze maanden aan het Keizersbolwerk in Vlissingen. Daarnaast is het de kunst om het bijna vijf eeuwen oude verdedigingswerk te restaureren met behoud van de oorspronkelijke uitstraling.
2 dagen geledenVLISSINGEN - De gemeenten Middelburg, Veere en Vlissingen doen deze zomer gezamenlijk mee aan de landelijke campagne Staat-E-lekker. Deze campagne is gericht op het tegengaan van fietsdiefstal.
2 dagen geleden