Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Therapeutische zege Club Brugge in Belgische competitie

Therapeutische zege Club Brugge in Belgische competitie

BRUGGE (ANP) - Club Brugge is weer aan de beterende hand. Mede door een golf aan coronabesmettingen werd de Belgische kampioen onlangs uitgeschakeld in de Europa League en in de Belgische beker. In de competitie herstelde de ploeg van trainer Philippe Clement zich van alle malheur.

De thuiswedstrijd tegen middenmoter Zulte Waregem eindigde in 3-0. Daardoor bleef de riante voorsprong van 15 punten op nummer 2 Antwerp, dat zaterdag met 4-2 won van KV Kortrijk, in stand. De titelhouder heeft bovendien nog twee duels minder gespeeld.

Namens Club Brugge kwamen Youssouph Badji en Eduard Sobol in de eerste helft tot scoren. Na de pauze zorgde oud-Ajacied Noa Lang voor 3-0, met een assist van Tahith Chong. Beiden hadden met Ruud Vormer een basisplaats. Stefano Denswil bleef op de bank.

Anderlecht

Anderlecht verspeelde twee punten tegen KV Mechelen. De ploeg van Vincent Kompany kwam in eigen huis niet verder dan 1-1. Lukas Nmecha opende vlak voor rust de score voor Anderlecht uit een strafschop. Igor De Camargo maakte in de tweede helft uit een strafschop gelijk. Bij Anderlecht bleef Bart Verbruggen op de bank. Bij Mechelen speelden Sandy Walsch en Lucas Bijker de hele wedstrijd en viel Ferdy Druijff in de tweede helft in.

Door het gelijkspel blijft Anderlecht vijfde met 46 punten, evenveel als KV Oostende en Racing Genk, die een wedstrijd minder hebben gespeeld. Koploper Club Brugge heeft twintig punten meer.

Meer uit Voetbal

Vitesse mist ticket voor play-offs, Den Bosch profiteert

LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer RĂ¼diger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.

10 uur geleden
Duel tussen Cambuur en Vitesse definitief gestaakt door vuurwerk

LEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.

10 uur geleden
Hoge Raad buigt zich na seizoen over zaak van KNVB tegen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.

12 uur geleden
Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

16 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

21 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

1 dag geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

1 dag geleden