Theaters zijn blij eindelijk weer open te kunnen
De theaters van Zeelandtheaters mogen tot hun grote vreugde weer publiek ontvangen.
De kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen is begonnen. ‘We hebben het gemist: de artiesten, het publiek, het geroezemoes, de ontroering, de lachsalvo’s, het klaterende applaus, kortom, de gezamenlijke live beleving, die het leven zoveel mooier maakt’, laat Zeelandtheaters weten.
‘Nu gaan we geleidelijk aan los en wordt het mooier dan ooit. Natuurlijk volgen we alle coronamaatregelen op.’
Programma
Het programma is te vinden op www.zeelandtheaters.nl. Regelmatig worden voorstellingen aan het programma toegevoegd, waarvoor de verkoop tussentijds start. ‘Door de richtlijnen voor de maximale publiekscapaciteit verloopt de voorverkoop dit jaar anders dan anders. Om ervoor te zorgen dat we geen tickets hoeven te annuleren, hebben we gekozen voor een flexibel kaartverkoopsysteem. In eerste instantie gaan we uit van de capaciteit met anderhalve meter afstand. Dit betekent dat er voor de Schouwburg Middelburg en Theater de Mythe in Goes 134 plaatsen en voor het Scheldetheater in Terneuzen 196 plaatsen beschikbaar zijn. Zodra er groen licht komt vanuit de overheid, schalen we op en komen er extra tickets beschikbaar. Wie zich op de wachtlijst heeft geplaatst, wordt als eerste daarover geïnformeerd. Omdat wij uitgaan van de maximaal toegestane capaciteit, is een toegangstest volgens de huidige regels niet nodig.’
Kijk voor meer informatie op www.zeelandtheaters.nl.
Meer uit Beveland
GOES - Bezoekers van de netwerkbeurs Contacta in de Zeelandhallen kregen woensdagavond een onverwachte verrassing. De geheimzinnige "mystery guest", waarvan de organisatie tot het laatste moment de naam geheimhield, bleek niemand minder dan Astrid Holleeder te zijn. Het was haar eerste publieke optreden sinds ze zich weer voorzichtig in het openbaar laat zien.
1 uur geledenGOES - De gemeente Goes start in 2026 een tweejarige pilot voor een inclusieve buitenschoolse opvang (BSO) bij Kindcentrum De Marel. De nieuwe opvangvorm biedt kinderen met extra ondersteuningsbehoeften na schooltijd een veilige, gestructureerde omgeving waar zij samen kunnen spelen, leren en zich sociaal-emotioneel ontwikkelen.
1 uur geledenWILHELMINADORP - De velden van de Koninklijke Maatschap de Wilhelminapolder (KMWP) bij Wilhelminadorp vormen zaterdag 8 november het decor voor de Nimrod, het nationale kampioenschap voor apporterende jachthonden. Het evenement wordt dit jaar georganiseerd door de Stichting Zeeuwse Jachthonden.
6 uur geledenGOES - Wie in zijn gezin of omgeving te maken heeft met verslaving, weet hoe ingrijpend dat kan zijn. Dat ontdekte ook Karin, die de afgelopen jaren geconfronteerd werd met verslaving binnen haar gezin. "Op een gegeven moment besefte ik dat niet alleen mijn zoon hulp nodig had, maar ikzelf ook," ze. Door contact met andere naasten voelde ze zich eindelijk gehoord en begrepen.
18 uur geledenBORSELE - De gemeente Borsele heeft besloten twee nieuwe kunstwerken aan te kopen: De man van de overkant van kunstenares Jeannette Ephraim en Droog-veer van Betsy de Jonge. In totaal wordt hiervoor 51.000 euro uitgetrokken.
21 uur geleden's GRAVENPOLDER - Op donderdag 6 november vindt in 's-Gravenpolder de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde plaats.
1 dag geledenGOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.
1 dag geleden