Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennissters Halep en Azarenka eenvoudig verder in koud Parijs

Tennissters Halep en Azarenka eenvoudig verder in koud Parijs

PARIJS (ANP) - Simona Halep heeft zich na een stroeve start voor de tweede ronde geplaatst op Roland Garros. De als eerste geplaatste Roemeense tennisster stond tegen de Spaanse Sara Sorribes Tormo maar vier games af: 6-4 6-0.

Halep begon wat onwennig op het koude Court Philippe Chatrier, waar het dak gesloten was. De nummer 2 van de wereld kwam met 4-2 achter, maar won in het restant tien games op een rij.

Twee jaar geleden won Halep het toernooi en in 2014 en 2017 was ze finaliste in Parijs. Halep reisde onlangs niet af naar New York voor de US Open. Sinds de coronapauze is Halep nog ongeslagen: ze won de toernooien van Praag en Rome.

Eenvoudig

Victoria Azarenka bereikte ook vrij eenvoudig de tweede ronde. De finaliste van de US Open, als tiende geplaatst, was met 6-1 6-2 Danka Kovinic uit Montenegro de baas. De partij werd kort stilgelegd wegens regen, waar veel speelsters zich warmer hebben aangekleed dan gebruikelijk. Normaliter wordt Roland Garros eind mei en begin juni gespeeld.

"Dit wordt een beetje belachelijk. Het is 8 graden. Ik ga niet blijven wachten alsof ik een eendje ben. Het is te koud. Ik woon in Florida en ben gewend aan warm weer", zei Azarenka. Later kwam ze nog terug op de omstandigheden. "Ik ben blij dat ik door ben zodat ik anderen kan zien worstelen met dit slechte weer."

Meer uit Sport

Van Westering sluit tot Spelen aan bij zwemselectie in Eindhoven

NIEUWEGEIN (ANP) - Kai van Westering sluit in ieder geval tot de Olympische Spelen in Los Angeles van 2028 aan bij de Nederlandse zwemselectie in Eindhoven. De 22-jarige Nederlands-Amerikaanse zwemmer trainde de laatste jaren in de Verenigde Staten, waar hij studeerde aan de Universiteit van Indiana. Peter Bishop wordt zijn coach.

4 uur geleden
Basketballers New York winnen weer in finale Eastern Conference

NEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van New York Knicks hebben een 2-0-voorsprong genomen in de finale van de Eastern Conference van de NBA. De ploeg uit New York won in het eigen Madison Square Garden met 109-93 van Cleveland Cavaliers.

4 uur geleden
NASCAR-icoon Busch (41) overleden aan ziekte

CONCORD (ANP/RTR) - NASCAR-coureur Kyle Busch is donderdag op 41-jarige leeftijd aan een ziekte overleden. De Amerikaan wordt gezien als een grootheid in de populaire autosportklasse. Hij boekte in totaal 232 overwinningen en schreef in 2015 en 2019 de NASCAR Cup Series op zijn naam.

6 uur geleden
Uitspraken Verstappen wijzen op langer verblijf in Formule 1

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.

15 uur geleden
Verhoeven en Usyk vechten enkel om wereldtitel van boksbond WBC

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.

18 uur geleden
Verhoeven krijgt ook een herkansing als hij verliest van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."

18 uur geleden
Belg Segaert wint twaalfde rit Giro na late aanval

NOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.

21 uur geleden