Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Svitolina herstelt zich op tijd tegen Zarazua

Tennisster Svitolina herstelt zich op tijd tegen Zarazua

PARIJS (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft zich in de tweede ronde van Roland Garros na een inzinking in de tweede set op tijd hersteld tegen Renata Zarazua. Ze trok de derde set vrij gemakkelijk naar zich toe (6-2), na de tweede kansloos met 0-6 te hebben verloren. De als derde geplaatste Oekraïense was in het eerste bedrijf met 6-3 de sterkste.

"Het was heel lastig", blikte Svitolina terug. "Renata bleef maar gaan en gaf geen enkel moment op. Ik moest daardoor bij elke bal tot het uiterste gaan. Soms was het frustrerend. Gelukkig is het goed afgelopen."

Svitolina had in de eerste ronde in twee sets gewonnen van de Russin Varvara Gratsjeva: 7-6 (2) 6-4. Afgelopen zaterdag schreef ze het toernooi van Straatsburg op haar naam.

Victoria Azarenka verdween uit het toernooi. De als tiende geplaatste Wit-Russische verloor in twee sets van de Slowaakse Anna Karolina Schmiedlova, 2-6 2-6.

Meer uit Sport

Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

1 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

2 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

2 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

3 uur geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

4 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

6 uur geleden
Griekspoor niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.

10 uur geleden