Tennisster Svitolina herstelt zich op tijd tegen Zarazua
PARIJS (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft zich in de tweede ronde van Roland Garros na een inzinking in de tweede set op tijd hersteld tegen Renata Zarazua. Ze trok de derde set vrij gemakkelijk naar zich toe (6-2), na de tweede kansloos met 0-6 te hebben verloren. De als derde geplaatste Oekraïense was in het eerste bedrijf met 6-3 de sterkste.
"Het was heel lastig", blikte Svitolina terug. "Renata bleef maar gaan en gaf geen enkel moment op. Ik moest daardoor bij elke bal tot het uiterste gaan. Soms was het frustrerend. Gelukkig is het goed afgelopen."
Svitolina had in de eerste ronde in twee sets gewonnen van de Russin Varvara Gratsjeva: 7-6 (2) 6-4. Afgelopen zaterdag schreef ze het toernooi van Straatsburg op haar naam.
Victoria Azarenka verdween uit het toernooi. De als tiende geplaatste Wit-Russische verloor in twee sets van de Slowaakse Anna Karolina Schmiedlova, 2-6 2-6.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A verstevigd. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Juventus (3-2) en heeft nu 8 punten meer dan AC Milan, dat een duel minder heeft gespeeld.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen opnieuw een gouden medaille behaald. De 24-jarige Nederlander was na de 1000 meter ook de beste op de 1500 meter. Van 't Wout komt in Milaan ook nog in actie op de 500 meter.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben zich bij de Olympische Spelen opnieuw gekwalificeerd voor de finale van de aflossing. Kopvrouw Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap eindigden in de eerste halve finale als eerste.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen zonder problemen de kwartfinale op de 1000 meter bereikt. De winnares van goud op de 500 meter was in de vierde van acht voorronden veruit de snelste.
9 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is er na haar bronzen medaille van vier jaar geleden in Beijing bij de Olympische Spelen niet opnieuw in geslaagd op het podium te eindigen. De 32-jarige Nederlandse beleefde in het Cortina Sliding Centre twee teleurstellende dagen en moest zich tevredenstellen met de dertiende plaats.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout is bij de Olympische Spelen doorgedrongen tot de halve finale op de 1500 meter. De 24-jarige Nederlander, die donderdag op de 1000 meter als eerste Nederlander goud won op een individuele afstand op de Spelen, was in de vierde van zes kwartfinales de snelste. Van 't Wout kwam geen moment in de problemen.
10 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos gaat niet opnieuw een olympische medaille winnen. Na het brons van vier jaar geleden tijdens de Spelen van Beijing staat de 32-jarige Nederlandse in Cortina d'Ampezzo na drie runs op de twaalfde plaats. Na de eerste twee runs op vrijdag nam ze nog de dertiende plek in.
11 uur geleden