Tennisster Svitolina boekt op Roland Garros zesde zege op een rij
PARIJS (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft op Roland Garros haar zesde zege op een rij geboekt. De door coach Raemon Sluiter begeleide Oekraïense was met 2-6 6-3 6-1 te sterk voor de Australische Storm Hunter.
Svitolina stond met 6-2 en 2-1 - met een servicebreak - achter, maar herpakte zich na anderhalve set. In de derde set gunde ze Hunter geen breakpoint en verloor ze slechts veertien punten. Langs de baan werd Svitolina behalve door Sluiter luidkeels aangemoedigd door haar man Gaël Monfils, die in de nacht van dinsdag op woensdag nog een zware driesetter wist te winnen.
In aanloop naar Roland Garros wist de 28-jarige Svitolina, na een absentie inmiddels weer opgeklommen naar de 192e plek op de wereldranglijst, het WTA-toernooi van Straatsburg te winnen. Ze won op het voorbereidingstoernooi voor Roland Garros vier partijen en veroverde er haar eerste titel sinds haar comeback na een zwangerschapsperiode.
Komende tegenstander
Svitolina neemt het in de derde ronde mogelijk op tegen de Française Caroline Garcia, de nummer 5 van de plaatsingslijst.
Eerder op de dag bereikte ook de Amerikaanse Jessica Pegula de derde ronde. De als derde geplaatste Pegula zag de Italiaanse Camila Giorgi na een set opgeven: 6-2.
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
1 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
11 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
15 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
15 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.
16 uur geledenMONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.
17 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.
18 uur geleden