Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Schuurs pakt dubbeltitel in Straatsburg

Tennisster Schuurs pakt dubbeltitel in Straatsburg

STRAATSBURG (ANP) - Tennisster Demi Schuurs heeft haar twaalfde dubbeltitel op de WTA Tour veroverd. De 27-jarige Limburgse was met haar Amerikaanse dubbelpartner Nicole Melichar de sterkste op het toernooi van Straatsburg. In de finale rekende het gelegenheidsduo in twee sets af met de Amerikaanse Hayley Carter en Luisa Stefani uit Brazilië: 6-4 6-3.

Schuurs veroverde enkele weken geleden met de Tsjechische Kveta Peschke aan haar zijde op het toernooi van Cincinnati haar elfde dubbeltitel op de WTA Tour. Dat toernooi werd vanwege de coronamaatregelen gespeeld in New York, op de banen van de US Open. Op het Amerikaanse grandslamtoernooi bleven Schuurs en Peschke steken in de kwartfinales.

Sinds kort dubbelt Schuurs met Melichar. De 27-jarige Amerikaanse is de nummer 13 van de wereld in het dubbelspel, de Nederlandse staat twee plekken hoger.

Meer uit Sport

Bergsma in aangepaste startlijst 10 kilometer tegen Ghiotto

MILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma rijdt vrijdag op de 10 kilometer bij de Olympische Spelen in Milaan toch niet tegen de andere oud-olympisch kampioen Ted-Jan Bloemen. Door de afmelding van de Amerikaan Casey Dawson start de olympisch kampioen van Sotsji 2014 in de vierde rit tegen Davide Ghiotto uit Italië. Stijn van de Bunt heeft nu in de derde rit Vladimir Semirunniy uit Polen als tegenstander.

8 minuten geleden
Langlaufer Klaebo evenaart met goud succesvolste winterolympiërs

TESERO (ANP) - Langlaufer Johannes Høsflot Klaebo heeft zijn achtste gouden medaille op de Winterspelen gewonnen en evenaart daarmee de meest succesvolle winterolympiërs ooit. Hij heeft nu evenveel goud als zijn landgenoten Marit Bjørgen (langlaufen), Ole Einar Bjørndalen (biatlon) en Bjørn Dæhlie (langlaufen). Wel hebben die drie meer zilveren medailles.

56 minuten geleden
Oekraïense skeletonner hoopvol na hoorzitting sporttribunaal

MILAAN (ANP/RTR/DPA) - De Oekraïense skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj heeft een positief gevoel over de uitkomst van een hoorzitting over zijn olympische deelname bij het internationale sporttribunaal CAS. Het IOC diskwalificeerde Jeraskevitsj donderdag vanwege de helm die hij droeg met daarop in de oorlog met Rusland omgekomen Oekraïense sporters.

1 uur geleden
Shorttrackster Fontana evenaart Wüst met dertiende medaille

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Arianna Fontana heeft donderdag met haar zilveren medaille op de 500 meter Ireen Wüst geëvenaard op de lijst van winterolympiërs met de meeste medailles. Achter Xandra Velzeboer haalde de Italiaanse haar dertiende medaille op haar zesde Winterspelen. Wel won Wüst vaker goud.

2 uur geleden
TeamNL loopt ondanks twee keer goud nog twee medailles achter

MILAAN (ANP) - Nederland heeft na zes dagen twee medailles minder dan bij de vorige Winterspelen van 2022 in Beijing. Shorttrackers Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout zorgden donderdag met hun zeges op respectievelijk de 500 en 1000 meter ervoor dat TeamNL een flinke inhaalslag maakte.

2 uur geleden
Xandra Velzeboer draagt medaille ook op aan zus Michelle

MILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer straalde na haar gouden medaille op de 500 meter bij de Spelen in Milaan. De olympisch kampioene had na afloop van haar race ook oog voor haar jongere zus Michelle, die genoegen moest nemen met de derde plaats in de B-finale. "Zonder haar had ik dit niet gekund. Deze medaille is ook van haar."

3 uur geleden
Van 't Wout merkte frustratie bij broer Jens richting gouden race

MILAAN (ANP) - Melle van 't Wout merkte dit seizoen frustratie bij zijn jongere broer Jens richting de Olympische Spelen. Dat vertelde de shorttracker na de gouden race op de 1000 meter bij de Olympische Spelen in Milaan.

6 uur geleden