Tennisster Rus verliest finale op Frans ITF-toernooi
ANDREZIEUX (ANP) - Het is tennisster Arantxa Rus niet gelukt het ITF-toernooi van Andrezieux-Bouthéon te winnen. De nummer 93 van de wereld, die als tweede geplaatst was, moest in Frankrijk haar meerdere erkennen in de Belgische Ysaline Bonaventure. Het werd 6-4 7-6 (3) voor de mondiale nummer 115.
Rus won in 2019 maar liefst tien ITF-toernooien, waardoor ze terugkeerde in de top honderd. Ze werd rechtstreeks toegelaten tot de Australian Open, waar ze de tweede ronde bereikte. De Amerikaanse Madison Keys bleek te sterk.
De 29-jarige Rus gaat zich nu voorbereiden op de thuiswedstrijd in de Fed Cup tegen Wit-Rusland. Die ontmoeting wordt komende vrijdag en zaterdag gespeeld in Den Haag.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na twee afstanden aan de leiding van het NK allround. De olympisch kampioen op de massastart won de 3000 meter in ijsstadion Thialf in Heerenveen (3.56,65).
32 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn is uit protest niet van start gegaan bij het NK allround in Heerenveen. De winnares van het zilver op de 5000 meter van de Winterspelen meldde zich af voor de 3000 meter nadat ze de 500 meter nog wel had gereden.
46 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Louis Hollaar heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Hij finishte na 36,16 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Ties van Seumeren eindigde als tweede (36,19) en Jur Veenje reed de derde tijd (36,83).
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Meike Veen heeft de 500 meter van het NK allround gewonnen. Ze finishte na 38,88 in ijsstadion Thialf in Heerenveen. Marijke Groenewoud eindigde met een minieme achterstand als tweede (38,88), vlak voor Jade Groenewoud (38,95).
3 uur geledenBURIRAM (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi start vanaf pole in de Grote Prijs van Thailand, de eerste race van het nieuwe seizoen in de MotoGP. Hij zette de beste tijd neer in de kwalificatie op het Chang International Circuit bij Buriram en was sneller dan regerend wereldkampioen Marc Márquez uit Spanje.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven doet op 23 mei in Egypte een gooi naar de wereldtitel boksen in de categorie zwaargewicht. Verhoeven neemt het op tegen regerend wereldkampioen Oleksandr Usyk. Dat meldt de organisatie van het evenement.
18 uur geledenWENEN (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben hun derde duel in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Johan Roijakkers versloeg Oostenrijk in Wenen met 81-71. Bij rust stond Oranje al met 40-34 voor.
18 uur geleden