Tennisster Rus dinsdag in Louis Armstrong Stadium tegen Keys
NEW YORK (ANP) - Tennisster Arantxa Rus speelt haar eersterondepartij op de US Open dinsdag in het Louis Armstrong Stadium, het tweede stadion van het grandslamtoernooi in New York. Rus neemt het op tegen de als zeventiende geplaatste Madison Keys uit de Verenigde Staten.
De partij tussen Rus en Keys staat als tweede gepland. De eerste wedstrijd, tussen Ons Jabeur uit Tunesië en María Camila Osorio uit Colombia, begint om 17.00 uur Nederlandse tijd.
Tallon Griekspoor komt direct om 17.00 uur in actie. Hij neemt het op baan 10 in de eerste partij van de dag op tegen de Fransman Arthur Fils. Botic van de Zandschulp speelt de derde wedstrijd op baan 8. De nummer 2 van Nederland treft de Australiër Jordan Thompson. Daarvoor staan op baan 8 een vrouwenwedstrijd en een duel uit het mannentoernooi gepland.
Venus Williams en Carlos Alcaraz komen dinsdag in actie tijdens de avondsessie in het Arthur Ashe Stadium.
De US Open begint maandag.
Meer uit Sport
POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
15 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
1 dag geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
1 dag geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
2 dagen geleden