Tennisster Rus dinsdag in Louis Armstrong Stadium tegen Keys
NEW YORK (ANP) - Tennisster Arantxa Rus speelt haar eersterondepartij op de US Open dinsdag in het Louis Armstrong Stadium, het tweede stadion van het grandslamtoernooi in New York. Rus neemt het op tegen de als zeventiende geplaatste Madison Keys uit de Verenigde Staten.
De partij tussen Rus en Keys staat als tweede gepland. De eerste wedstrijd, tussen Ons Jabeur uit Tunesië en María Camila Osorio uit Colombia, begint om 17.00 uur Nederlandse tijd.
Tallon Griekspoor komt direct om 17.00 uur in actie. Hij neemt het op baan 10 in de eerste partij van de dag op tegen de Fransman Arthur Fils. Botic van de Zandschulp speelt de derde wedstrijd op baan 8. De nummer 2 van Nederland treft de Australiër Jordan Thompson. Daarvoor staan op baan 8 een vrouwenwedstrijd en een duel uit het mannentoernooi gepland.
Venus Williams en Carlos Alcaraz komen dinsdag in actie tijdens de avondsessie in het Arthur Ashe Stadium.
De US Open begint maandag.
Meer uit Sport
BERLIJN (ANP) - Tennisster Serena Williams heeft haar tweede wedstrijd na haar rentree niet weten te winnen. De 44-jarige Amerikaanse strandde met haar Tsjechische partner Karolína Muchová in de eerste ronde van het dubbelspel op het grastoernooi van Berlijn. Het duo verloor met 6-4 6-4 van de Mexicaanse Giuliana Olmos en Erin Routliffe uit Nieuw-Zeeland.
3 uur geledenOSTRAVA (ANP) - Femke Broeders-Bol is bij haar outdoordebuut op de 800 meter in het Tsjechische Ostrava tweede geworden in een tijd van 1.57,13. De wedstrijd werd gewonnen door de Zwitserse Audrey Werro in een razendsnelle 1.54,45. Met haar tijd is Bol ruim anderhalve seconde langzamer dan het Nederlands record dat Ellen van Langen tijdens haar gouden olympische race in Barcelona in 1992 noteerde.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - De functie van chef de mission is een tijdelijke rol voor Nederlandse iconen in de sport. Dat benadrukte directeur topsport André Cats van NOC*NSF tijdens een persmoment op sportcentrum Papendal. Daar werd oud-schaatsster Ireen Wüst gepresenteerd als de nieuwe chef de mission van de olympische equipe op de Zomerspelen van Los Angeles in 2028 en handbiker Jetze Plat als chef de mission van de paralympische ploeg.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Voormalig topschaatsster Ireen Wüst wil een "steun en toeverlaat" zijn voor de olympische sporters. Dat zei de meest succesvolle Nederlandse olympiër bij haar presentatie als chef de mission voor de Olympische Zomerspelen van 2028 in Los Angeles. Ze is de opvolger van oud-zwemmer Pieter van den Hoogenband.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Jetze Plat is de nieuwe chef de mission voor de Paralympische Zomerspelen van Los Angeles 2028. Dat maakte sportkoepel NOC*NSF bekend tijdens een persconferentie op sportcentrum Papendal.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Ireen Wüst is definitief de nieuwe chef de mission voor de Olympische Spelen van 2028. Dat heeft sportkoepel NOC*NSF dinsdagmiddag bekendgemaakt, nadat het al enige tijd eerder was uitgelekt. Oud-schaatsster Wüst (40) wordt de eerste vrouwelijke chef de mission en krijgt deze functie als het bevalt ook tijdens de Winterspelen van 2030.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - De zussen Venus en Serena Williams komen samen uit in het dubbelspel op Wimbledon. De veelvoudig grandslamkampioenen hebben van de organisatie een wildcard gekregen. Het toernooi begint over een kleine twee weken.
10 uur geleden