Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Rus bereikt tweede ronde van toernooi in Rome

Tennisster Rus bereikt tweede ronde van toernooi in Rome

ROME (ANP) - Tennisster Arantxa Rus heeft de tweede ronde bereikt van het WTA-toernooi van Rome. De 29-jarige Nederlandse was in twee sets te sterk voor de tien jaar jongere Poolse Iga Swiatek: 7-6 (5) 6-3. De partij duurde 2 uur en 12 minuten.

Het was de eerste ontmoeting tussen Rus en Swiatek, respectievelijk de nummers 71 en 52 van de wereld. Rus bereikte het hoofdtoernooi door twee partijen in de kwalificaties te winnen. In de tweede ronde van het hoofdschema neemt ze het op tegen Marketa Vondrousova. De Tsjechische nummer 19 van de wereld versloeg de Japanse Misaki Doi.

Rus haalde vorige maand als qualifier op het WTA-toernooi van Cincinnati de tweede ronde, waarin ze het nipt moest afleggen tegen Serena Williams. Op de US Open werd ze vervolgens direct uitgeschakeld.

Kiki Bertens maakt op het gravel in Rome haar rentree. De nummer 8 van de wereld speelde sinds eind februari, toen ze in Qatar actief was, geen wedstrijd meer. De acht hoogst geplaatste speelsters, onder wie ook Bertens, hebben een bye in de openingsronde. In de tweede ronde neemt de 28-jarige Nederlandse, die als vijfde is geplaatst, het op tegen Polona Hercog of Kaja Juvan. Beide speelsters komen uit Slovenië.

Meer uit Sport

Verstappen 'worstelt met auto' in kwalificatie sprintrace

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.

1 uur geleden
Titelhouder Oklahoma City neemt leiding in play-offs tegen Spurs

SAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.

1 uur geleden
Verstappen 7e in kwalificatie sprintrace Canada, Russell op pole

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.

10 uur geleden
Volleybalsters verslaan Oekraïne in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.

12 uur geleden
Zeilster Wind vijfde op EK in ILCA6-klasse

KASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.

15 uur geleden
Italiaan Bettiol wint dertiende etappe Giro d'Italia

VERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.

17 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar winst in Veenendaal-Veenendaal

VEENENDAAL (ANP) - Charlotte Kool heeft de vijfde editie van Veenendaal-Veenendaal op haar naam geschreven. De 27-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck klopte Kathrin Schweinberger uit Oostenrijk en de Nederlandse Nienke Veenhoven na een rit van 120 kilometer in een sprint.

17 uur geleden