Tennisster Pliskova verrast door qualifier in Ostrava
OSTRAVA (ANP) - Tennisster Karolina Pliskova is op het WTA-toernooi van Ostrava al in de tweede ronde uitgeschakeld. De Tsjechische nummer 6 van de wereld liet zich in eigen land verrassen door de Russin Veronika Koedermetova, de mondiale nummer 47: 4-6 6-4 6-3.
De 28-jarige Pliskova had in de eerste ronde een bye. Ze speelde zodoende haar eerste wedstrijd sinds haar vroege uitschakeling op Roland Garros. In Parijs verloor ze ook in de tweede ronde.
Woensdag werd in Ostrava al de als eerste geplaatste Elina Svitolina uitgeschakeld. Zij verloor van de Griekse Maria Sakkari. De als derde geplaatste Aryna Sabalenka wist donderdag de kwartfinales wel te bereiken. De Wit-Russische knokte zich met 1-6 7-5 7-6 (2) langs de 16-jarige Amerikaanse Cori Gauff, die in de derde set met 5-2 voor stond.
Kiki Bertens zag af van deelname aan het indoortoernooi. Haar seizoen zit er al op.
Meer uit Sport
BENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
46 minuten geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.
2 uur geledenBENGALURU (ANP) - Guy den Ouden heeft Nederland op een 1-0-voorsprong gezet in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India. De 23-jarige debutant versloeg in Bengaluru Sumit Nagal met 6-0 4-6 6-3.
2 uur geledenBORMIO (ANP) - Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen goud gewonnen op de afdaling. De 24-jarige skiër uit Zwitserland was de snelste op de uitdagende Stelvio-piste in Bormio, met een gemiddeld hellingspercentage van 30,9 en een totaal hoogteverschil van 1010 meter.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Martina Sablikova heeft zich op de Olympische Spelen in Milaan afgemeld voor de 3000 meter. De 38-jarige Tsjechische kan niet starten wegens ziekte. Sablikova zou in de zesde rit rijden tegen Josie Hofmann uit Duitsland
5 uur geleden