Tennisster Muguruza maakt indruk in Melbourne
MELBOURNE (ANP) - De Spaanse tennisster Garbiñe Muguruza heeft indruk gemaakt met haar zege in de derde ronde van de Australian Open op de Oekraïense Elina Svitolina. Muguruza had iets meer dan een uur nodig om de nummer 5 van de plaatsingslijst in twee sets te verslaan: 6-1 6-2. De Spaanse, tweevoudig grandslamwinnares, neemt het in de vierde ronde mogelijk op tegen Kiki Bertens. De Nederlandse moet nog wel eerst afrekenen met een andere Oekraïense: Zarina Diyas.
Muguruza sloeg in haar partij tegen Svitolina liefst 31 'winners' tegen slechts negen onnodige fouten. De voormalig nummer 1 van de wereld is ongeplaatst in Melbourne. Ze was het jaar als nummer 36 van de wereld goed begonnen met het bereiken van de halve finales in Shenzhen en de kwartfinales in Hobart. Inmiddels staat ze 32e.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
1 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
6 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.
7 uur geledenNUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.
10 uur geledenLAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.
10 uur geleden