Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Kvitova onder gesloten dak naar tweede ronde

Tennisster Kvitova onder gesloten dak naar tweede ronde

PARIJS (ANP) - Petra Kvitova heeft zich op Roland Garros verzekerd van een plek in de tweede ronde. De als zevende geplaatste Tsjechische was met 6-3 7-5 te sterk voor de Française Océane Dodin, de mondiale nummer 118.

In de tweede set bood Dodin goed partij; ze maakte een break achterstand ongedaan en kwam met 4-3 voor. Na een break op 5-5 maakte Kvitova het na 79 minuten overtuigend af.

De partij werd gespeeld onder het dichte dak van het Court Philippe Chatrier, het vernieuwde centercourt op Roland Garros. Het regende de hele ochtend in Parijs, waardoor de andere partijen voor onbepaalde tijd werden uitgesteld.

Vorig jaar kwam Kvitova niet in actie in Parijs. Vlak voor haar eerste partij meldde ze zich af met een armblessure. In 2012 haalde ze de laatste vier, maar de laatste jaren vielen haar resultaten wat tegen.

Meer uit Sport

Formule 1 nog zeker tien jaar in Las Vegas

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.

10 minuten geleden
Volleybalsters verslaan Turkije in drie sets in Nations League

BRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.

4 uur geleden
Visser opnieuw derde op honderd meter horden in Diamond League

ROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).

6 uur geleden
Broeders-Bol bestempelt zichzelf bij FBK Games niet als favoriet

HENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.

7 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt weer en bereikt finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.

8 uur geleden
Andrejeva verslaat Kostjoek en bereikt finale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.

11 uur geleden
Verstappen voorzichtig over kansen bij Grand Prix van Monaco

MONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.

12 uur geleden