Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Hartono begint met zege in kwalificaties voor US Open

Tennisster Hartono begint met zege in kwalificaties voor US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Arianne Hartono is goed begonnen aan de kwalificaties voor de US Open. De 27-jarige Nederlandse versloeg de Bulgaarse Sesil Karatantcheva in drie sets: 6-1 3-6 6-1.

Hartono, de nummer 206 van de wereld, liep meteen uit naar een 3-0-voorsprong. Ondanks twee breakpoints op de service van Karatantcheva stond ze de vierde game nog af, maar haalde daarna de eerste set eenvoudig binnen. In de tweede set trok de Bulgaarse de stand gelijk na een snelle 5-0-voorsprong. De Nederlandse herpakte zich in de derde set en kwam niet meer in de problemen.

Hartono treft in de tweede van de drie kwalificatiewedstrijden de Japanse Mai Hontama. De mondiale nummer 176 was met 7-5 7-6 (6) te sterk voor Bai Zhuoxuan uit China.

Brouwer

Bij de mannen strandde Gijs Brouwer in de eerste ronde van de kwalificaties. De 27-jarige tennisser, de nummer 147 van de wereld, verloor met 7-6 (1) 6-4 van de Tsjech Zdenek Kolar.

Ook de 28-jarige Jelle Sels redde het niet. De mondiale nummer 206 ging in drie sets onderuit tegen de Brit Liam Broady, die 98 plaatsen lager op de wereldranglijst staat. Sels pakte nog wel de eerste set, maar had daarna weinig meer in te brengen: 6-4 1-6 2-6.

Meer uit Sport

Italiaanse skiër Franzoso overlijdt na zware crash

SANTIAGO (ANP/DPA) - De Italiaanse skiër Matteo Franzoso is overleden na een zware crash tijdens een training in Chili. Dat heeft de Italiaanse skifederatie FISI bekendgemaakt.

3 uur geleden
UCI: houding Spaanse premier in strijd met olympische waarden

AIGLE (ANP) - De internationale wielerbond UCI is niet te spreken over de uitlatingen van de Spaanse premier Pedro Sánchez, die op de slotdag van de Vuelta zei "trots" te zijn op demonstranten die zich tijdens de Ronde van Spanje tegen het team van Israel - Premier Tech hadden gericht.

5 uur geleden
Laros heeft 'nog wat overgehouden' voor WK-finale 1500 meter

TOKIO (ANP) - Niels Laros gaat woensdag als topkandidaat voor een gouden medaille van start in de finale van de 1500 meter bij de WK atletiek in Tokio. De pas 20-jarige Oosterhouter won overtuigend zijn serie in de halve finale en was onder anderen titelverdediger Josh Kerr en oud-wereldkampioen Jake Wightman de baas. "Het zegt nog niks. De eerste zes gingen door naar de finale, dus eerste worden of zesde maakt niets uit", zei Laros nuchter na afloop in de catacomben van het Japan National Stadium.

6 uur geleden
Duplantis vestigt op WK wereldrecord polsstokhoogspringen

TOKIO (ANP) - Armand Duplantis (25) heeft het wereldrecord polsstokhoogspringen opnieuw verbroken. De Zweed sprong bij het WK atletiek in Tokio over 6,30 meter. Het was de veertiende keer dat hij het wereldrecord verbeterde.

7 uur geleden
Hordeloopster Visser grijpt in WK-finale weer naast medaille

TOKIO (ANP) - Nadine Visser heeft op de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio haar carrière weer niet kunnen bekronen met een medaille op de 100 meter horden. De 30-jarige atlete was een zekere kandidate voor eremetaal, maar in de finale in het goedgevulde nationale stadion van Japan eindigde ze als achtste en laatste in 12,56, ver onder haar Nederlandse record van 12,28.

7 uur geleden
Laros (20) overtuigend naar finale 1500 meter op WK in Tokio

TOKIO (ANP) - Niels Laros heeft zich op de WK atletiek in Tokio overtuigend geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 20-jarige atleet won zijn serie in de halve finales in een tijd van 3.35,50. Hij bleef onder anderen regerend wereldkampioen Josh Kerr voor. De finale van de 1500 meter is woensdag (15.20 uur Nederlandse tijd).

8 uur geleden
Visser snelt in Tokio naar derde WK-finale 100 meter horden

TOKIO (ANP) - Nadine Visser heeft zich op de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio geplaatst voor de finale van de 100 meter horden. De 30-jarige atlete snelde in haar heat van de halve finales naar de tweede plaats in een tijd van 12,45. Dat was goed voor directe doorgang naar de finale, later maandag om 15.20 uur Nederlandse tijd.

9 uur geleden