Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Halep voor derde keer naar finale Rome

Tennisster Halep voor derde keer naar finale Rome

ROME (ANP) - Tennisster Simona Halep heeft voor de derde keer de finale bereikt op het graveltoernooi van Rome. De nummer 2 van de wereld rekende in de halve finales in drie sets af met de Spaanse Garbiñe Muguruza: 6-3 4-6 6-4. De partij, waarin de breaks over en weer vlogen, duurde ruim 2 uur.

Muguruza sloeg niet alleen 35 winners, maar ook 37 onnodige fouten. De Spaanse leverde maar liefst negen keer haar service in. Halep deed dat zeven keer.

Halep sloeg de US Open over. Ze bleef in Europa om zich voor te bereiden op Roland Garros. Halep won afgelopen maand het graveltoernooi in Praag en zegevierde eerder dit jaar ook in Dubai.

Verliezer

De Roemeense stond in 2017 en 2018 ook in de finale in Rome, maar steeds stapte ze als verliezer van de baan. Maandag gaat Halep voor de derde keer proberen om te winnen in de Italiaanse hoofdstad. Ze treft in de finale de Tsjechische titelhoudster Karolina Pliskova, die haar landgenote Marketa Vondrousova met 6-2 6-4 de baas was.

Pliskova, die zich dit weekend afmeldde voor het WTA-toernooi van Straatsburg, was vorig jaar in Rome in de finale te sterk voor de Britse Johanna Konta.

Meer uit Sport

Judoka Van Krevel verliest op EK strijd om het brons

TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.

11 uur geleden
Brisbane houdt vast aan omstreden roeilocatie voor Spelen 2032

BRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.

15 uur geleden
Poolse Swiatek begint gravelseizoen met zege op Siegemund

STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.

1 dag geleden
Giri verslaat Blübaum en beëindigt Kandidatentoernooi als tweede

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.

1 dag geleden
Alcaraz trekt zich met polsblessure terug uit toernooi Barcelona

BARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.

1 dag geleden
Murray stopt er na zeven grandslamtitels in dubbelspel mee

LONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.

1 dag geleden
Wielrenner Merlier sprint naar winst in Ronde van Limburg

TONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.

1 dag geleden