Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Clijsters weet weer wat winnen is

Tennisster Clijsters weet weer wat winnen is

WHITE SULPHUR SPRINGS (ANP) - Tennisster Kim Clijsters weet weer hoe winnen voelt. De 37-jarige Belgische, bezig aan haar derde periode op de WTA Tour, boekte een overwinning op het World Team Tennis-evenement in White Sulphur Springs. Clijsters versloeg de Amerikaanse Bernarda Pera met 5-2 op het toernooi voor gemengde teams in West Virginia. Alle partijen gaan daar over één set, tot en met vijf punten.

De Belgische kondigde vorig jaar haar rentree op de tennisbaan aan. Ze wilde eigenlijk in januari op de Australian Open terugkeren, maar een knieblessure verhinderde dat. Clijsters deed daarna wel mee aan de toernooien van Dubai en Monterrey. Steeds verloor ze gelijk. Vanwege de coronacrisis werd het seizoen in maart stilgelegd.

De voormalige nummer 1 van de wereld tobt weliswaar met wat fysieke problemen, maar ze wil toch proberen terug te keren aan de top. "De motivatie is er nog steeds. Ik wil blijven gaan en ontdekken wat er nog in me zit", zei Clijsters in mei. Ze hoopt volgende maand te kunnen meedoen aan de US Open, het grandslamtoernooi dat ze in 2009 kort na haar eerste rentree direct won. Een jaar later was ze voor de derde keer de beste in New York.

Meer uit Sport

Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

8 uur geleden
Van Gerwen klopt Van Veen in kwartfinale Premier League

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.

9 uur geleden
Schaker Giri speelt remise en ziet koploper Sindarov uitlopen

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.

13 uur geleden
Alcaraz met moeite ten koste van Etcheverry door in Monaco

MONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.

13 uur geleden
Dartbond PDC weert trans vrouwen voortaan van vrouwentoernooien

LONDEN (ANP) - Trans vrouwen mogen vanaf donderdag niet meer meedoen aan vrouwentoernooien van dartsbond PDC. Dat staat in een verklaring op de site van de PDC. Het besluit heeft onder anderen gevolgen voor de Nederlandse Noa-Lynn van Leuven.

13 uur geleden
Van der Poel schat kansen in Roubaix hoger in dan in Vlaanderen

ROUBAIX (ANP/AFP/BELGA) - Mathieu van der Poel vindt zichzelf "meer favoriet" in Parijs-Roubaix dan in de Ronde van Vlaanderen. Dat zei hij donderdag op een persconferentie. Van der Poel werd afgelopen zondag in Vlaanderen tweede achter Tadej Pogacar. In Roubaix was de Nederlander de afgelopen drie jaar de beste.

15 uur geleden
Sabalenka mist graveltoernooi Stuttgart door blessure

STUTTGART (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich teruggetrokken van het WTA-toernooi van Stuttgart vanwege een blessure. Dat heeft de Belarussische nummer 1 van de wereld donderdag via Instagram bekendgemaakt. Ze schrijft dat ze de blessure opliep na het masterstoernooi van Miami, dat ze eind maart winnend afsloot.

15 uur geleden