Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Brady voor het eerst naar laatste vier US Open

Tennisster Brady voor het eerst naar laatste vier US Open

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse tennisster Jennifer Brady heeft zich voor het eerst in haar carrière bij de laatste vier geschaard op een grandslamtoernooi. De 25-jarige Brady, de nummer 41 van de wereld, rekende op de US Open in 69 minuten af met Joelija Poetintseva uit Kazachstan.

Brady is op de US Open nog zonder setverlies. In de vorige ronde was ze verantwoordelijk voor de uitschakeling van voormalig kampioene Angelique Kerber.

De relatief onbekende Amerikaanse is bezig aan een sterke reeks sinds de herstart na de coronapauze. Ze schreef het WTA-toernooi van Lexington, het eerste hardcourttoernooi sinds de coronabreak, op haar naam.

In de halve finales treft Brady de winnares van het duel tussen de Japanse Naomi Osaka en de Amerikaanse Shelby Rogers.

Meer uit Sport

Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

9 uur geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

10 uur geleden
Bobsleeërs in viermansbob dertiende in St. Moritz

ST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.

10 uur geleden
Schaatsster Hoogendoorn pakt EK-zilver op 1000 meter

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen zilver gegrepen op de 1000 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse moest met 1.16,34 de titel laten aan Nikola Zdrahalova uit Tsjechië, die won in 1.16,06. Isabel Grevelt pakte brons.

11 uur geleden
Poolse tennissers winnen voor het eerst United Cup

SYDNEY (ANP) - De tennissers van Polen hebben voor het eerst de United Cup gewonnen. Het team met onder anderen Iga Swiatek en Hubert Hurkacz was in de finale in Sydney te sterk voor Zwitserland: 2-1. Polen verloor de afgelopen twee jaar nog de finale van het toernooi voor gemengde landenteams.

11 uur geleden
Atlete Brinkman derde bij rentree in halve marathon Egmond

EGMOND AAN ZEE (ANP) - Atlete Nienke Brinkman is bij haar rentree derde geworden op de halve marathon van Egmond. De winst ging naar Florence Niyonkuru uit Rwanda in 1.10.38, voor haar landgenote Emeline Imanizabayo.

11 uur geleden
Tennisster Sabalenka toont vorm met nieuwe titel in Brisbane

BRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka heeft haar titel in Brisbane geprolongeerd. De nummer 1 van de wereld was in de finale duidelijk te sterk voor de Oekraïense Maria Kostjoek, de nummer 26 van de wereld: 6-4 6-3.

17 uur geleden