Tennisster Brady naar kwartfinale US Open na zege op Kerber
NEW YORK (ANP) - Tennisster Jennifer Brady heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De 25-jarige Amerikaanse klopte in de achtste finale de als zeventiende geplaatste Angelique Kerber uit Duitsland in twee sets: 6-1 6-4.
Brady was als 28e geplaatst in New York en won in de derde ronde van de Française Caroline Garcia die de nummer 1 van de plaatsingslijst, de Tsjechische Karolina Pliskova, een ronde eerder had uitgeschakeld.
Het is voor Brady, de nummer 41 van de wereldranglijst, de eerste keer dat ze de kwartfinales haalt op een grandslamtoernooi. In 2017 strandde ze op de Australian Open en op de US Open in de vierde ronde.
In de kwartfinale treft Brady Joelija Poetintseva uit Kazachstan. De 25-jarige nummer 35 van de wereld had meer dan tweeënhalf uur nodig om Petra Martic uit Kroatië te verslaan. Poetintseva won uiteindelijk met 6-3 2-6 6-4 van de als achtste geplaatste Kroatische.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
17 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
20 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
1 dag geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
2 dagen geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
2 dagen geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden