Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Bertens in Berlijn opnieuw in 2 sets onderuit

Tennisster Bertens in Berlijn opnieuw in 2 sets onderuit

BERLIJN (ANP) - Kiki Bertens heeft ook haar tweede tennispartij na de coronapauze verloren. De nummer 7 van de wereldranglijst was tijdens het tweede invitatietoernooi van deze week in Berlijn niet opgewassen tegen de Letse Anastasija Sevastova, die op de 43e plaats staat in het mondiale klassement. Bertens ging op hardcourt na iets meer dan een uur in twee sets onderuit: 6-1 6-4.

De 28-jarige Nederlandse tennisster moest dinsdag in haar eerste partij in Berlijn, op gras, ook al haar meerdere erkennen in de Tsjechische Petra Kvitova: 6-3 6-2. Dat duel duurde nog geen 50 minuten. Bertens gaf na die eerste nederlaag toe dat het vereiste niveau bij haar nog ver te zoeken was. Ze hoopte op enige verbetering op hardcourt, maar daar was vrijdag nog niet veel van te zien.

Opnieuw maakte Bertens veel fouten en mede daardoor kwam ze ook tegen Sevastova geen moment goed in de wedstrijd. In de tweede set ging het iets beter, maar produceerde ze toch weer te veel afzwaaiers om een derde set te kunnen afdwingen.

Sevastova speelt in de halve finales tegen Jelina Svitolina, die in de kwartfinales niet in actie hoefde te komen. De Oekraïense tennisster versloeg vrijdag nog wel in de uitgestelde finale van het eerste invitatietoernooi in Berlijn de Tsjechische Petra Kvitova in drie sets. Dat evenement werd eerder deze week in het Steffi Graf Stadion op gras afgewerkt, maar door overvloedige regenval konden de finale en de strijd om de derde plaats, met Bertens, op die ondergrond geen doorgang meer vinden. De finale vond derhalve vrijdag plaats, eveneens op de hardcourtbaan in een hangar op het vroegere vliegveld Tempelhof.

Meer uit Sport

Schaatser Bosker vertrok 'om zich op te frissen voor huldiging'

MILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.

19 minuten geleden
Ritsma 'tevreden' met zilver en 'trots' op vierde plaats

MILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.

50 minuten geleden
Schaatssters hebben alles gegeven en zijn trots op zilver

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters kunnen leven met de zilveren medaille op de ploegenachtervolging. "We hebben alles gegeven", zei Joy Beune bij de NOS. "Dan moet je trots zijn op zilver. Dit gaan we vieren."

1 uur geleden
Schaatsers wijzen na mislopen medaille naar technisch directeur

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers vinden niet dat zij hoofdverantwoordelijk zijn voor het mislopen van een medaille met de ploegenachtervolging op de Olympische Spelen. "Elk jaar is er dezelfde kritiek als het gaat om dit onderdeel. Als je kritische vragen wilt stellen, moet je de technisch directeur naar beneden halen", zei Chris Huizinga, een van de vier rijders van het Nederlandse team, in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.

1 uur geleden
Schaatssters houden zilver over aan ploegenachtervolging

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben op de Olympische Spelen in Milaan genoegen moeten nemen met het zilver op de ploegenachtervolging. De regerend wereldkampioen met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud verloor in de finale in het Milano Speed Skating Stadium van titelverdediger Canada met een verschil van 0,96 seconde. Het brons ging naar Japan.

2 uur geleden
Schaatsers grijpen opnieuw naast brons op ploegenachtervolging

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers hebben op de Olympische Spelen in Milaan net als vier jaar eerder naast het brons op de ploegenachtervolging gegrepen. Het team van bondscoach Rintje Ritsma, met Stijn van de Bunt, Jorrit Bergsma en Chris Huizinga, verloor in het Milano Speed Skating Stadium de troostfinale van China met een miniem verschil van 0,09 seconde.

2 uur geleden
Franse ijshockeyers na uitschakeling vooral boos op eigen bond

MILAAN (ANP/RTR) - De Franse hockeyers waren na hun uitschakeling op de Winterspelen in Milaan en Cortina vooral boos op de eigen bond FFHG. Ze hadden geen begrip voor de schorsing die de bond had opgelegd aan verdediger Pierre Crinon voor vechten met een Canadese speler in de laatste groepswedstrijd.

3 uur geleden