
Tennisster Azarenka gunt Svitolina slechts twee games
MELBOURNE (ANP) - Victoria Azarenka heeft zich ten koste van Elina Svitolina geplaatst voor de vierde ronde van de Australian Open. De tennisster uit Belarus gunde de als 15e geplaatste Oekraïense slechts twee games: 6-0 6-2. Het eenzijdige duel duurde slechts 67 minuten.
Azarenka won de eerste acht games van de wedstrijd en maakte indruk in de Rod Laver Arena. Ze sloeg slechts negen onnodige fouten en kwam tot zeventien winners.
De inmiddels 32 jaar oude Azarenka, tegenwoordig de nummer 25 van de wereld, is tweevoudig winnares in Melbourne. Ze won de Australian Open in 2012 en 2013. Vorig jaar verloor ze al in de eerste ronde.
In de tweede partij in de Rod Laver Arena knokte de Tsjechische Barbora Krejcikova zich in drie sets langs Jelena Ostapenko uit Letland. De als vierde geplaatste Krejcikova won met 2-6 6-4 6-4, terwijl ze eerder met 6-2 3-1 achter stond.
Krejcikova won vorig jaar verrassend Roland Garros, Ostapenko won dat toernooi in 2017.
Meer uit Sport
DUBAI (ANP) - Liam Lawson maakt na twee grands prix al plaats voor Yuki Tsunoda als teamgenoot van Max Verstappen. Red Bull bevestigde donderdagochtend de ongebruikelijk snelle rijderswissel in de Formule 1. Het team straft Nieuw-Zeelander Lawson voor zijn slechte seizoensstart, waarin hij geen punt pakte, door hem terug te zetten naar zusterteam Racing Bulls. De Japanner Tsunoda bewandelt de omgekeerde weg en stapt bij de Grote Prijs van Japan over ruim een week al in de RB21 van Red Bull.
2 uur geledenBOSTON (ANP) - Kunstrijders Daria Danilova en Michel Tsiba zijn in de korte kür op de WK in Boston als vijftiende geëindigd. Daarmee houdt het Nederlandse duo voor de vrije kür zicht op een plaats bij de eerste zestien. Dat is het aantal tickets dat er in Boston te verdelen is voor de Olympische Winterspelen van volgend jaar in Milaan en Cortina d'Ampezzo.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van het toernooi in Miami. De nummer 2 van de wereld ging in twee sets onderuit tegen Alexandra Eala uit de Filipijnen, de nummer 140 van de wereld: 2-6 5-7.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bashir Abdi doet over ruim twee weken niet mee aan de marathon van Rotterdam. De tweevoudig winnaar uit België heeft zich met een blessure afgemeld, meldt de organisatie.
22 uur geledenHARELBEKE (ANP) - Tadej Pogacar doet voor het eerst mee aan de wielerklassieker Parijs-Roubaix. Dat meldt zijn ploeg UAE Team Emirates.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Chris Huizinga schaatst ook de komende jaren voor Team Essent. Het contract van de 27-jarige drievoudig Nederlands kampioen is verlengd tot de zomer van 2028, meldt de ploeg van coach Jac Orie.
1 dag geledenMIAMI (ANP/RTR) - Novak Djokovic heeft zich overtuigend geplaatst voor de kwartfinales van het Miami Open. De 37-jarige Serviër won tegen de Italiaan Lorenzo Musetti twaalf van de laatste veertien games. Het werd 6-2 6-2.
1 dag geleden