Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Zverev wil tegen Griekspoor ritme hervinden

Tennisser Zverev wil tegen Griekspoor ritme hervinden

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Tennisser Alexander Zverev keert in Indian Wells terug op hardcourt na een grotendeels mislukte Zuid-Amerikaanse trip. De als eerste geplaatste Duitser treft na een bye in de eerste ronde de Nederlander Tallon Griekspoor, die de Serviër Miomir Kecmanovic uitschakelde. "Ik wil mijn ritme hervinden", zei de finalist van de Australian Open waarin hij eind januari verloor van de Italiaan Jannik Sinner.

Zverev neemt als hoogst gerangschikte speler de plaats in van Sinner, die een dopingstraf van drie maanden uitzit. De Duitser kende ongelukkige weken in Zuid-Amerika waar hij drie toernooien speelde. "Ik ben tussendoor ziek geworden, maar ik wilde daar graag eens op gravel spelen. Ik had zoveel goede verhalen gehoord over die toernooien", vertelde Zverev op een persconferentie in Indian Wells, waar de ondergrond weer hardcourt is. In Buenos Aires en Rio de Janeiro vloog hij er in de kwartfinales uit, in het Mexicaanse Acapulco verloor hij in de tweede ronde van de Amerikaanse tiener Learner Tien. "Ik speelde niet zo goed, misschien was het achteraf allemaal niet zo'n goed idee."

Zverev zei nog steeds een goed gevoel te hebben over zijn begin van het seizoen. "Ik wil hier mijn ritme hervinden en weer wedstrijden winnen."

Meer uit Sport

Osaka bereikt eerste finale op gras op tennistoernooi Bad Homburg

BAD HOMBURG VOR DER HÖHE (ANP) - Tennisster Naomi Osaka heeft in Duitsland voor het eerst in haar carrière een finale van een grastoernooi bereikt. De viervoudig grandslamkampioene uit Japan was in de halve finale van het toernooi van Bad Homburg met 6-3 6-3 te sterk voor de Chinese Wang Xinyu.

1 uur geleden
Griekspoor treft Australiër Duckworth in eerste ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor treft in de eerste ronde van Wimbledon de Australiër James Duckworth. Botic van de Zandschulp begint het grandslamtoernooi in Londen met een partij tegen de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, terwijl Jesper de Jong tegen Rinky Hijikata uit Australië speelt. Dat is het resultaat van de loting op vrijdag.

3 uur geleden
Geen Tour de France voor klimmer Bilbao in afscheidsjaar

MANAMA (ANP) - De Spaanse wielrenner Pello Bilbao zal in zijn afscheidsjaar geen Tour de France rijden. De 36-jarige klimspecialist is niet op tijd hersteld van een virale infectie die hij opliep in de Tour Auvergne-Rhône-Alpes (voorheen het Critérium du Dauphiné). Dat meldde zijn ploeg Bahrain-Victorious op X.

15 uur geleden
Verstappen hoopt op betere Red Bull in 'thuisrace' Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen is recordhouder met vier zeges in de Grote Prijs van Oostenrijk, maar een vijfde zege in zijn andere 'thuisrace' ligt niet voor de hand. De Red Bull van de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 presteert dit seizoen ondermaats vergeleken met de grote concurrenten Mercedes en Ferrari. De Nederlander hoopt dat zijn auto met een upgrade weer iets beter gaat presteren.

20 uur geleden
Hamilton onthult 'pijnlijke' nekblessure in begintijd bij Ferrari

SPIELBERG (ANP) - Lewis Hamilton heeft onthuld dat een nekblessure hem kwelde in zijn eerste weken bij Ferrari. "Ik crashte begin vorig jaar tijdens een van mijn eerste tests in de Ferrari heel hard tegen de muur. Een van mijn nekwervels raakte beschadigd en daarbij werd een zenuw geraakt", vertelde de zevenvoudig wereldkampioen aan de media op de persdag van de Formule 1 voorafgaand aan de Grote Prijs van Oostenrijk.

21 uur geleden
Mercedes dreigt met teamorders voor Antonelli en Russell

SPIELBERG (ANP) - Kimi Antonelli en George Russell kunnen teamorders van Mercedes verwachten als een van de twee duidelijk sneller is en de druk van rivalen groot. Dat zei WK-leider Antonelli tegen verslaggevers op de persdag van de Formule 1, voorafgaand aan de Grote Prijs van Oostenrijk.

22 uur geleden
Autosportbond FIA heft limiet voor duur voorzitterschap op

MACAU (ANP) - Autosportbond FIA heeft ingestemd met het beëindigen van de limiet op termijnen voor het voorzitterschap. De huidige voorzitter Mohamed Ben Sulayem uit de Verenigde Arabische Emiraten wilde een einde aan de limiet van drie termijnen van vier jaar. Ben Sulayem is recent herkozen in zijn tweede termijn.

23 uur geleden