Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Wawrinka verrast Medvedev in Melbourne

Tennisser Wawrinka verrast Medvedev in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Stan Wawrinka heeft voor de eerste grote verrassing gezorgd in het mannentoernooi van de Australian Open. De 34-jarige Zwitser versloeg in de vierde ronde de Rus Daniil Medvedev, de nummer 4 van de wereld, in vijf sets: 6-2 2-6 4-6 7-6 (2) 6-2. Medvedev bereikte vorig jaar de finale van de US Open en werd ook in Melbourne tot de kanshebbers gerekend.

Wawrinka won de Australian Open in 2014. In de jaren daarna schreef hij ook Roland Garros (2015) en de US Open (2016) op zijn naam. Door de nodige blessures zakte Wawrinka de afgelopen jaren weg, maar in Melbourne liet de veteraan tegen Medvedev zien dat hij nog altijd goed kan tennissen. De Zwitser knokte zich terug na een achterstand van 2-1 in sets en domineerde in de beslissende vijfde set. Wawrinka brak Medvedev direct en plaatste in de zevende game nog een break, waarna hij de partij zelf uitserveerde.

De huidige nummer 15 van de wereld gaat het in de kwartfinale opnemen tegen Alexander Zverev. De 22-jarige Duitser, zevende op de mondiale ranking, versloeg de Rus Andrei Roeblev: 6-4 6-4 6-4. Zverev zit in Melbourne voor het eerst bij de laatste acht.

Meer uit Sport

Verstappen stuurt bij Grote Prijs Japan Engelse journalist weg

SUZUKA (ANP/AFP) - Viervoudig wereldkampioen Max Verstappen is donderdag betrokken geraakt bij een incident voorafgaand aan de Grote Prijs van Japan, toen hij weigerde zijn persconferentie te beginnen totdat een Engelse journalist de zaal had verlaten.

2 uur geleden
Tennisster Sabalenka naar halve finale Miami Open

MIAMI (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de halve finale van de Miami Open bereikt. De nummer 1 van de wereld versloeg de Amerikaanse Hailey Baptiste in twee sets: 6-4 6-4.

3 uur geleden
Kunstrijders Tsiba en Danilova klaar na laatste plaats korte kür

PRAAG (ANP) - Kunstrijders Michel Tsiba en Daria Danilova zijn op het wereldkampioenschap in Praag na de korte kür uitgeschakeld. Het Nederlandse paar kwam in Tsjechië niet verder dan een score van 48,77 punten en de 21e en laatste plaats. De beste twintig paren plaatsten zich voor de vrije kür.

14 uur geleden
Tennisster Rybakina in drie sets naar halve finales Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Elena Rybakina is doorgedrongen tot de halve finales van het toernooi van Miami. De Kazachse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Jessica Pegula met 2-6 6-3 6-4.

15 uur geleden
Marathon Londen mikt met tweedaagse op 100.000 deelnemers

LONDEN (ANP) - De marathon van Londen overweegt er een tweedaags evenement van te maken. Zo kan de organisatie meer mensen laten starten op de wedstrijd over 42,195 kilometer. Het plan is om in totaal 100.000 hardlopers toe te laten. Mogelijk worden de races van de elitemannen en -vrouwen dan ook verdeeld over aparte dagen.

19 uur geleden
Kunstschaatsster Wories uitgeschakeld na korte kür op WK

PRAAG (ANP) - Kunstschaatsster Niki Wories is na de korte kür uitgeschakeld op het wereldkampioenschap in Praag. De 29-jarige Almeerse zat na de oefening met verplichte figuren niet bij de beste 24, die een plaats verdienden in de vrije kür, die geldt als de finale. Met haar score van 48,41 eindigde ze als 28e.

20 uur geleden
Skiër McGrath wint wereldbekerklassement slalom, dagzege Haugan

HAFJELL (ANP) - De Noorse skiër Atle Lie McGrath heeft het wereldbekerklassement van de slalom gewonnen. Op de laatste slalom van het seizoen werd McGrath achtste, waarmee hij de Fransman Clément Noël en de Braziliaan met Noorse roots Lucas Pinheiro Braathen voorbleef in het eindklassement. De zege ging woensdag in het Noorse Hafjell naar de Noor Timon Haugan.

22 uur geleden