Tennisser Dzumhur woedend op Roland Garros na uitsluiting
PARIJS (ANP) - De Bosnische tennisser Damir Dzumhur (28) is woedend op de organisatie van Roland Garros. De voormalig nummer 23 van de wereld, afgezakt naar plek 114, vindt dat hij ten onrechte uit het toernooi is gehaald. De coach van Dzumhur, Petar Popovic, leverde een positieve coronatest af.
"We zijn er zeker van dat het vals-positief was, omdat mijn trainer antistoffen heeft omdat hij eerder besmet is geweest", zei Dzumhur. "Mijn trainer kreeg niet de kans een tweede test te doen. Ik ben ziedend."
Popovic voelde zich slecht behandeld door de organisatie. Hij noemde het in L'Équipe "schandalig". "Als Rafael Nadal in onze schoenen zou staan, dan had hij het recht gehad om een tweede of derde test af te leggen", liet Popovic optekenen.
Dinsdag haalde Dzumhur zijn gelijk door op Instagram een uitslag te posten van de uitslag van de tweede test van Popovic, die inderdaad negatief bleek.
Zondagavond maakte Roland Garros bekend dat vijf tennissers uit het toernooi waren gehaald. Twee van hen leverden zelf een positieve test af, drie van hen waren in nauw contact geweest met een coach die positief had getest.
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft het niet naar zijn zin in de Formule 1 en gaat de komende "weken en maanden" nadenken over zijn toekomst. "Ik heb dingen uit te zoeken over wat ik precies wil", zei hij na afloop van de Grote Prijs van Japan bij Viaplay. "Het moet wel leuk blijven. Het is niet alleen Formule 1 in het leven, er zijn meer dingen die we kunnen doen", aldus de viervoudig wereldkampioen.
1 uur geledenSUZUKA (ANP) - De 19-jarige Kimi Antonelli is na zijn winst in de Grote Prijs van Japan de jongste leider ooit in het wereldkampioenschap van de Formule 1. Hij lost Lewis Hamilton af, die sinds zijn winst in de Grote Prijs van Spanje in 2007 in de boeken stond als jongste WK-leider ooit. Hamilton was destijds 22 jaar oud.
2 uur geledenSUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.
3 uur geledenAUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.
5 uur geledenSUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
21 uur geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
1 dag geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.
1 dag geleden