Tennisser Djokovic blijft ongeslagen in 2020
NEW YORK (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft ook zijn 22e partij op de ATP Tour van dit jaar in winst omgezet. De nummer 1 van de wereld moest daar op het masterstoernooi van Cincinnati wel heel diep voor gaan tegen Roberto Bautista Agut, de Spanjaard die hem vorig jaar twee keer had verslagen op hardcourt.
De eerste set ging met 6-4 naar Bautista Agut, de tweede met dezelfde cijfers naar Djokovic. De 33-jarige Serviër gaf in de beslissende set een voorsprong van 5-2 uit handen en Bautista Agut mocht op 6-5 serveren voor de wedstrijd. Djokovic sleept er echter een tiebreak uit en daarin stond hij geen enkel punt af: 7-6 (0). De partij duurde ruim 3 uur.
De Serviër won begin dit jaar, voordat de coronacrisis losbarstte, met Servië de ATP Cup. Hij schreef vervolgens de Australian Open en het toernooi van Dubai op zijn naam.
Hoewel Djokovic met nekklachten kampt, iets waar hij ook tijdens de partij tegen Bautista Agut aan werd behandeld, is hij nog steeds onverslaanbaar. De mondiale nummer 1 neemt het zaterdag in de finale op tegen Milos Raonic. De Canadees versloeg de Griek Stefanos Tsitsipas in twee sets: 7-6 (5) 6-3. Het ATP-toernooi van Cincinnati wordt vanwege het coronavirus gespeeld in New York, op hetzelfde complex waar komende week de US Open begint.
Meer uit Sport
OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
2 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar kijkt na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen uit naar de volgende koers. Over een week kan de Sloveen in Parijs-Roubaix geschiedenis schrijven door als eerste wielrenner ooit alle vijf de zogenoemde monumenten op rij te winnen. "De motivatie is hoog, de druk is laag", grapte Pogacar na de Ronde van Vlaanderen. "Net als de druk in de banden."
3 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering moest diep gaan in de finale van de Ronde van Vlaanderen, zei de Nederlandse winnares van de voorjaarsklassieker in het flashinterview na de wedstrijd. "Het was heel zwaar", zei Vollering. "Ik dacht alleen maar, ik moet zo hard mogelijk blijven gaan. Het lijden is eindelijk voorbij."
3 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering is zondag de zevende Nederlandse vrouw geworden die de Ronde van Vlaanderen heeft gewonnen. Op de Oude Kwaremont zette ze aan en niemand kon de Europees kampioen volgen. Het is de eerste Nederlandse zege in vijf jaar tijd.
4 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering (29) heeft de Ronde van Vlaanderen bij de vrouwen gewonnen. De Nederlandse renster van FDJ United - SUEZ was zondag verreweg de sterkste. Het was de eerste keer dat Vollering de Ronde van Vlaanderen won. Een tweede plaats in 2023 was haar beste prestatie tot dusver in de Belgische voorjaarsklassieker. Puck Pieterse werd derde achter Pauline Ferrand-Prévot.
4 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Mathieu van der Poel kan zich neerleggen bij zijn tweede plaats achter Tadej Pogacar in de Ronde van Vlaanderen. "Ik heb een probleem, er rijdt een fenomeen rond", zei de Nederlander kort na de wedstrijd in een flashinterview bij Sporza. "Ik heb alles gedaan wat ik moest doen, er was gewoon één iemand sterker."
4 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Met zijn derde overwinning in de Ronde van Vlaanderen is Tadej Pogacar gedeeld recordhouder van die koers geworden. De Sloveen deelt de eer met onder anderen Mathieu van der Poel, Tom Boonen en Fabian Cancellara. In totaal wonnen acht mannen de Ronde drie keer. Pogacar was in 2023 en 2025 ook de beste in Vlaanderen.
4 uur geleden