Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Djokovic blijft ongeslagen in 2020

Tennisser Djokovic blijft ongeslagen in 2020

NEW YORK (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft ook zijn 22e partij op de ATP Tour van dit jaar in winst omgezet. De nummer 1 van de wereld moest daar op het masterstoernooi van Cincinnati wel heel diep voor gaan tegen Roberto Bautista Agut, de Spanjaard die hem vorig jaar twee keer had verslagen op hardcourt.

De eerste set ging met 6-4 naar Bautista Agut, de tweede met dezelfde cijfers naar Djokovic. De 33-jarige Serviër gaf in de beslissende set een voorsprong van 5-2 uit handen en Bautista Agut mocht op 6-5 serveren voor de wedstrijd. Djokovic sleept er echter een tiebreak uit en daarin stond hij geen enkel punt af: 7-6 (0). De partij duurde ruim 3 uur.

De Serviër won begin dit jaar, voordat de coronacrisis losbarstte, met Servië de ATP Cup. Hij schreef vervolgens de Australian Open en het toernooi van Dubai op zijn naam.

Hoewel Djokovic met nekklachten kampt, iets waar hij ook tijdens de partij tegen Bautista Agut aan werd behandeld, is hij nog steeds onverslaanbaar. De mondiale nummer 1 neemt het zaterdag in de finale op tegen Milos Raonic. De Canadees versloeg de Griek Stefanos Tsitsipas in twee sets: 7-6 (5) 6-3. Het ATP-toernooi van Cincinnati wordt vanwege het coronavirus gespeeld in New York, op hetzelfde complex waar komende week de US Open begint.

Meer uit Sport

3x3-basketbalsters na twee zeges naar kwartfinales op WK

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.

3 uur geleden
Bisschops wint 100 meter in Finland, zilver Schilder met kogel

TURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.

4 uur geleden
Vollering wint vijfde Giro-rit, Van der Breggen behoudt roze

SANTO STEFANO DI CADORE (ANP) - Demi Vollering heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 29-jarige wielrenster van FDJ United-Suez was in de etappe van Longarone naar Santo Stefano di Cadore na 146 kilometer net iets sneller dan landgenote Anna van der Breggen. Antonia Niedermaier uit Duitsland werd derde.

6 uur geleden
Titelfavoriet Sabalenka strandt in kwartfinale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.

9 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt en bereikt halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.

11 uur geleden
Formule 1-coureur Leclerc verlengt contract bij Ferrari

MARANELLO (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft zijn contract bij Ferrari verlengd. Daardoor blijft de huidige nummer 3 van de WK-stand ook de komende seizoenen voor het Italiaanse team rijden. De 28-jarige Monegask debuteerde in 2018 in de hoogste raceklasse en heeft sinds 2019 een vast stoeltje bij Ferrari, waar hij nu zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton als teamgenoot heeft.

15 uur geleden
Tennisser Menšík voor het eerst naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.

1 dag geleden