
Tennisclub Kruiningen doet zaterdag ook mee aan NLdoet
KRUININGEN - De tennisbanen van LTC Kruiningen liggen er goed bij. “Natuurlijk is NLdoet dit jaar uitgesteld en wat ingewikkelder, maar er blijft genoeg werk over waarbij we extra handen kunnen gebruiken”, zegt Nadine Nieuwenhuijse, secretaris van LTC Kruiningen.Nieuwenhuijse is enthousiast over het vrijwilligersinitiatief NLdoet. “Zowel de parkcommissie als onze onderhoudscommissie heeft tijdens de lockdown bepaald niet stilgezeten. Rondom de tenniskantine is in de afgelopen periode voor aanvang van het seizoen echt al het nodige werk verzet.” Maar eerlijk is eerlijk, de financiële bijdrage die het Oranjefonds uitkeert is voor elke vereniging gewoon heel welkom, aldus de secretaris. “Wij ervaren de actie behalve financieel ook echt als een morele oppepper voor onze vereniging. Die extra handen leveren behalve veel positieve energie ook echt een mooi en zichtbaar resultaat.”Aanmelden
Over het antwoord op de vraag of er nog gemotiveerde handen nodig zijn, hoeft Nieuwenhuijse niet lang na te denken. “Graag zelfs!” Aanmelden kan via www.nldoet.nl. LTC Kruiningen heeft zaterdag (29 mei) tussen 9.00 en 12.00 uur klussen in het groen rondom het park. En voor wie geen groene vingers heeft: teken gerust in op schilderklussen aan het clubhuis of op het spic en span poetsen van de - net nieuw geplaatste - keuken.
Meer uit Reimerswaal
KRABBENDIJKE - Op 25 april organiseert Krabbendijke de jaarlijkse Oranjeloop, een evenement voor hardlopers van alle niveaus.
18 uur geledenRILLAND- Twee eenheden van de ambulancedienst werden zaterdagmorgen naar een woning aan de Schimmelpennickstraat in Kloetinge gestuurd. Eén persoon werd hierna met spoed naar een rendez-vousplek aan de Valckenisseweg bij Rilland gebracht. Onder begeleiding van de politie werd het slachtoffer vervolgens per ambulance naar een ziekenhuis buiten de regio overgebracht. Het is onduidelijk wat de gezondheidssituatie van het slachtoffer was.
2 dagen geledenKAPELLE - Basisschool de Linge Uit Kapelle wint scholenstrijd tegen elektronisch afval. Afgelopen vier weken hebben leerlingen van tien basisscholen uit de Bevelanden en Tholen een grote hoeveelheid elektronisch afval hergebruikt, gerepareerd en ingezameld. In totaal zamelden de scholen met de hulp van buurtbewoners maar liefst 11.778 oude elektronische apparaten in.
3 dagen geledenKAPELLE - Bas Feijtel is voorgedragen als tijdelijke vervanger van wethouder Siwart Mackintosh in de gemeente Kapelle. Feijtel is door de CDA-fractie voorgedragen. Wethouder Mackintosh heeft zijn functie neergelegd voor een periode van 16 weken in verband met gezondheidsproblemen.
3 dagen geledenYERSEKE - Een personenauto is donderdagavond bij een eenzijdig ongeval op de Postweg bij Yerseke in een sloot beland. Het voertuig liep aanzienlijke schade op.
3 dagen geledenBORSSELE - Een 19-jarige jongeman is dinsdagavond bij Borssele ernstig gewond geraakt bij een ongeval met een quad. Het slachtoffer is per traumahelikopter naar het ziekenhuis gebracht.
4 dagen geledenKAPELLE - Langs de milieustraat aan de Dijkwelseweg in Kapelle verdwijnen binnenkort twaalf bomen. De kap is gepland op dinsdag 23 april en maakt deel uit van de voorbereidende werkzaamheden voor een rioolproject. De bomen moeten wijken om ruimte te maken voor de aanleg.
5 dagen geleden