
Tennisclub Kruiningen doet zaterdag ook mee aan NLdoet
KRUININGEN - De tennisbanen van LTC Kruiningen liggen er goed bij. “Natuurlijk is NLdoet dit jaar uitgesteld en wat ingewikkelder, maar er blijft genoeg werk over waarbij we extra handen kunnen gebruiken”, zegt Nadine Nieuwenhuijse, secretaris van LTC Kruiningen.Nieuwenhuijse is enthousiast over het vrijwilligersinitiatief NLdoet. “Zowel de parkcommissie als onze onderhoudscommissie heeft tijdens de lockdown bepaald niet stilgezeten. Rondom de tenniskantine is in de afgelopen periode voor aanvang van het seizoen echt al het nodige werk verzet.” Maar eerlijk is eerlijk, de financiële bijdrage die het Oranjefonds uitkeert is voor elke vereniging gewoon heel welkom, aldus de secretaris. “Wij ervaren de actie behalve financieel ook echt als een morele oppepper voor onze vereniging. Die extra handen leveren behalve veel positieve energie ook echt een mooi en zichtbaar resultaat.”Aanmelden
Over het antwoord op de vraag of er nog gemotiveerde handen nodig zijn, hoeft Nieuwenhuijse niet lang na te denken. “Graag zelfs!” Aanmelden kan via www.nldoet.nl. LTC Kruiningen heeft zaterdag (29 mei) tussen 9.00 en 12.00 uur klussen in het groen rondom het park. En voor wie geen groene vingers heeft: teken gerust in op schilderklussen aan het clubhuis of op het spic en span poetsen van de - net nieuw geplaatste - keuken.
Meer uit Reimerswaal
KAPELLE - De gemeente Kapelle gaf in 2024 bijna 3,3 miljoen euro uit aan de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Dat is het hoogste bedrag sinds 2020, blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
15 uur geledenREIMERSWAAL - Online criminaliteit blijft groeien. In 2024 werden 2,4 miljoen Nederlanders slachtoffer van oplichting of fraude. Dat betekent dat ongeveer één op de zeven inwoners hiermee te maken kreeg.
17 uur geledenRIJSBERGEN - De herfst- en wintermaanden staan voor de deur - en daarmee groeit ook de kans op wateroverlast in kelders. Door klimaatverandering wisselen langere droge periodes zich steeds vaker af met hevige regenbuien. Het gevolg is een stijgend grondwaterpeil dat op veel plaatsen voor problemen zorgt.
20 uur geledenYERSEKE - Gemeente Reimerswaal doet op zaterdag 20 september mee aan World Cleanup Day. Vrijwilligers worden uitgenodigd om samen zwerfafval op te ruimen in en rond het centrum van Yerseke.
22 uur geledenGOES - Op dinsdag 16 september start SMWO (Stichting Maatschappelijk Werk & Welzijn Oosterschelderegio) opnieuw met de training Powervrouwen. Een training voor vrouwen (18+) die zichzelf willen (her)ontdekken. Bijvoorbeeld op het gebied van identiteit, financiële en sociale weerbaarheid, relaties, zingeving, gezondheid of tijdsbesteding. Kortom, een training voor vrouwen die weer zin in het leven willen krijgen of houden.
1 dag geledenHANSWEERT - Evenementenstichting Answest op z'n best organiseert op zaterdag 13 september weer de Hansweertse Rommelroute. Dit tussen 9:30 en 15:00 uur.
3 dagen geledenZEELAND - Rijkswaterstaat voert in september en oktober onderhoud uit aan de Vlaketunnel (A58) en het Dampoortaquaduct (N57). Daardoor zijn beide meerdere nachten afgesloten voor verkeer. Er worden omleidingsroutes ingesteld en weggebruikers moeten rekening houden met extra reistijd.
3 dagen geleden