Ten Hag ziet Ronaldo zonder toestemming naar kleedkamer gaan
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag wilde na de thuiszege van Manchester United op Tottenham Hotspur (2-0) niet al te veel woorden besteden aan Cristiano Ronaldo. De Portugees verliet in de 89e minuut de reservebank en zocht voortijdig de kleedkamer op.
Ten Hag bevestigde na de wedstrijd dat Ronaldo geen toestemming van hem had gekregen om voor het laatste fluitsignaal te vertrekken. "Maar laten we nu feestvieren", zei hij. "Dat andere handelen we donderdag wel af. Ik ben vooral blij met deze overwinning."
"Ik vind dat we groeien in het seizoen", zei Ten Hag. "We doen het al veel beter aan de bal en zonder balbezit. En we leggen veel meer intensiteit in onze wedstrijden. Ik heb in de kleedkamer tegen de jongens gezegd dat het leuk was om naar te kijken."
Teamprestatie
Fred en Bruno Fernandes maakten de doelpunten voor United, dat nu vijfde staat in de Premier League. "Men heeft gezien dat we ons aan het ontwikkelen zijn en we steeds beter worden op het veld. Dit was ons beste optreden van het seizoen", aldus de Nederlandse trainer.
"Het was een teamprestatie. We hebben elf spelers die verdedigen en elf die aanvallen gezien. Daar ben ik blij mee. Ik zal niet zeggen dat ik helemaal tevreden ben, want dit moet de standaard zijn bij Manchester United."
Zaterdag komt United alweer in actie. Dan is Chelsea de tegenstander in Londen.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Bryan Linssen (35) heeft zijn aflopende contract bij NEC met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Linssen kwam in januari 2025 over naar Nijmegen vanuit Japan. In ruim een jaar tijd speelde hij 45 wedstrijden en maakte hij veertien doelpunten. Hij is inmiddels uitgegroeid tot de vaste spits van NEC, dat met de derde plaats in de Eredivisie en het behalen van de bekerfinale een zeer succesvol seizoen beleeft.
57 minuten geledenBOEKAREST (ANP/AFP) - Mircea Lucescu is niet langer bondscoach van het Roemeense voetbalelftal. De 80-jarige coach heeft zijn functie neergelegd nadat hij er met zijn ploeg niet in was geslaagd om kwalificatie voor het WK voetbal van komende zomer af te dwingen, meldt de Roemeense voetbalbond.
58 minuten geledenROME (ANP/RTR) - Voorzitter Gabriele Gravina van de Italiaanse voetbalbond heeft alsnog zijn functie neergelegd. Zijn positie stond onder grote druk nadat Italië dinsdagavond in de play-offs voor het WK voetbal werd uitgeschakeld door Bosnië en Herzegovina. Italië mist zo zijn derde mondiale eindronde op rij.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil samen met de zes grootste Nederlandse gemeenten zorgen dat velden voor amateurvoetbal beter worden benut. Door de groei van steden is de beschikbare ruimte beperkt en staat deze onder druk, ziet de voetbalbond. Met 'Elk veld telt - Samen voor voetbal' wil de bond samen met Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Eindhoven en Groningen onder meer de capaciteit vergroten.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC meldt dat aanvoerder Tjaronn Chery per direct weer inzetbaar is voor de club. De aanvaller van de Nijmeegse club heeft toestemming gekregen nadat er een oplossing is gevonden in de zogenoemde paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. Het gaat hierbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die een partner of kinderen met een Nederlandse nationaliteit hebben.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voor een aantal Surinaamse of Indonesische internationals is er zo'n snelle oplossing in de zogenoemde paspoortkwestie mogelijk dat ze dit weekend gewoon in actie kunnen komen. Dat heeft een woordvoerder van de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) aan het ANP laten weten. Het gaat daarbij om Surinaamse of Indonesische voetballers die kinderen met Nederlandse nationaliteit hebben.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finales van de Champions League voor vrouwen. De ploeg van de Nederlandse coach Renée Slegers verloor de returnwedstrijd op Stamford Bridge met 1-0 van Chelsea, maar had het eerste duel met 3-1 gewonnen.
19 uur geleden