Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag ziet Ronaldo zonder toestemming naar kleedkamer gaan

Ten Hag ziet Ronaldo zonder toestemming naar kleedkamer gaan

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag wilde na de thuiszege van Manchester United op Tottenham Hotspur (2-0) niet al te veel woorden besteden aan Cristiano Ronaldo. De Portugees verliet in de 89e minuut de reservebank en zocht voortijdig de kleedkamer op.

Ten Hag bevestigde na de wedstrijd dat Ronaldo geen toestemming van hem had gekregen om voor het laatste fluitsignaal te vertrekken. "Maar laten we nu feestvieren", zei hij. "Dat andere handelen we donderdag wel af. Ik ben vooral blij met deze overwinning."

"Ik vind dat we groeien in het seizoen", zei Ten Hag. "We doen het al veel beter aan de bal en zonder balbezit. En we leggen veel meer intensiteit in onze wedstrijden. Ik heb in de kleedkamer tegen de jongens gezegd dat het leuk was om naar te kijken."

Teamprestatie

Fred en Bruno Fernandes maakten de doelpunten voor United, dat nu vijfde staat in de Premier League. "Men heeft gezien dat we ons aan het ontwikkelen zijn en we steeds beter worden op het veld. Dit was ons beste optreden van het seizoen", aldus de Nederlandse trainer.

"Het was een teamprestatie. We hebben elf spelers die verdedigen en elf die aanvallen gezien. Daar ben ik blij mee. Ik zal niet zeggen dat ik helemaal tevreden ben, want dit moet de standaard zijn bij Manchester United."

Zaterdag komt United alweer in actie. Dan is Chelsea de tegenstander in Londen.

Meer uit Voetbal

Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

3 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

3 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

3 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

5 uur geleden
Ajax begint met Konadu in de spits tegen Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.

7 uur geleden
Bogarde assistent van bondscoach Ten Cate bij Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.

7 uur geleden