Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag ziet Ronaldo zonder toestemming naar kleedkamer gaan

Ten Hag ziet Ronaldo zonder toestemming naar kleedkamer gaan

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag wilde na de thuiszege van Manchester United op Tottenham Hotspur (2-0) niet al te veel woorden besteden aan Cristiano Ronaldo. De Portugees verliet in de 89e minuut de reservebank en zocht voortijdig de kleedkamer op.

Ten Hag bevestigde na de wedstrijd dat Ronaldo geen toestemming van hem had gekregen om voor het laatste fluitsignaal te vertrekken. "Maar laten we nu feestvieren", zei hij. "Dat andere handelen we donderdag wel af. Ik ben vooral blij met deze overwinning."

"Ik vind dat we groeien in het seizoen", zei Ten Hag. "We doen het al veel beter aan de bal en zonder balbezit. En we leggen veel meer intensiteit in onze wedstrijden. Ik heb in de kleedkamer tegen de jongens gezegd dat het leuk was om naar te kijken."

Teamprestatie

Fred en Bruno Fernandes maakten de doelpunten voor United, dat nu vijfde staat in de Premier League. "Men heeft gezien dat we ons aan het ontwikkelen zijn en we steeds beter worden op het veld. Dit was ons beste optreden van het seizoen", aldus de Nederlandse trainer.

"Het was een teamprestatie. We hebben elf spelers die verdedigen en elf die aanvallen gezien. Daar ben ik blij mee. Ik zal niet zeggen dat ik helemaal tevreden ben, want dit moet de standaard zijn bij Manchester United."

Zaterdag komt United alweer in actie. Dan is Chelsea de tegenstander in Londen.

Meer uit Voetbal

Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

8 minuten geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

2 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

3 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

5 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

5 uur geleden
FC Barcelona blijft na winst tegen Rayo Vallecano op titelkoers

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.

5 uur geleden
Brobbey schiet Sunderland naar winst op Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.

5 uur geleden