Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag ziet Ronaldo zonder toestemming naar kleedkamer gaan

Ten Hag ziet Ronaldo zonder toestemming naar kleedkamer gaan

MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag wilde na de thuiszege van Manchester United op Tottenham Hotspur (2-0) niet al te veel woorden besteden aan Cristiano Ronaldo. De Portugees verliet in de 89e minuut de reservebank en zocht voortijdig de kleedkamer op.

Ten Hag bevestigde na de wedstrijd dat Ronaldo geen toestemming van hem had gekregen om voor het laatste fluitsignaal te vertrekken. "Maar laten we nu feestvieren", zei hij. "Dat andere handelen we donderdag wel af. Ik ben vooral blij met deze overwinning."

"Ik vind dat we groeien in het seizoen", zei Ten Hag. "We doen het al veel beter aan de bal en zonder balbezit. En we leggen veel meer intensiteit in onze wedstrijden. Ik heb in de kleedkamer tegen de jongens gezegd dat het leuk was om naar te kijken."

Teamprestatie

Fred en Bruno Fernandes maakten de doelpunten voor United, dat nu vijfde staat in de Premier League. "Men heeft gezien dat we ons aan het ontwikkelen zijn en we steeds beter worden op het veld. Dit was ons beste optreden van het seizoen", aldus de Nederlandse trainer.

"Het was een teamprestatie. We hebben elf spelers die verdedigen en elf die aanvallen gezien. Daar ben ik blij mee. Ik zal niet zeggen dat ik helemaal tevreden ben, want dit moet de standaard zijn bij Manchester United."

Zaterdag komt United alweer in actie. Dan is Chelsea de tegenstander in Londen.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

5 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

8 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

8 uur geleden
Standbeeld voor ADO-icoon Lex Schoenmaker in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".

10 uur geleden
Spelers zelf verantwoordelijk na aannemen andere nationaliteit

DEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.

10 uur geleden
Dumfries aanvoerder Oranje als Van Dijk ontbreekt tegen Ecuador

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.

10 uur geleden
Nagelsmann wil meer openheid over homoseksualiteit in voetbal

STUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.

12 uur geleden