Ten Hag ziet Ajax weer door een fout verliezen van Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft een nare smaak overgehouden aan de nederlaag van Ajax tegen Liverpool op Anfield (1-0). "Ik vond het opnieuw onnodig", zei hij vlak na de wedstrijd via een videoverbinding. "Net als vorige maand in onze thuiswedstrijd."
Ajax verloor vijf weken geleden van Liverpool (1-0) door een eigen doelpunt van Nicolás Tagliafico. Dit keer ging André Onana in de fout. De doelman verkeek zich gruwelijk op een voorzet van Neco Williams, waardoor Jones de bal voor het intikken had. "Zonde", zei Ten Hag. "Maar hij heeft ons zo vaak gered."
"We maken de kansen niet af en verliezen weer door een persoonlijke fout" , analyseerde Ten Hag. "We moeten op Europees niveau dus nog een stapje zetten. we moeten nog beter worden. Maar we weten nu ook wat ons te doen staat. We hoeven volgende week niet op twee gedachten te hinken. Winnen is het enige wat telt tegen Atalanta."
Ten Hag was het niet eens met de stelling dat zijn Braziliaanse vleugelspelers David Neres en Antony tegen vielen. "In topwedstrijden gaat het om een paar momenten", zei hij. "En Neres schiet helaas op de paal en Huntelaar kopt die voorzet van Antony in de slotfase net niet binnen. Ze waren dus wel bij die momenten betrokken."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt De Kuip in eigen handen. De Rotterdamse voetbalclub, Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) hebben daar overeenstemming over bereikt. Dat heeft Feyenoord op de website bekendgemaakt.
10 minuten geledenMONTEVIDEO (ANP) - Memphis Depay wacht nog altijd op zijn rentree bij Corinthians. De geblesseerde topscorer aller tijden van Oranje ontbrak vrijdag in de selectie van zijn Braziliaanse club tijdens het 1-1-gelijkspel bij het Uruguayaanse Peñarol in de Copa Libertadores.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.
12 uur geledenGENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.
12 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.
12 uur geledenOSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.
13 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
14 uur geleden