Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ten Hag ziet Ajax weer door een fout verliezen van Liverpool

Ten Hag ziet Ajax weer door een fout verliezen van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft een nare smaak overgehouden aan de nederlaag van Ajax tegen Liverpool op Anfield (1-0). "Ik vond het opnieuw onnodig", zei hij vlak na de wedstrijd via een videoverbinding. "Net als vorige maand in onze thuiswedstrijd."

Ajax verloor vijf weken geleden van Liverpool (1-0) door een eigen doelpunt van Nicolás Tagliafico. Dit keer ging André Onana in de fout. De doelman verkeek zich gruwelijk op een voorzet van Neco Williams, waardoor Jones de bal voor het intikken had. "Zonde", zei Ten Hag. "Maar hij heeft ons zo vaak gered."

"We maken de kansen niet af en verliezen weer door een persoonlijke fout" , analyseerde Ten Hag. "We moeten op Europees niveau dus nog een stapje zetten. we moeten nog beter worden. Maar we weten nu ook wat ons te doen staat. We hoeven volgende week niet op twee gedachten te hinken. Winnen is het enige wat telt tegen Atalanta."

Ten Hag was het niet eens met de stelling dat zijn Braziliaanse vleugelspelers David Neres en Antony tegen vielen. "In topwedstrijden gaat het om een paar momenten", zei hij. "En Neres schiet helaas op de paal en Huntelaar kopt die voorzet van Antony in de slotfase net niet binnen. Ze waren dus wel bij die momenten betrokken."

Meer uit Voetbal

Schotland met veel ervaring naar eerste WK in 28 jaar

GLASGOW (ANP) - Schotland heeft een ervaren selectie opgeroepen voor de eerste WK-deelname in 28 jaar. Een aanzienlijk deel van de selectie was al geboren toen Schotland in 1998 in Frankrijk niet verder kwam dan de groepsfase. De Schotten bereikten dit WK door in een enerverende kwalificatiewedstrijd met Denemarken af te rekenen.

26 minuten geleden
FC Groningen-fans toch welkom in Volendam voor duel met Ajax

VOLENDAM (ANP) - Fans van FC Groningen zijn donderdag toch welkom bij het play-offduel met Ajax in Volendam. Dat heeft de burgemeester van Volendam besloten, meldt FC Groningen op de website. Maandag had de gemeente Edam-Volendam nog bekendgemaakt dat er vanwege eerdere ongeregeldheden geen uitfans welkom waren, maar daar was zowel FC Groningen als voetbalbond KNVB het niet mee eens.

43 minuten geleden
Bild: Neuer keert tijdens WK terug als keeper bij Duitsland

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keept bij Duitsland tijdens het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat verrassende besluit heeft bondscoach Julian Nagelsmann genomen, meldt de Duitse krant Bild. Neuer (40) nam na het EK van 2024 in eigen land afscheid van de nationale ploeg en speelde sindsdien geen interland meer.

1 uur geleden
Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

13 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

16 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

16 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

17 uur geleden