Ten Hag wil het beste uit Ronaldo halen bij Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Erik ten Hag wil bij Manchester United naar eigen zeggen "het beste" uit Cristiano Ronaldo halen. De 37-jarige Portugees miste een groot deel van de voorbereiding omdat hij wilde vertrekken. Ronaldo bleef toch bij de Engelse club en Ten Hag hoopt dat de Portugees nu zijn oude vorm hervindt.
"Ik wil hem zo goed mogelijk helpen. We hebben bepaalde eisen van spelers, over wat we van ze verwachten op bepaalde posities", zei de Nederlandse trainer een dag voor het duel met Omonia Nicosia in de Europa League. "Ik wil het beste uit Ronaldo halen. Hij is nu fitter, daar ben ik blij mee. In het begin was hij niet fit genoeg. Het blijkt maar weer dat niemand de voorbereiding kan overslaan."
In de Premier League is Ronaldo vooralsnog meestal invaller. De Portugees kwam zondag tegen Everton al vroeg in het veld voor de geblesseerd geraakte Anthony Martial en maakte kort voor rust het winnende doelpunt (1-2). Het was zijn 700e goal in clubverband. In de Europa League liet Ten Hag de superster tot nu toe steeds starten.
Martial ontbreekt op Old Trafford tegen de Cypriotische club Omonia Nicosia, net als Donny van de Beek, Harry Maguire en Aaron Wan-Bissaka. ManUnited heeft na drie duels 6 punten, 3 punten minder dan koploper Real Sociedad. "We willen groepswinnaar worden. We moeten dus alle wedstrijden winnen", aldus Ten Hag.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.
37 minuten geledenZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.
2 uur geledenMADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.
6 uur geledenVIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
20 uur geleden