Ten Hag wijt grote derbynederlaag ManUnited aan te weinig geloof
MANCHESTER (ANP) - Volgens trainer Erik ten Hag is een gebrek aan geloof de reden van de ruime nederlaag (6-3) van Manchester United tegen stadgenoot City. "We lieten ze voetballen. En in balbezit waren we niet moedig genoeg, maakten we fouten en namen slechte beslissingen. Dan krijg je klappen", zei de deze zomer van Ajax overgekomen trainer.
Ten Hag won de voorgaande vier competitiewedstrijden met United. "Toen speelden we met veel geloof, nu was dat andersom. Maar tegenslagen zijn normaal in ons proces. Hier moeten we van leren."
Ten Hag liet topspeler Cristiano Ronaldo bij een kansloze tussenstand niet invallen "uit respect voor zijn grote carrière". Ook de grote aankoop Casemiro mocht nog niet aan de aftrap verschijnen. "Nadat we hem hadden gekocht, begonnen we te winnen. Maar ik weet zeker dat Casemiro op de lange termijn belangrijk voor ons zal zijn en snel in de basis zal komen. Dat zal op een natuurlijke manier gaan", aldus Ten Hag over de oud-speler van Real Madrid.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
1 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
7 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
9 uur geleden