Ten Hag wijt grote derbynederlaag ManUnited aan te weinig geloof
MANCHESTER (ANP) - Volgens trainer Erik ten Hag is een gebrek aan geloof de reden van de ruime nederlaag (6-3) van Manchester United tegen stadgenoot City. "We lieten ze voetballen. En in balbezit waren we niet moedig genoeg, maakten we fouten en namen slechte beslissingen. Dan krijg je klappen", zei de deze zomer van Ajax overgekomen trainer.
Ten Hag won de voorgaande vier competitiewedstrijden met United. "Toen speelden we met veel geloof, nu was dat andersom. Maar tegenslagen zijn normaal in ons proces. Hier moeten we van leren."
Ten Hag liet topspeler Cristiano Ronaldo bij een kansloze tussenstand niet invallen "uit respect voor zijn grote carrière". Ook de grote aankoop Casemiro mocht nog niet aan de aftrap verschijnen. "Nadat we hem hadden gekocht, begonnen we te winnen. Maar ik weet zeker dat Casemiro op de lange termijn belangrijk voor ons zal zijn en snel in de basis zal komen. Dat zal op een natuurlijke manier gaan", aldus Ten Hag over de oud-speler van Real Madrid.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
14 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
17 uur geledenTIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.
17 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.
18 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.
18 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.
23 uur geleden