Ten Hag trainer van de maand september in Premier League
MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag is verkozen tot manager van de maand in de Premier League. De van Ajax overgekomen trainer boekte met Manchester United twee overwinningen in september, een maand waarin door het overlijden van koningin Elizabeth maar weinig competitiewedstrijden werden gespeeld. Antonio Conte (Tottenham Hotspur) en Gary O'Neil (Bournemouth) waren ook genomineerd.
De overwinningen op Leicester City (0-1) en Arsenal (3-1) kon Ten Hag goed gebruiken, nadat zijn ploeg de eerste twee competitiewedstrijden had verloren. De club uit Manchester staat nu vijfde en speelt zondag de derby tegen stadgenoot City, dat tweede staat.
Onder leiding van Ten Hag speelde aanvaller Marcus Rashford afgelopen maand goed. Rashford werd vanwege zijn prestaties uitgeroepen tot speler van de maand. De 24-jarige Engelsman scoorde twee keer tegen Arsenal op 4 september.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
7 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
11 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
15 uur geleden