Ten Hag trainer van de maand september in Premier League
MANCHESTER (ANP) - Erik ten Hag is verkozen tot manager van de maand in de Premier League. De van Ajax overgekomen trainer boekte met Manchester United twee overwinningen in september, een maand waarin door het overlijden van koningin Elizabeth maar weinig competitiewedstrijden werden gespeeld. Antonio Conte (Tottenham Hotspur) en Gary O'Neil (Bournemouth) waren ook genomineerd.
De overwinningen op Leicester City (0-1) en Arsenal (3-1) kon Ten Hag goed gebruiken, nadat zijn ploeg de eerste twee competitiewedstrijden had verloren. De club uit Manchester staat nu vijfde en speelt zondag de derby tegen stadgenoot City, dat tweede staat.
Onder leiding van Ten Hag speelde aanvaller Marcus Rashford afgelopen maand goed. Rashford werd vanwege zijn prestaties uitgeroepen tot speler van de maand. De 24-jarige Engelsman scoorde twee keer tegen Arsenal op 4 september.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
14 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
18 minuten geledenLORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
2 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
2 uur geleden